Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר לנראות הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה, הייתי רוצה לקבל כיוון רכשתי עד לא מזמן רכב והצבע שלו מקדימה נראה דהוי או מקולף , זה נראלי כמו לכה שקופה שמתקלפת אנשים הציעו לי ללכת על צביעה מחדש לכל הרכב , יש פיתרון אחר ? אולי פוליש או חידוש צבע? אשמח להצעות בנושא והכוונות למקומות טיפול ( מחירים ומיקומים ) מומלצים באיזור הצפון

71fa.jpg

b2844.jpg

עריכה אחרונה על ידי _Liron_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Michazzz כתב:

תבדוק כמה עולה עיטוף של הרכב, אולי אפשר לעשות לבד.

ואלה אני אבדוק על האופציה הזאת

לפני 3 שעות, miatanc כתב:

הלכה כבר  מתפוררת ,במצב שזה ניראה רק צביעה, זה גם יצא הכי זול כנראה.

רק צביעה הכי מומלץ? וצביעה מלאה או צביא רק של המכסה מנוע והגג ? ויש לך אולי באיזור הצפון מקום מומלץ וטווח מחירים בערך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, _Liron_ כתב:

ואלה אני אבדוק על האופציה הזאת

רק צביעה הכי מומלץ? וצביעה מלאה או צביא רק של המכסה מנוע והגג ? ויש לך אולי באיזור הצפון מקום מומלץ וטווח מחירים בערך

כן,לדעתי רק צביעה,גם מדבקה צריך לחדש אחרי כמה שנים

גם צביעה באיכות נמוכה עדיפה על המצב שיש עכשיו,כל דבר אחר יהיה בזבוז,לא מכיר מקומות בצפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, miatanc כתב:

כן,לדעתי רק צביעה,גם מדבקה צריך לחדש אחרי כמה שנים

גם צביעה באיכות נמוכה עדיפה על המצב שיש עכשיו,כל דבר אחר יהיה בזבוז,לא מכיר מקומות בצפון.

כעיקרון שמע רוב הרכב בצדדים ומאחורה נראה סבבה אז מה עדיף צביעה מלאה או צביעה רק על הגג והמכסה מנוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מה ההבדל במחיר, לדעתי צביעה מלאה לא תהיה משמעותית הרבה יותר יקרה מצביעה של מכסה מנוע וגג, לדעתי יעלה 1500-2000 יותר, אבל תבדוק במוסכי פחחות באיזור- לך לקבל מהם הצעות מחיר לעבודה.

אגב בהקשר של הצביעה, אם אתה רוצה שגם הצבע ישמר כראוי לאחר הצביעה הייתי ממליץ ישר לעשות ציפוי קרמי, בשביל לעשות הגנה מושלמת, יתכן ויש מקומות שיעשו גם וגם(למרות שציפויים בדרך כלל סדנאות דיטיילינג יעודיות עושות)

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעה כללית באיכות טובה מתחילה מ 3500 ש"ח ,קח את זה בחשבון, אלא אם כן אתה תעשה בשטחים,ששם אפילו זה יכול לעלות 1500 אבל כמובן האיכות בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, miatanc כתב:

צביעה כללית באיכות טובה מתחילה מ 3500 ש"ח ,קח את זה בחשבון, אלא אם כן אתה תעשה בשטחים,ששם אפילו זה יכול לעלות 1500 אבל כמובן האיכות בהתאם.

לפני שעה, ik3 כתב:

תבדוק מה ההבדל במחיר, לדעתי צביעה מלאה לא תהיה משמעותית הרבה יותר יקרה מצביעה של מכסה מנוע וגג, לדעתי יעלה 1500-2000 יותר, אבל תבדוק במוסכי פחחות באיזור- לך לקבל מהם הצעות מחיר לעבודה.

אגב בהקשר של הצביעה, אם אתה רוצה שגם הצבע ישמר כראוי לאחר הצביעה הייתי ממליץ ישר לעשות ציפוי קרמי, בשביל לעשות הגנה מושלמת, יתכן ויש מקומות שיעשו גם וגם(למרות שציפויים בדרך כלל סדנאות דיטיילינג יעודיות עושות)

תודה רבה חברים אני אלך לכמה מוסכי פחחות לשמוע הצעות , תודה לעוזרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...