Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיכוב רציני בייבוא צמיגים לארץ, היבואן מושך אותי כבר יותר מחצי שנה ובינתיים הרכב מושבת בחנייה, איך להתנהל מולו?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 29.10.2021 בשעה 01:08, much כתב:

BF5C8B98-9D1D-4963-804E-A783CCBB289E.jpeg

לפי התמונה זה נראה שצולם בפנצ'רייה. אם מקומית או בארה"ב, זה כבר עניין אחר.

בהנחה והצמיגים אכן נמצאים פה; בלי להעליב, יכולת לגמור עם הסיפור הזה מזמן- לפי השרשור הצמיגים זמינים אצלו כבר חודש. שוכר רכב, נוסע עם ארבעת הג'אנטים אל הפנצ'רייה ומבצע החלפה במקום. לחלופין, נוסע אליו, לוקח את הצמיגים וזהו. תהרוג אותי אבל אני לא מבין איך אפשר לשקול את כל הטררם של אישור נסיעה זמני + ביטוח זמני במקום שכירת רכב פשוטה ומיידית (בהשוואה למה שאתה עושה). אתה אפילו לא צריך לשכור איזה וואן או רכב גדול בשביל ארבעה צמיגים\גלגלים. כל ניסן מיקרה גנרית תספיק.

הכל נובע מהרצון שלך לחסוך כסף, שזה מובן לחלוטין. אבל אתה מחזיק רכב קלאסי, שמעצם הגדרתו זולל כסף - מה שלא תעשה. הסיפור הזה של הצמיגים הוא חלק מהעניין, והדוגמא הכי טובה היא שהזמנת רק ארבעה, אבל תכל'ס, אם החלטת להשאיר את המידה הנוכחית, היית צריך להזמין לפחות עוד שניים למקרה בו ייקרע לך צמיג = עוד כסף. מה לעשות, זה המחיר של התחביב.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שפות"ש תרם לטרראם ולבלגן לפחות במידה של 50 אחוז...

יש אלף ואחת צעדים שהיה אפשר לעשות בצורה פשוטה יותר.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריך לצרף עליו צוות צילום של החדשות לתיעוד האירוע המשמח שלמענו הוא עבד קשה וחיכה כמעט שנה... :-)

• מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, hwgeek כתב:

לדעתי צריך לצרף עליו צוות צילום של החדשות לתיעוד האירוע המשמח שלמענו הוא עבד קשה וחיכה כמעט שנה... :-)

לייתר דיוק שמונה חודשים

לפני 3 שעות, מיץ פטל כתב:

קודם כל שהרכב יניע בבוקר...

יניע כמו גדול, כבר התארגנתי מראש גם על מצבר חדש.

• אהבתי 1

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, much כתב:

לייתר דיוק שמונה חודשים

יניע כמו גדול, כבר התארגנתי מראש גם על מצבר חדש.

אני חושב שבשביל הכתבה עדיף שתעגל את זה לתשעה חודשים 😉

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...