Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר להשכרת רכב בחו"ל (אירופה)

kenshin1
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חג שמח לכולם,

אני בעוד כחודש מתכנן טיסה לחו''ל לאזור הבלקנים באירופה ורוצה לשכור שם רכב לכ-5 ימים רציתי לדעת האם יש בעיה לעבור גבולות של מדינות עם הרכב השכור? חוץ מחברת השכרה אחת שממש רשום שם תוספת מעבר גבולות שעולה כ50 דולר תוספת.

האם למישהו יש ניסיון בנושא?

ועוד שאלה באתרים שאני בודק המחירים לא זולים בכלל למכוניות מיני ל5 ימים מחיר קרוב ל300 דולר או יותר, אם אני ילך לחברת ההשכרה במקום כשאני ינחת המחיר יהיה יותר זול אולי?
תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. משתנה - תלוי במדינת המוצא ומדינת היעד, וכמובן במדיניות חברת ההשכרה. לעתים מותר להעביר את הרכב גבולות מסויים ולא אחרים.

2. לא ציינת היכן אתה שוכר ובאיזה קבוצת רכב מדובר. אבל, עקרונית, חברות ההשכרה בכל העולם מכרו רכבים ונותרו עם מצאי נמוך. זה מגיע למצב בו אנשים נוחתים ומגלים שהרכב שהזמינו לא קיים. אל תסתכן בהסתמכות על שכירת רכב בלי להזמין מראש.

3. יש מקרים בהם שכירה לשבוע זולה משכירה ל-5 ימים. נסה לבדוק עסקה לשבוע שמתחילה ביום ההגעה.

4. מידע עצ היעד והתוכניות יוכלו אולי להקל על החברים כאן לסייע לך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

1. משתנה - תלוי במדינת המוצא ומדינת היעד, וכמובן במדיניות חברת ההשכרה. לעתים מותר להעביר את הרכב גבולות מסויים ולא אחרים.

2. לא ציינת היכן אתה שוכר ובאיזה קבוצת רכב מדובר. אבל, עקרונית, חברות ההשכרה בכל העולם מכרו רכבים ונותרו עם מצאי נמוך. זה מגיע למצב בו אנשים נוחתים ומגלים שהרכב שהזמינו לא קיים. אל תסתכן בהסתמכות על שכירת רכב בלי להזמין מראש.

3. יש מקרים בהם שכירה לשבוע זולה משכירה ל-5 ימים. נסה לבדוק עסקה לשבוע שמתחילה ביום ההגעה.

4. מידע עצ היעד והתוכניות יוכלו אולי להקל על החברים כאן לסייע לך.

תודה על התגובה,

אני מתכוון לנחות במקדוניה - סקופיה  ורוצה לעבור בין סרביה ובוסניה לפחות.

- לא כל כך משנה לי כל כך קבוצת הרכב מבחינתי רק שיהיה אוטומט וכמה שיותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכל אלה שכרתי רכב רק ליום אחד בסרביה. קיבלתי רכב ידני (כמובן), עם למעלה מ-100,000 ק"מ וההילוך הששי לא השתלב. העדפתי להמשיך כך מאשר לבזבז חצי יום על החלפת הרכב.

אתה צריך לעבור על אתרי האינטרנט של החברות הרלוונטיות ולבדוק מה קורה עם מעבר גבולות עם הרכב. אם נשארות שאלות - להתקשר טלפונית (או במייל) לתחנת ההשכרה הרלוונטית. ניסיוני הוא שבדרך כלל מדיניות כל חברות ההשכרה במדינה מסויימת דומה - חלק זה חקיקה וחלק סטנדרטים שהתגבשו - אבל, בכל מקרה, בדוק פרטנית בחבה בה אתה מתכוון לשכור. התשובה שתקבל רלוונטית גם אם ההזמנה עצמה תתבצע דרך סכנות ישראלית או השלוחה הישראלית של חברת השכרה בינלאומית.

לא מכיר את מקדוניה - בל תביא בחשבון שבחלק מהמדינות רכב אוטומטי הוא דבר נדיר ואתה עלול להתקשות למצוא כזה או שהמחיר יהיה יקר. יכול לספר לך שלפני קצת למעלה משנתיים שכרתי בשווייץ רכב אוטומטי מחברה גדולה (אוויס). בצד הצרפתי של הגבול פרצו לי לרכב והייתי צריך להחליפו, בסניף לא היה רכב אוטומטי, אז לקחתי רכב ידני .

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...