Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש עם מושבי עור בצבע לבן, עם מה מומלץ לנקות ואיך לשמור על המושבים?

שימו לב! השרשור הזה בן 938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

רכב חדש עם מושבי עור בצבע לבן, עם איזה חומר מומלץ לנקות אותם? ועם איזה חומר כדאי להגן עליהם? מה מומלץ מנסיונכם? איזו מטלית כדאי גם? 

בינתיים שמעתי על Gyeon Q2M Leather Cleaner או Koch Chemie Multi Interior Cleaner

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לסונקס צמד מוצרים מצויינים, אחד לניקיון ואחד לציפוי ושמירה על העור. 1632134388675399190544702384270.thumb.jpg.3ba2fe9b1993587ae13eb997e111bb50.jpg

• רעיון טוב! 1

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, outlander כתב:

יש לסונקס צמד מוצרים מצויינים, אחד לניקיון ואחד לציפוי ושמירה על העור. 1632134388675399190544702384270.thumb.jpg.3ba2fe9b1993587ae13eb997e111bb50.jpg

אתה מתכוון Chemical Guys, איך הם לניקוי?

לי יש סט של Gyeon, מנקה לא רע, אבל אני לא יכול להגיד שאני ממש מבסוט.

2D326204-40FF-4582-B22F-0D977839999B.jpeg

עריכה אחרונה על ידי SaarG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה, בגדול, תלויה במצב המושבים שלך, אני אנסה לכסות כמה שיותר, עם כמה שיותר קישורים 🙂

לניקוי,

אני משתמש ברכב שלי (ריפודי עור שחורים, אבל לצבע אין משמעות פה) ב- P&S Express Interior Cleaner

מנקה מצויין ובטוח לשימוש על ריפודי עור.

זו חברה שחלק מהמוצרים שלה הם מהטובים בשוק, אבל זה לשרשור אחר.

לפעולה עצמה אני משתמש במברשת של Work Stuff כי הרכב שלי חדש לחלוטין,

אבל אם אתה צריך לתת קצת יותר בשיפשופים כי המושב דורש את זה,

יש לך מברשת לא רעה לריפודי עור של Sonax שניתן לקנות כמעט בכל סניף של הום-סנטר (דומה למברשת של Gyeon בתמונה שצרף @SaarG מעלי)

אחרי הקירצוף,

אני מנקה את החומר והליכלוך עם מיקרופיבר לעור של Chemical Guys - לא חושב שזה באמת משנה אם זה מיוחד לעור או לא בשלב הזה 🤔,

אבל במחיר שקניתי את שלושת המגבות האלה בחבילה שבקישור, בטח לעומת מה שהולך בארץ, לא חשבתי פעמיים.

אחרי שמנקים - צריך לשמור,

אז המוצר שהכי הומלץ בכל מקום שראיתי, היה Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner & Conditioner

אז קניתי לי בקבוק, לא בארץ, כי כאן לרוב המחיר בשמיים (אוטו-דיפו המגזימים למשל..),

צירפתי אליו מיקרופיבר של Sonax לעור, כדי למרוח אותו כמו שצריך על המושבים.

כל הפסטיבל הזה לא לוקח המון זמן, אבל צריך להשקיע בו קצת,

מעבר לזה שבהתאם לשימוש, כך הניקוי, 

משמע,

אצלי למשל, למרות שאני נמצא בפיקניקים וכאלה בשטח לפחות פעם/פעמיים בחודש והרכב הוא הדיילי שלי,

טיפול ניקיון + שמירה כזה למושבים נעשה אחת לחודשיים או שלושה.

בהצלחה.

😁

• רעיון טוב! 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לרשום שהצער הראשון לפני שבכלל מרטיבים את המברשות הוא, לשאוב בעדינות אך ביסודיות את המושבים,

אפשר להיעזר במברשת כשהיא עדיין יבשה כדי להוציא לכלוך קרוב יותר אל הפיה של השואב (כדי שהפיה לא תפגע בעור של המושב).

