Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משכורות בהייטק לסניור

motizkn
שימו לב! השרשור הזה בן 930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, motizkn כתב:

אף אחד לא יבוא בטענות אם הם לא דיבגו מודול שלא שלהם.

תלוי מאוד בארגון/קבוצה/צוות.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, motizkn כתב:

לי זה מאד ברור, כנראה שאתה צריך להיות בהייטק כדי להבין על מה הוא מדבר.

תשאל מה בדיוק לא הבנתה וננסה להסביר.

תודה, אבל לא הייתי רציני, אולי צריך לא להיות בהייטק בשביל להבין 😅

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Blaz00r כתב:

אבל לא הייתי רציני

אבל אבל כל כך השקעתי :(

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I WILL CHERISH THIS MOMENT FOREVER! - Crying Obama | Make a Meme

• מצחיק 5

לפני 5 שעות, falou כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

כן.

מאה אלף ליום.

דולר.

זימבאבווה.

עריכה - ניחשתי, אבל יצא מדוייק בסך הכל

https://www.xe.com/currencyconverter/convert/?Amount=1&From=ZWD&To=ILS

פאסיבי

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Yuri Abaev כתב:

מי נחשב מתחת לסיניור?

מה תחום האחריות שלו? או מה הוא עושה ביומיום?

בחברות הגדולות (ולא במקומות שבהם יש אינפלציית טייטלים כי משהו בחברה 5 שנים אז הוא סיניור): תכנון , קצת ארכיטקטורה , אחריות טכנית ראשית על לפחות כמה פיצרים מעבר לצוות הישיר שאיתך , להוביל מפתחי מיד לבל וגוניורים לדרגות הבאות , העברות ידע ברמת הקבוצה, ראיונות ותמיכה בתהליך הראיונות , ישיבות ובערך 50-60% מהיום יום - פיתוח ודיבאג של דברים מתקדמים / בעיות תכופות באמת.

מתחילים לצפות גם שתיתן הצעות לשיפור הטכנולוגיה ברמה דיי שוטפת.

לפני 4 שעות, MiniMiz3r כתב:

בוא לא נגזים. 

תלוי איפה אבל לאו דווקא מוגזם.

אתה לא האחראי היחיד - אבל בהחלט בshort list.

סתם דוגמא - אני אחראי ישיר במובייל על דיי כל מה שכלול בפרסום , פרומוים וחלקים שקשורים בתמחור באפליקציה שלנו (האפליקציה הגדולה ביותר בארהב בתחום שלנו)

כלומר כל בעיה באיזורים האלו באפליקציה - אני הראשון שפונים אליו בצד הטכני אחרי שעוברים את המנהל והדירקטור שלי, לפני שזה מגיע למפתחים אחרים.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, eitanuch כתב:

פאסיבי

רק תדרוש החזרים על וזלין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Gosser1860 כתב:

אבל אבל כל כך השקעתי :(

אתה מקבל דירוג של exceeds  expectations.

ובגלל זה נקדם אותך לרמת סניור בפורום.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Smiro כתב:

מדבר על ורביט כן.  @Gosser1860

דוגמה מושלמת למצב השוק.

חברה שהיא כולה low-tech כמו פעם, סחר במתרגמים,

אלא מה? טוענים שמפתחים איזה AI נסתר כבר כמה שנים (הוא כל כך נסתר שאף אחד לא ראה אותו מחוץ לפרוספקטים של המשקיעים) ומפה לשם - גיוסים והשקעות עד השמים.

כמו שכתבו לפניי, ההבדל ביחס ל-2008 הוא בפרישה של התחומים - השוק מגוון מאוד בארץ ולכן לא הכול יקרוס, אבל הנפילה תגיע.

• רעיון טוב! 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל הוא ביחס לשנת 2000.

ב2008 הייתה בועת נדלן ופיננסים. רק שההדף של הפיצוץ שלה פגע בכולם.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

דוגמה מושלמת למצב השוק.

אלא מה? טוענים שמפתחים איזה AI נסתר כבר כמה שנים (הוא כל כך נסתר שאף אחד לא ראה אותו מחוץ לפרוספקטים של המשקיעים) ומפה לשם - גיוסים והשקעות עד השמים.

כמו שכתבו לפניי, ההבדל ביחס ל-2008 הוא בפרישה של התחומים - השוק מגוון מאוד בארץ ולכן לא הכול יקרוס, אבל הנפילה תגיע.

אנשים חושבים שמפתחים איזה קוד מטורף שאתה מקליק ובום יש לך תמלול מוכן בעוד שבפועל יושבת קבוצה של מתמללים (לא מתמללים אפילו, כי אין שם צורך בהקלדה מהירה ויכולת תמלול), ומתחילה לעשות סדר בבליל של מילים. הכיוון שלהם בא מהטק ולא מתחום התמלול, אני בזמנו סירבתי להתעסק עם זה. אם היו מפצחים את העניין בכלל איך פועל התמלול, איך המערכת צריכה לפעול ומאיזה כיוון לגשת אז המצב היה נראה אחרת. כרגע יכולות השיווק מצוינות אבל זו גם הבעיה. שהן טובות מדי בשביל מה שקורה בתכלס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, hans כתב:

דוגמה מושלמת למצב השוק.

אני לא חושב שזו דוגמה מייצגת. כל החברות שהונפקו לאחרונה הן חברות ותיקות עם מוצר אמיתי שעובד והכנסות של מאות מיליוני דולרים לאורך שנים.

זה שיש חברות "אוויר" זה לא חדש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...