Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב ספורטיבי עד 70k

11Arik32
שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

בשש השנים האחרונות אני נוהג על סובארו B4 3.0r אוטומטית ומאוד נהנה מהנהיגה, בשנים האחרונות אני מבלה יותר ויותר במוסכים (כיאה לרכב שנתון 2006), ולכן חשבתי להחליף את הרכב, מה שאני אוהב בסובארו זה העובדה שמדובר ברכב שהוא גם ספורטיבי, גם מפנק (אמנם נוקשה על הכביש, אך מאובזר יחסית לשנתון), וגם מנוע מאוד אמין, האם קיים רכב ידיי או אוטומט בשנתון 2011+ (עם עדיפות לכמה שיותר חדש) אשר יוכל לתת מענה לאותן דרישות בתקציב של כ-70k? מעוניין לרכוש רכש ל-3 שנים לפחות, מאוד לא אוהב את ההתעסקות הכרוכה במכירה וקניה של רכב…

תודה למשיבים ✌🏼

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינתי יותר מידי צרכים, כגון גודל, מרכב מועדף, הנעה מעודפת (אין בתקציב הזה הרבה אחורית), ובעיקר מה נחשב ספורטיבי בענייך? מחפש לתקוף פנות? לתת בראש בקו ישר? או שפשוט לרכב יהיה כוח זמין?
בכל מקרה לדעתי בתקציב הזה, בהתחשב בזה שאני מתאר לעצמי שאתה צריך פרקטיות כי נסעת עד עכשיו על סובארו סדאן, הייתי ממליץ על גולייטה 1.4/תלתן ידנית.
אם אתה מעוניין לרדת ל3 דלות חפש אולי 208gti משנתון 2015 והילך או אפילו מיטו תלתן, ואם בכלל בא לך להגזים חפש אבארט'.
אם אתה מעדיף סאדן ומשהו טיפה יותר דומה לסובארו שהיית לך, חפש אולי וולוו s60.

עריכה אחרונה על ידי quzzaa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על אברת, הגעתי למסקנה שמוגזם מידי.

מבחינת צרכים - אני הולך להיות נהג יחיד על הרכב, ואין לי באמת צורך במאפיינים של הסדאן, בסובארו מה שאהבתי זה באמת העניין של אחיזה בכביש (מניח שהרכב הבא לא יהיה הנעה כפולה, גם אחורית בספק) והעובדה שאני מרגיש כוח זמין. ההעדפה היא כמובן להנעה אחורית, אבל מוכן להתפשר מטבע הדברים…. מבחינת האלפות - שמעתי על לא מעט תקלות בחלק מהמנועים שלהם, איזה מנוע מומלץ לרכוש בשנתונים האלה? ומה התקלות הנפוצות שלהם?

תודה על המענה 🙏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, elibaba כתב:

בתקציב הזה ובסגנון של ה 3.0R הייתי מחפש אינפיניטי G37 או M37 שנת 2012 בערך.

חשבתי על הג’י 37. איך היא מבחינת אמינות? תצרוכת דלק זה נושא כאוב בסובארו, איך האינפיניטי לעומת הסובארו במישור הזה? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, 11Arik32 כתב:

חשבתי על אברת, הגעתי למסקנה שמוגזם מידי.

מבחינת צרכים - אני הולך להיות נהג יחיד על הרכב, ואין לי באמת צורך במאפיינים של הסדאן, בסובארו מה שאהבתי זה באמת העניין של אחיזה בכביש (מניח שהרכב הבא לא יהיה הנעה כפולה, גם אחורית בספק) והעובדה שאני מרגיש כוח זמין. ההעדפה היא כמובן להנעה אחורית, אבל מוכן להתפשר מטבע הדברים…. מבחינת האלפות - שמעתי על לא מעט תקלות בחלק מהמנועים שלהם, איזה מנוע מומלץ לרכוש בשנתונים האלה? ומה התקלות הנפוצות שלהם?

תודה על המענה 🙏

האלפות שציינתי מגיעות עם 2 מנועים עיקריים:
1.4 טורבו שמגיע עם 170 כ"ס, שנימצא בג'ולייה הרגילה הבמיטו תלתן (רמת הגימור הבכירה יותר)
1.75 טורבו עם 235 כ"ס שנימצא בגולייטה תלתן. יש לציין שעד 2015 הן הגיעו עם גיר ידני ולאחר מכן עם גיר רובוטי דו-מצמדי.

מבחינת אמינות המנוע 1.4 במנוע ישנה מערכת שנקראת מולטיאייר שרגישה לטיפולים אך כל עוד טופל בזמן (כל 15 אק"מ לכל היותר) בשמנים לפי התקן, אין לך ממה לדאוג.
לגביי ה1.75 פחות מכיר אותו, ממה שאני יודע גם לו יש מחלות משלו, אבל שום דבר ממש מיוחד.

יותר ממוזמן להצטרף לקבוצות של אלפא בפייסבוק, תמצא שם המון מידע ואנשים שידעו לכוון אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...