Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה גורם לחבר פורום וותיק ביום בהיר אחד ״להעלם״ מהאתר ולשוב אליו לאחר תקופה ממושכת?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מבין שיש דברים בחיים הרבה  יותר חשובים מאשר לגלוש ״בקארספורום״ מדיי יום אבל מצד שני תמיד אפשרי למצוא כמה דקות פנויות בין כל מטלות היום כדיי לגלוש/להתעדכן באתר, אז מה הסיבה לדעתכם שבנאדם עוזב את התחביב שלו למספר חודשים/שנים ויום אחד פשוט חוזר?

אני שואל את זה מכיוון שישנם כמה חבריי פורום שממש חסרים פה ולי באופן אישי מכיוון שמאוד נהניתי ללמוד מהם ולקרוא את תגובותיהם המושכלות ,המלומדות והמיקצועיות.

עריכה אחרונה על ידי much
  • מעניין 2

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי. 

סוג של "מיציתי", סוג של "אין לי צורך מהותי להתעדכן" וסוג של אין זמן.

חזרתי. 

NO BIG DEAL.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם שמת לב אבל אנחנומלא עובדים באתר ואף אחד לא משלם לנו משכורת.

יש תקופות עמוסות, יש תקופות של מיצוי ויש תקופות של סתם לא בז&! שלי לכתוב. 

ככה זה בחיים. אני בטוח שגם אתה לא אוכל כל יום באותה המסעדה את אותה המנה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

חוסר עניין/זמן/שניהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, much כתב:

אז מה הסיבה לדעתכם שבנאדם עוזב את התחביב שלו למספר חודשים/שנים ויום אחד פשוט חוזר?

* לא בא לו יותר על התחביב

* עבר X זמן

* חזר לבוא לו על התחביב

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבורי - UI בעייתי ולא מזמין. היעדר התמיכה בטעפעטוק די "שברה" אותי.

עדיין צץ לראות מה קורה מדי איזה ככה.

חג שמח וסוכה בטוחה 🙏

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אני נמצא פה שנים וקופץ לבקר כמעט כל יום. 

עריכה: 15 שנים.

עריכה אחרונה על ידי קאררה

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחות בעיה מאז שפבל הצטרף, אבל בעבר תחושת ה'קהילה' פה הייתה די חד-צדדית. משתמשים ותיקים הגיבו והשתתפו בדיונים, אבל המודרטורים לא שמו עליהם וחילקו התראות/אזהרות ללא שום התחשבות בוותק או בתרומה ההיסטורית שלהם לאתר. אז חלקם עזבו וחזרו בהיקף פעילות מוגבל, וחלקם נשארו בחוץ. במיוחד לאחר שראו איך אותם מודרטורים מרשים לעצמם להתבטא בשרשורים מסויימים, כאשר אותם אין מי שיצנזר.

לעזוב את הפורום זה לא לעזוב את התחביב. זה פשוט להפסיק לבוא למקום שבו לא מעריכים אותך, או שאתה מרגיש שכבר אין לך מה לומר שם. זכורות לי גם תקופות כאלה, שכל האנשים האינטליגנטים נסו על נפשם לאור הדרדרות תרבות הדיון וההבנה שהם עונים על אותן שאלות מדי שבוע. גם עליית קרנן של קבוצות פייסבוק ממוקדות יותר בנושאים מוטוריים לא תרמה להתפתחות הפורומים בישראל, ולראייה רוב ה'מתחרים' של CF כבר מזמן לא פעילים.

עריכה אחרונה על ידי Derish
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם מדבר רק בשם עצמי, אבל אישית אני בקושי נכנס היום לתתי פורומים אחרים מלבד אוף טופיק. 

ולמה? כי הרכבים היום, המיינסטירימים בכול אופן, פשוט לא מעניינים. 

אני אמנם לא אקנה כי אני פחדן/חסר מספיק כסף/שימו כול תירוץ אחר, אבל הייתי נהנה לקרוא סיכומים ושרשורים על רכבים כמו קליאו ספורט, 106, סיטרואן ZX, ועוד.

אין היום רכבים כאלה, לא הרבה בכול אופן. וכול מה שנשאר זה דיונים על ג'יפונים, היברידים, ושאר טאבלטים עם גלגלים שמתמקדים בכול דבר אחר חוץ מנהיגה. וזה פשוט לא מעניין. 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, davemustaine87 כתב:

ולמה? כי הרכבים היום, המיינסטירימים בכול אופן, פשוט לא מעניינים. 

כן, תלמד, תשקיע, תוציא ציונים גבוהים, תמצא עבודה טובה, תתקדם בה, תרוויח טוב, ואז אולי גם לך תהיה יום אחד רנו קדג׳אר.

• מצחיק 4

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, vadim6385 כתב:

כן, תלמד, תשקיע, תוציא ציונים גבוהים, תמצא עבודה טובה, תתקדם בה, תרוויח טוב, ואז אולי גם לך תהיה יום אחד רנו קדג׳אר.

ממש לא מסכים עם השבלונה הזאת. אחד שאוהב את התחביב וזה בדמו, יוותר על השבלונה והקורולה מהעבודה וינהג על רכב קצת יותר מעניין, עדיין יש כאלה לדעתי.

בקשר לשאלה המקורית, גם אצלי הורדת התמיכה ב-tapatalk והפצצת הפורום בפרסומות הורידה את היקף השימוש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי זה היה עומס זמני (או פחות זמני).

למשל בזמן השירות הצבאי לא הייתי פעיל בכלל, כנ"ל בתקופה של כמה שנים בעבודה שהיה לי עומס שלא השאיר זמן.

אפילו החודש הזה היה לי עומס (משמח) שלא השאיר לי זמן להכנס, אבל ברגע שהעומס יורד, אני חוזר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...