Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאונד בר עם סאב עד אלפיים ש״ח.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן שמתי לב שמחירי המשלוחים קפצו ממש חזק בשבוע האחרון, אז אם זה לא מוצר עם מישלוח חינמי מעל 65$ אין לרוב טעם להזמין.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמתי משהו כמו 140 דולר על משלוח, איך זה הגיע ל 430? מן הסתם במחיר כזה זה בכלל לא משתלם.

הסאונדבר עם כניסות HDMI, אופטית וכדומה, הרמקולים האחוריים מתחברים לסאב בצורה חוטית, הסאב מחובר בצורה אלחוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה הקורונה שוב גורמת לעליית מחירי השילוח, מקווה שלא יבטלו את המישלוח החינמי מאמאזון בקרוב 😟

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחירי השילוח, אני כל יום שם עם מסננים למים וכו' וראיתי שכל המישלוחים קפצו, ערכות סינון שהיו ללא משלוח חינמי והמילשוח היה סביר פיתאום קפצו באותה צורה כמו עם הסאונדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחירי השילוח, אולי עניין של אאמזון. בשום אתר אחר המחירים לא זינקו ככה (או בכלל, ברוב המקומות שאני מזמין מהם)

באופן כללי, בשום תקרית בקיום האנושי לא קרה שתוך חודש מחירי שילוח זינקו ב 300%, וזו בהחלט לא הראשונה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן משהו השתגע אצלם, סתם לדוגמה ארכת מסנן שבטח שוקל פחות וגם באריזה קטנה יותר מהסאונדבר:

יש עוד כמה שאפילו כבר לא במישלוח חינמי משום מה, לא יודע אם זו מגמה או משהו נקודתי השבוע.

image.thumb.png.5d9a2ec2d1d5dca3fa58870eccb56ebc.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה קשור, אבל יש בעיה עולמית עכשיו עם משלוחים.

יש פקקים של אוניות מחוץ לנמלים הגדולים, מה שמקפיץ את עלות השילוח הימי ובכלל.

• מעניין 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, bjlb כתב:

אפשר לשמוע בהם גם סתם מוזיקה, שירים?

ברור. לרמקול לא איכפת אם אתה שומע דרכו הרצאות על פיסיקה גרעינית או מוסיקה.

העניין, העקרוני, עם סאונד-בר זה שהוא לא נועד לתת במת סטריאו, אלא לפזר את הסאונד בחדר, כתחליף למערכת רב ערוצית. במת סטריאו זה האפקט שנוצר כשרמקולים והמאזין ממוקמים כהלכה, ואז מתקבלת האשליה כאילו הנגנים/צלילים מגיעים ממקום מוגדר מול המאזין. לאפקט בכללתו קוראים Soundstage. כאשר הההקלטה, רמקולים והאקוסטיקה טובים, אפשר ממש לקבל תחושה של נגנים ממוקמים בתלת מימד. בנוסף יש את ה-image, שזה כמה כל נגן/צליל נשמע ברור או ״בפוקוס״.

אם כל זה לא מעניין אותך, ואתה שומע מוסיקה ברקע בלבד, אז כל רמקול עם סאונד מאוזן וסביר, יספק. אם אתה חובב מוסיקה, ומאזין לה בתשומת לב, עדיף לך כאלו (או דומים):

https://www.amazon.com/JBL-Professional-Next-Generation-Powered-305PMKII/dp/B077N2GQXC/ref=psdc_11974991_t2_B00DUKP37C?th=1

• מעניין 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, hwgeek כתב:

כניראה הקורונה שוב גורמת לעליית מחירי השילוח, מקווה שלא יבטלו את המישלוח החינמי מאמאזון בקרוב 😟

שיבטלו, שיבטלו ומהר!

אני בינתיים מדמם כסף כמו משוגע, לא מצליח לעמוד בפיתוי 😖

מחירי המשלוח כרגע הם סתם איזה אלגוריתם שהשתגע, קצת סבלנות וזה יחזור לרמות נורמליות.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן באמת ניראה ככה, כמו שיש באייבי מחירי משלוחים הזווים כי המוכר לא ממש תימחר את ישראל, לא הגיוני סכומים של 500$ על דברים בגודל הזה בתקופה האחרונה.

מה גם שיש מוצרים שצבע אחד במישלוח חינמי וצבע שני במחיר מישלוח מלא,  למרות שזה אותו המוצר, משהו לא 100% באלגוריתם התימחור שלהם.

והשילוח החינמי באמת בעיה, זה כמו חבר מביא חבר כי רוב המוצרים לבד לא מגיעים ל65$ ואז לכל מוצר אתה מצמיד עוד משהו שלא ממש היית צריך רק בשביל ליסגור מישלוח חינמי, ימיים אחרי זה שוב חוזר חלילה 🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עלויות משלוח של אמזון, תבדקו כמה יוצא עם מנוי פריים.

כשהתפרצה הקורונה ומחירי המשלוח עלו אז לפחות מאמזון UK המחירים ירדו לבעלי מנוי פריים.

אולי זה המצב עכשיו גם מארה"ב.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Pika007 כתב:

שילמתי משהו כמו 140 דולר על משלוח, איך זה הגיע ל 430? מן הסתם במחיר כזה זה בכלל לא משתלם.

הסאונדבר עם כניסות HDMI, אופטית וכדומה, הרמקולים האחוריים מתחברים לסאב בצורה חוטית, הסאב מחובר בצורה אלחוטית.

בדיוק מה שאני מחפש. שהאחוריים יהיו אלחוטי. כלומר לא משנה שיתחברו חוטית לסאב, אבל שהוא יהיה אלחוטי.

יש משהו אחר בסגנון בתקציב של עד 2500 שח?

עריכה אחרונה על ידי bjlb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לLG יש סט אלחוטי אחורי בכ600 שקל שמתאים למגוון דגמים שלהם, גם אני חושב ליקנות אבל נמנע בינתיים כי בהרבה מקומות ראיתי תלונות שיש ניתוקים, מחכה עם זה בינתיים.
LG SPK8-S

ערכת רמקולים היקפיים אלחוטיים למקרן קול LG SPK8-S צבע שחור שנה אחריות ע'י ח.י אלקטרוניקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.9.2021 בשעה 18:16, falou כתב:

ברור. לרמקול לא איכפת אם אתה שומע דרכו הרצאות על פיסיקה גרעינית או מוסיקה.

בסדר. אבל מה שאני יודע, ואולי אני טועה, לא כל מערכת סראונד תיתן תוצאה טובה עבור מוזיקה מספוטיפיי, כמו ששני רמקולים מדפיים באותו תקציב יתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...