Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרברבי הפורום התפקדו - עוצו עצה ותופר

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי חדר רחצה בקומה ראשונה, כיור, שירותים, מקלחת. 

לפני כמעט שבוע שמתי לב שהמים בשירותים מתרוקנים לאט, עוד כמה הדחות נוספות, והתחילו לעלות מעט מים (נקיים ממלכודת המים) מהניקוז של המקלחת. אחרי שנותנים לזה קצת זמן, אפשר שוב להוריד את המים כמה פעמים לפני שמתחילים שוב לעלות במקלחת. הסרתי את ראש הניקוז במקלחת ופרשתי עליו שקית ניילון. כשהמים גבוהים בשירותים, זורם אוויר פנימה, אחרי שסיימו לרדת מתחיל וואקום לא מאוד חזק.

בחדר רחצה נוסף באותה הקומה שיושב רחוק יותר על קו הניקוז (יש לו אנך נפרד שמתנקז לבריכה שמתנקזת לבריכה אליה זורמים המים מחדר הרחצה הבעייתי) ולא נראה שיש בו בעיה, אפילו כשמילאתי אמבטיה עד הסוף ונתתי לה להתרוקן בזמן שאני מדיח את האסלה כמה פעמים. 

הכנסתי לשירותים נחש אינטלטורים, שבעה מטרים וקצת, בלי התנגדות ויצא חזרה נקי. 

לצאת לבדוק את הבריכות קצת מסובך בגלל סכסוך שכנים. עוד לא שמעתי שום דבר מהשכן על שפכים שעולים אצלו, אבל אם יעלו אני אשמע מהר מאוד.

הייתה סתימה בקו הביוב הראשי לפני חצי שנה, הייתי בנסיעה אז לא יודע איך התנהג אצלי בדירה. היות והיא לא טופלה כמו שצריך אלא רק פתחו אותה מקומית (יש חשד לקריסת קו, וגם שורשים בבריכה הראשית), אני חושד שהיא חזרה.

מה הסיכוי שהבעיה מקומית אצלי ולא בקו הביוב הראשי?

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הצינורות בבית ישנים? מתי בוצע שיפוץ לאחרונה? מתי עבר ניקוי?

יכול לקרות ממשקעים שנוצרו עם השנים והפכו לקשים וגורמים להצרת הצנרת.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריח לא טוב (תרתי משמע).

לפי הסימפטומים שציינת, כנראה הבריכה (מנהול) הקרובה אליך כבר מלאה, או כמעט מלאה. כדי להבין באיזו נקודה יש בעיה, סתימה כנראה, יש לפתוח סדרתית בור אחרי בור, עד שתמצא את הבור הריק הראשון, ואז, הסתימה בינו לבין המלא שלפניו.

אין חכם כבעל ניסיון...

שכנים או לא, אין ברירה, אתה חייב לפעול מהר.

עריכה: זה שאפשר להוריד שוב מים אחרי כמה זמן, זה בגלל שהסתימה לא מלאה, וקצת מים כן מצליחים לעבור במורד המסלול. אבל זה מספיק חמור כדי לטפל ללא דיחוי.

עריכה אחרונה על ידי pasat04
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבית בן חמש, אין אף אחד מעלי ובצינור הספציפי לא יורד שום דבר שומני. אמור להיות נקי כמו משרוקית מסריחה מחרא. 

אם הבעיה בבריכה, אני מרוצה. כבר מעל שנתיים שהשכן מסרב להביא מצלמה לבדיקה של קווי הביוב למרות ששני שרברבים אמרו שצריך. הצפה של הגינה שלו בשפכים היא אחלה תמריץ. 

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל עם לפתוח את השוחה הראשונה (הכי קרובה לצינור), להוריד מים ולפתוח את המים בכל האמבטיות ותראה אם יש זרימה טובה. אם לא (וזה הניחוש שלי) הסתימה היא לפני השוחה. אם הסתימה היתה אחרי אז השוחה היתה גולשת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתוח שוחה זה מוצא אחרון כי הסיפור מורכב משפטית. קיוויתי שזו השוחה כי אז באמת זה יעלה אצלם, אבל יש לי קו ראיה לשוחה שמיד אחרי קו הביוב הזה ויבש מסביבה. 

תודה שי. 

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז חיכיתי עוד קצת והסתבר שהחשד שלי היה נכון. 

בהתחלה מלכודת המים באמבטיה השניה שעל קו אחר התחילה לגרגר גם כן, וכעבור יומיים החרא פרץ אצל השכן. עכשיו זו בעיה שלו, הכל טוב. 

כבר שנים שהוא מסרב להביא מצלמה לקו הביוב הראשי שכמעט בוודאות קרס ומעדיף פתרונות זמניים, שיתזז בתוך בריכת החרא שהייתה החצר שלו. 

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...