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.9.2021 בשעה 17:38, SaarG כתב:

אני לא יכול לתת חוות דעת כי השתמשתי בהם לרכב חדש שהוא ברשותי חודשיים שלוש, אבל באינטרנט ראיתי הרבה ביקורות טובות.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.9.2021 בשעה 17:38, SaarG כתב:

היי

Gyeon נחשב למוצר איכותי, יכול לפרט מדוע אתה לא ממש מרוצה?

לי יש סט של Gyeon, מנקה לא רע, אבל אני לא יכול להגיד שאני ממש מבסוט.

2D326204-40FF-4582-B22F-0D977839999B.jpeg

בתאריך 20.9.2021 בשעה 21:16, Super_T כתב:

תודה על התשובה המפורטת!

התשובה, בגדול, תלויה במצב המושבים שלך, אני אנסה לכסות כמה שיותר, עם כמה שיותר קישורים 🙂

לניקוי,

אני משתמש ברכב שלי (ריפודי עור שחורים, אבל לצבע אין משמעות פה) ב- P&S Express Interior Cleaner

מנקה מצויין ובטוח לשימוש על ריפודי עור.

זו חברה שחלק מהמוצרים שלה הם מהטובים בשוק, אבל זה לשרשור אחר.

לפעולה עצמה אני משתמש במברשת של Work Stuff כי הרכב שלי חדש לחלוטין,

אבל אם אתה צריך לתת קצת יותר בשיפשופים כי המושב דורש את זה,

יש לך מברשת לא רעה לריפודי עור של Sonax שניתן לקנות כמעט בכל סניף של הום-סנטר (דומה למברשת של Gyeon בתמונה שצרף @SaarG מעלי)

אחרי הקירצוף,

אני מנקה את החומר והליכלוך עם מיקרופיבר לעור של Chemical Guys - לא חושב שזה באמת משנה אם זה מיוחד לעור או לא בשלב הזה 🤔,

אבל במחיר שקניתי את שלושת המגבות האלה בחבילה שבקישור, בטח לעומת מה שהולך בארץ, לא חשבתי פעמיים.

אחרי שמנקים - צריך לשמור,

אז המוצר שהכי הומלץ בכל מקום שראיתי, היה Meguiar's Gold Class Rich Leather Cleaner & Conditioner

אז קניתי לי בקבוק, לא בארץ, כי כאן לרוב המחיר בשמיים (אוטו-דיפו המגזימים למשל..),

צירפתי אליו מיקרופיבר של Sonax לעור, כדי למרוח אותו כמו שצריך על המושבים.

כל הפסטיבל הזה לא לוקח המון זמן, אבל צריך להשקיע בו קצת,

מעבר לזה שבהתאם לשימוש, כך הניקוי, 

משמע,

אצלי למשל, למרות שאני נמצא בפיקניקים וכאלה בשטח לפחות פעם/פעמיים בחודש והרכב הוא הדיילי שלי,

טיפול ניקיון + שמירה כזה למושבים נעשה אחת לחודשיים או שלושה.

בהצלחה.

😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסט הזה של Gy

לפני כשעה, yannip כתב:

היי

Gyeon נחשב למוצר איכותי, יכול לפרט מדוע אתה לא ממש מרוצה?

הסט הזה של Gyeon מגיע עם מוצר לניקוי שהוא קצף, כך שאני מיישם אותו הוא לא נוח ובטח שלא מתאים למברשת שמגיעה איתו בערכה.

בנוסף, יכול הניקוי מרגישה די מוגבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעביר שואב כל שבועיים בערך, אח"כ מעביר סמרטוט נקי ולח. פעם בחודשיים משתמש ב Meguiar's טיפוח והגנה עור (מגוויירס) | אלכסנדר (alexsander.co.il) rich leather של מגווירס, לדעתי זה שומר מצוין - אבל אצלי לא ממש מלוכלך אף פעם

IMG_8006.jpg

IMG_8004.jpg

IMG_8005.jpg

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...