Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאונד בר עם סאב עד אלפיים ש״ח.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 25.9.2021 בשעה 11:21, bjlb כתב:

הוזמן!!!

שכחתי לעדכן, הגיע

האמת שהופתעתי מ buy america אפילו הגיע יום לפני.

חובר בקלילות - עושה עבודה לא רעה בכלל!

אני עדיין לא שלם עם הסטאפים, אבל נותן תוצאה לא רעה בכלל.

לצערי הטלוויזיה לא תומכת arc hdmi

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקת את זה לפני ההזמנה? ממש, ממש חבל, זה אומר שלא תוכל לקבל חלק מהפורמטים, במיוחד LPCM ו ATMOS.

העברת את האקולייזר למצב דיירקט וכיוונת עוצמות רמקולים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה? הוא יכול ליפתור זאת בקלות עם חיבור של סטרימר ישירות לסאונדבר ומישם יציאה לטלויזיה לא? לא יקר ליקנות את הסטרימר של גוגל.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש טלויזיה חכמה זה קצת בזבוז, וזה גם אומר כמובן שאין CEC ושליטה על הווליום תתבצע מהשלט של הסאונדבר בנפרד ולא של הטלויזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על סטרימרים, מישהו יכול להמליץ על סטרימר איכותי וחזק שאפשר יהיה לחבר אליו דיסק קשיח ולהפעיל סרטי 4k כבדים, בערך 30 גיגה. 

אני מתכוון לחבר אותו לרסיבר עם כבל hdmi.

תקציב עד 400שח.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Pika007 כתב:

לא בדקת את זה לפני ההזמנה? ממש, ממש חבל, זה אומר שלא תוכל לקבל חלק מהפורמטים, במיוחד LPCM ו ATMOS.

העברת את האקולייזר למצב דיירקט וכיוונת עוצמות רמקולים?

זה רק יתן לי פוש להחליף את הטלוויזיה 😃.

היא כבר די ישנה, 2014, ולאחרונה יש פס כהה מלמעלה למטה , שבולט במיוחד על ירוק ( מפריע בכדורגל) 

מחכה עוד קצת ומושך שימשיכו לרדת המחירים, רוצה 75 oled.

ואיך לכוון במצב דיירקט?

כיוונתי במצב מוזיקה, ולפי השמיעה שלי

עריכה אחרונה על ידי bjlb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העף מיידית את מצב מוזיקה. תעבור לדיירקט, בשלט של הסאונדבר בכפתור level יש את הלבל של הסנטר, האחוריים  והסאונדוופר (שים לב, זה לא אקולייזר שמעלה רמת באס- גם את זה יש בנפרד, אבל אל תיגע בזה)

ממליץ להעלות טיפה את הסנטר ואת הסראונד. הסאב- העדפה אישית, אצלי הוא על הגדרת המפעל.

כרגע איך הסיפור מחובר? אופטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...