Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור נפילת שירותי קונצרן פייסבוק

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר יותר מ5 שעות שהאתרים של פייסבוק לא עובדים, פייסבוק, אינסטגרם, whatapp. 

הרבה טוענים הרבה בטענות, קונספירציות והסיבות למה שקורה בפייסבוק בפנים ובחוץ.

איך זה תפס אתכם? מה אתם עושים עכשיו כשאין לכם את השירותים שלהם?

אתם תעברו לשירות אחר? 

אני בכל מקרה מתכוון כנראה להוריד כמה שירותים שאני רשום אליהם בין היתר פייסבוק וכדומה. 

המלצות לאפליקציות אחרות?

יש פה עובדים באחת החברות שיודעים מה קורה?

• אהבתי 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלגרם די סוגר את הפינה עבור התכתבויות מזדמנות, למרות שגם הוא מראה קצת סימני התעייפות (ככל הנראה בשל הגירה המונית של עדר הוואצאפיסטים). באשר לכל השאר, לא ממש חסר לי אם להיות כנה, מבחינתי שימשיך כך. צוקרברג כבר הספיק לאבד בכל פרק הזמן הזה 7~ מיליארד דולרים, קצת יותר מהפנסיה שלי.

#געגועי_לmIRC

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ALÞћÃ כתב:

#געגועי_לmIRC

בוא לדיסקורד 🤷‍♂️

• רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - ה DNSים עברו רענון, מכאן זה עניין של עוד איזה ככה עד שכל ה ISPz יתעדכנו עם הניתוב הנכון. וואצאפ חזר לפעול (לפחות אצלי).

עדכון #2 - גם הפייסבוק, מקרטע קלות, אבל חזר.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפליקציה של וועאצאפ דבילית..ממשיך לזרוק לי נוטיפיקיישן שיש הודעות חדשות..למרות שבפועל לא רואים וגם לשלוח לא נותן (כל הודעה נעצרת עם השעון מהצד)

באיכסבוק יש גלישה חלקית בפיד אבל לא ניתן להגיב בפוסטים )נותן סימן קריאה אדום ו failed בגדול)

גמני מתגעגע למירק (xdcc זה החיייים)..מצידי חבל שהאופליין והשקט לא נמשכים כמה ימים במקום כמה שעות.

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל, לאנשים יש זיכרון קצר. מאוד.

רק לפני כמה שנים בודדות היו לשירותים של אמזון כמה תקלות שהשביתו את רוב האינטרנט (מה לעשות, כל העולם ואשתו תלויים ב-aws).

היו אפילו כמה תקלות בזו אחר זו בשנה אחת (לא זוכר איזו, הנה, רק דיברתי על זיכרון...), שנמשכו שעות רבות.

קרה, קורה, יקרה, ותוך יומיים כל העולם ישכח מזה.

---

בנוגע ל״מה עושים עם זה״ - ובכן, כלום. אני לא בפייסבוק, אבל כמו רוב הישראלים, כן מצוי בווצאפ.

התקשורת בסיגנל - שנוטה להיות יותר משמעותית -  עובדת כרגיל, אז כל הנזק הוא קצת פחות שיתוף של שטויות...

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליי זה לא השפיע בשום צורה.

אבל חבל שהקריסה לא המשיכה עוד כמה ימים/שבועות/חודשים, נפילת האימפריה של צוקרברג ללא ספק הייתה גורמת לעולם להיות קצת פחות חרא. הבעיה שבמקומה היה קם משהו לא פחות גרוע (או יותר נכון אחת מחברות הגאמפ"א היה תופסת את מקומו).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירוף מקרים ? דווקא שהחדשות דיברו אתמול על החשיפה של המסמכים ...🙃
all destroy evidence GIF | Funny quotes, Hilarious, Bones funny

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

עליי זה לא השפיע בשום צורה.

אבל חבל שהקריסה לא המשיכה עוד כמה ימים/שבועות/חודשים, נפילת האימפריה של צוקרברג ללא ספק הייתה גורמת לעולם להיות קצת פחות חרא. הבעיה שבמקומה היה קם משהו לא פחות גרוע (או יותר נכון אחת מחברות הגאמפ"א היה תופסת את מקומו).

סורי, לא אוהב  את הגישה האובר שלילית סביב רשתות חברתיות. יש גם המון טוב בהן והיום פייסבוק זו עדיין הפלטפורמה הכי נוחה שיש לשיתוף ידע וגם לויכוחי סרק (אלא אם רוצים שהם יהיו באורך 2000 עמודים כמו שרשור הקורונה כאן). קח את הדוגמא הכי פשוטה: יש אנשי מקצוע בתחומים שונים שמפרסמים דעות בפייסבוק ומנהלים סביבן דיאלוג אחר כך, כל אחד בהתאם למגבלות האופי והסבלנות שלו. ואז אני יכול לקרוא, למשל, פוסט דיעה של כלכלן כלשהו ואחכ גם לקרוא את הדיון ולהגיע למסקנה כלשהי בנושא בצורה הרבה יותר טובה ממה שזה אפשרי עם טור דעה בעיתון. 

כמובן, מירק זה אלוהים. חבל שהוא לא חזר לעצמו מאז המשבר הגדול של דאלנט לפני 20 שנה.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 שעות, hans כתב:

בנוגע ל״מה עושים עם זה״ - ובכן, כלום

מה עושים עם זה?

Buy the dip

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ezuf כתב:

האפליקציה של וועאצאפ דבילית..ממשיך לזרוק לי נוטיפיקיישן שיש הודעות חדשות..למרות שבפועל לא רואים וגם לשלוח לא נותן (כל הודעה נעצרת עם השעון מהצד)

לא ממש , הנוטיפיקציות מגיעות מהשרתים של גוגל / אפל בגלל המימוש של push notifications, כך שגם אם השרתים היו למטה (ולפי מה שנראה הם לא) - האקט של שליחה וקבלת נוטיפיקציות (לא הודעות) היה עובד כרגיל.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוד ניסים (DNS) החליט לדרוש תוספת לפנסיה התקציבית שלו, הגיוני סה״כ. (מועתק מחזי לפלסיאן)

• מצחיק 2
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה טכנית, הסיפור עם ה BGP חוזר וחוזר וחוזר... ולא כל סיפור מגיע לתקשורת המרכזית (נניח https://www.bleepingcomputer.com/news/technology/ibm-cloud-global-outage-caused-by-incorrect-bgp-routing/).  אני מניח שיצא תקן Fool Proof מתישהו להסדיר את הבעיות האלו שמורידות חצי אינטרנט, ועל הדרך מקצרות את החיים של מנהלי מערכות ברחבי העולם... 

מבחינת השקפת עולם - אחד הדברים הכי טובים שעשיתי בחיים היה למחוק קומפלט את החשבון פייסבוק עם כל החברים - ולפתוח חשבון חדש נטול חברים שמיועד לדפי החברה.  אני עוקב אחר כמה דפים מעניינים (דעת מיעוט וכו) אבל כאן זה נגמר.  האיכות חיים שלי רק השתפרה מאז.

טלגרם - משתיק את ה Notifications מכל הקבוצות.

סיגנל - בנתיים זה זבל של שירות.  אני מקווה שהם ישתפרו בהמשך.

באופן כללי, הייתה לי בשנת 2006-2007 תקופה עם כמה חודשים בלי אינטרנט בדירה.  הייתה אחת התקופות היותר יפות בחיים.

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...