Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת ביפר מעלי אקספרס

יניב פינס
שימו לב! השרשור הזה בן 923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי מאזדה 6 מודל 2010 קניתי מערכת אזעקה מעלי אקספרס המתקין הגיע בהתקנה למצב שבהנעה מרחוק המערכת נותנת עוד סטרטר משהו נתקל בתופעה כזו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור באיזה מערכת מדובר. אולי כדאי שתקשר את דף הדגם של היצרן או דף המכירה בעליאקספרס.

האם מדובר באזעקה עם צופר? אזעקה כזו אסורה בשימוש בישראל. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין גדול במערכות, אבל מהיגיון זה נשמע כאילו המתקין חיבר את המערכת גם למקום בסוויץ׳ שמפעיל את הסטרטר, וגם איכשהו למה שמפעיל את הסטרטר ישירות.

נשמע כמו טעות בחיבור. צריך לתת למתקין את הסכימה הזאת, ושיעבור שוב על מה שחיבר.

בנוסף, קיימת ברכב עוד איזשה מערכת אימובילייזר או אזעקה בהתקנה מקומית (קודנית כלשהי/איתוראן/פוינטר/לא יודע מה)?

אם כן, הייתי מתחיל מלהעיף אותן עוד לפני שאתה ניגש להתקין את הפלא הטכנולוגי הנ"ל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה על ההסבר 

שנית ניתקנו את כול המערכת הקודמת 

מבדיקה שלי ואני גם לא מתקין מערכות נראה שיש חיבור לקוי בריליי של ההנעה במערכת כמו שאתה אומר חיבור לקוי השאלה היא כזו אם הופכים בחוטים בין 85 ל 86 והופכים בן 87 ל 30 זה משמעותי ויכול ליצור בעיה מהסוג הזה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אני כבר לא יודע להגיד לך, לא מכיר.

לפי התקלה זה מה שנראה לי הגיוני. כאילו זה מנסה לעשות עוד פעם סטרטר בדיליי של כמה שניות.

זה או שזה אמור לעשות עוד משהו אחרי ההתנעה, והמקום זה נותן סטרטר, או שזה אמור לזהות שהרכב מונע ולא מצליח לעשות את זה.

כאילו זה אמור לבדוק אם הרכב הצליח להתניע, ואם לא, אז לנסות שוב. רק שזה לא מקבל את המידע הזה, ומנסה שוב בכל זאת.

אני לא מתקין מערכות ולא חשמלאי רכב, אבל אם הייתי כותב קוד בשביל מערכת כזאת, זאת בדיקה שכנראה הייתי מכניס.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...