Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאונד בר עם סאב עד אלפיים ש״ח.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 885 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמובן, כי הכסף מתחלק על יותר ציוד. כאשר רוצים לשמוע מוזיקה דרך סאונדבר, חשוב לברר מה הסקירות אומרות על הפרדת סטריאו. אישית אני משתמש במערכת אצלי כרב תכליתית כולל מוזיקה, מרוצה מהתוצאות גם במוזיקה. (אבל זו חד וחלק לא מערכת שמיועדת לכך בסטנדרט גבוה!)

אגב, לכל המעוניינים, גיליתי שאפשר להזמין את הויזיו דרך BUYAMERICA מאמאזון עם משלוח מבוטח עד הבית ב 1740 ש"ח.

http://buy-america.info/am.php/shop=http://www.amazon.com/VIZIO-Theater-Sound-Dolby-Atmos/dp/B094TLY3FQ/ref=sr_1_3?dchild=1&keywords=vizio+m+series+soundbar&qid=1632434521&sr=8-3

אין בארצנו הקטנטונת שום דבר שאפילו מתקרב ל VFM הזה (או לרמת השמע הזו) במחיר כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, bjlb כתב:

לא כל מערכת סראונד תיתן תוצאה טובה עבור מוזיקה מספוטיפיי, כמו ששני רמקולים מדפיים באותו תקציב יתנו.

היא נותנת תוצאה שונה, וזה תלוי באיך אתה מאזין. אם אתה מסוג האנשים שממש מקשיבים למוסיקה, כמו שאנשים יושבים ורואים תוכנית בטלוויזיה, בוודאי שעדיף רמקולים. אם המוסיקה מתנגנת ברקע בבית, אז אולי זה לא ישנה.

זה עניין של תשומת לב למוסיקה ולסאונד.

יש לי רמקול נייד JBL Charge. זה למרפסת, טיולים וכו׳. יש לו חתימת סאונד שאני שומע שהיא לא ״נכונה״ (כמו כל הקטנים, הוא מרים מיד-באס, כדי לתת תחושה של נפח), אבל זה נשמע נחמד למוסיקת רקע (מעניין איך שניים כאלו בקונפיגורציית סטריאו נשמעים...), והרבה יותר טוב ממה שחשבתי שאפשר להוציא מקופסא קטנה, שגם אמורה להיות אטומה למים ואבק. בטוח שיש לא מעט אנשים שזה מספק אותם לכל דבר ועניין.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת מחוברת כרגע בחיבור אופטי.

האם יש טעם בקניית כבל hdmi לחיבור arc?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בARC אתה שולט עליו דרך הטלויזיה ואם אני לא טועה יש טלויזיות שלא מעבירות יותר מסטריאו באופטי ואם כן אז מקומפרס, היה כאן דיון לא מזמן, לא יודע לגבי השפעה על  איכות שמע בפועל.

רק בשביל הנוחות שווה ליקנות כבל בשביל ARC לדעתי.

שים משהו באטמוס/דולבי בנטפליקס ולחץ על סימן קריאה בשלט ותיראה אם מראה אטמוס/דולבי  או PCM.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהטלויזיה שלך לא מוציאה דולבי/אטמוס באופטי.

אצלי  הSN7Y מחובר בHDMI ARC לטלויזיה TCL 70P615 ושאני בנטפליקס אני יכול ליבחור בסאונד 5.1 ובסאונדבר שאני לוחץ על ה-i אז הוא מראה DOLBY.

אם אני זוכר נכון אז אפילו באופטי הוא מראה לי, כניראה אצלך הוא לא מוציא.

אז אם הטלויזיה שלך תומכת בARC שווה לירכוש כבל ולהינות.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, צריך לקנות כבל hdmi רגיל או מהיר כמו ב סוני5 למשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין בזה, אצלי עבד עם כל כבל- חכה למבינים כאן אם יש השפעה, אני דיי נוב בתחום :-).

אני לא מפסיק להשתעשה ברעיון של שיפצור הסאונדבר ככה שאוכל לחבר סאב איכותי כמו שהראו כאן, כאילו לחבר את החיווט של הסאב הקיים לכניסה HIGH LEVEL לסאב החדש, השאלה איזה EQ LG עשו לסאב והאם הוא לא יגביל/יהרוס את הסאונד בסאב החדש .. :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, hwgeek כתב:

נראה שהטלויזיה שלך לא מוציאה דולבי/אטמוס באופטי.

הפרוטוקול של אופטי תומך מקסימום בדולבי (לא אטמוס) או dts (לא hd).

לא תומך באנקומפרסד סראונד.

יש מצב שפיזית זה אפשרי אבל מסתבר שהפרוטוקול הזה ישן מאוד.

בשביל שאר הפורמטים- אטמוס, dts hd וכולי, חייבים hdmi

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.9.2021 בשעה 01:05, Pika007 כתב:

אגב, לכל המעוניינים, גיליתי שאפשר להזמין את הויזיו דרך BUYAMERICA מאמאזון עם משלוח מבוטח עד הבית ב 1740 ש"ח.

http://buy-america.info/am.php/shop=http://www.amazon.com/VIZIO-Theater-Sound-Dolby-Atmos/dp/B094TLY3FQ/ref=sr_1_3?dchild=1&keywords=vizio+m+series+soundbar&qid=1632434521&sr=8-3

אין בארצנו הקטנטונת שום דבר שאפילו מתקרב ל VFM הזה (או לרמת השמע הזו) במחיר כזה.

הוזמן!!!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חשוב בכלל, זה רק צריך להיות כבל HDMI עם את'רנט. כלומר 1.4a ומעלה. המערכת שרכשתי מגיעה עם כבל HDMI 2.0 בקופסה, ומיותר להגיד שהוא עובד נפלא.

2.1 חשוב רק לרוחב פס לתצוגה (4K@120HZ או 8K)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח זה ברור לרוב, אבל כאשר חיברתי hdmi עדיין הסאונדבר נתן לי pcm, היה צריך לשנות הגדרות בטלויזיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי להגיד- תתחדש :-).
איך אתה מתרשם מהSN9Y? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...