Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכשתי רכב 0 ק״מ, אך במוסך טוענים שבוצע טיפול בעבר.

Sahar Avisdris
שימו לב! השרשור הזה בן 909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@sperial האוטו נמצא מולו וגם הרישיון, כך שלבדוק שיש התאמה בינהם והכל בסדר - את זה הוא יכול וצריך לעשות כבר עכשיו (לוודא שהמספר הצהוב שיש על הרכב תואם לרישיון שבידיו ולמספר השילדה).

משם צריך לבדוק האם יש לו איזושהי אסמכתא מהמוסך. בקבלה מהמוסך בד"כ מופיעים כל הפרטים של הרכב לפי מספר הרכב (שילדה, פרטי לקוח וכד'). זה השלב השני של ההצלבה.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 48 דקות, איציק נ. כתב:

אני **מניח** שטעות הקלדה צריכה להיות בסיפרה או אות *אחת* ולא ברצף של מספרים, אז נדע בוודאות שאם יש שוני מהותי בכמה מספרים של מספר השילדה אזי מדובר במכוניות שונות לגמרי.

כמו שכתבתי בשרשור, לדעתי משנע הרכב הצעיר ענה לפקידה "28" כשהוא נשאל על הקילומטראז' וזו מייד הקלידה 28,000.

לגבי הבלמים וסימני חלודה - מדוייק.

עריכה אחרונה על ידי RBRB
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, האפשרות הפשוטה ביותר נשתכחה מכולנו: שפות"ש הכתיב לפקידה מספר רישוי שגוי, או שהיא לא שמעה נכון - ושלפה רישום של רכב אחר. פות"ש צריך להצליב את כל הקבלות עם המספרים הצמודים לרכב ומטבעים בו.

אני נמצא כבר 5 חודשים בהליך ערעור על קנס חניה מול אחת העיריות כיוון שאחד הבנים שלי הקליד ספרה שגויה לסלופארק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, RBRB כתב:

כמו שכתבתי בשרשור, לדעתי משנע הרכב הצעיר ענה לפקידה "28" כשהוא נשאל על הקילומטראז' וזו מייד הקלידה 28,000.

תגיד לי את שם חברת הליסינג שמבצעת טיפול לרכב רק בגלל שעמד הרבה זמן במגרש. 

מבטיח לקנות מהם רכב...

• מצחיק 4

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק המקרה, אבל כשקנינו קקטוס דיזל יד ראשונה 0 ק"מ מלובינסקי, ביקשנו (וקיבלנו) שיבוצע טיפול לפני המסירה.

יכול להיות גם שהרכב של פות"ש נכנס למוסך בגלל איזו נורה שדלקה או כל עניין פעוט אחר, לא בהכרח בשביל טיפול. הוא עד עכשיו לא אמר מה נעשה בדיוק  בכניסה ההיא למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, RBRB כתב:

מסכים שזה תרחיש סביר. 28 ק"מ זה לא מועד טיפול וטיפה חוסר מחשבה וניתן לשכוח בקלות שגם רכבים עומדים עושים טיפולים. 28 אלף זה מאוד קרוב ל-30 של הטיפול. נראה לי הגיוני בהחלט להתבלבל. 

בכל אופן, מה שהוא יכול לעשות כעת זה הצלבת שלדה ו\או דוח סליקה באינטרנט שיגיד לו אם הרכב היה מבוטח עד עכשיו (ולא רק אם הייתה תאונה).

הדבר השני הוא לעשות בראשון מה שכתב SHELLCASE. עד אז סתם מושכים את השרשור. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.9.2021 בשעה 23:38, markb205 כתב:

תגיד לי את שם חברת הליסינג שמבצעת טיפול לרכב רק בגלל שעמד הרבה זמן במגרש. 

מבטיח לקנות מהם רכב...

בדרך כלל רענון שמנים לרכבים שעומדים מעל שנה אצל היבואן מבוצע ע"י היבואן עצמו ללא רישום בהיסטוריית הרכב, כך שאין סיבה שגם חברת הליסינג תבצע החלפה. 

במקרים מסויימים מוחלפות גם צלחות בלימה בגלל חלודה.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.9.2021 בשעה 20:27, RBRB כתב:

, לדעתי משנע הרכב הצעיר ענה לפקידה "28" כשהוא נשאל על הקילומטראז' וזו מייד הקלידה 28,000

היות ובניחושים עסקינן, זה הניחוש שלי

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך, אם הבחור קנה רכב מאלדן (לפחות כך הבנתי)

או כמעט מכל מקום אחר שמוכר 0 ק' אין מצב ששיחקו עד כדי כך עם השעון (שוב קנית את הרכב בהנחה משמעותית או במחיר כמו כל אתרי ה0 ק'?),
תמונה טובה של פנים הרכב ומתחת למכסה המנוע תגלה גם כנראה שזה העניין - קשה מאוד להביא רכב למצב של חדש חזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי במקום מסוים שניתן ליראות כמה קמ הרכב באמת עבר על פי מחשב הגיר. איתו לא ניתן לשחק ולאפס בניגוד למד הקמ בלוח השעונים. שווה לבדוק. 

• אהבתי 1

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין

חבר שקנה רכב 0 ק''מ קנה אותו אחרי טיפול מטעם החברה היות והאוטו עמד תקופה ארוכה אך לא כלל בלמים.

עניין הק''מ שעלה פה יותר בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש תחושה שמדובר בטעות.

רכשתי את הרכב שלי לקראת סוף הטסט שלו עם 128000 ק"מ. הבעלים הקודמים החזיק אותו קצת פחות משנה ומכר בטענה ש"הוא קיבל רכב מהעבודה". היה די להוט להפטר מהרכב.

חודש אחרי הקניה קבלתי חידוש טסט ושם היה כתוב שבטסט הקודם (לפני 2 בעלים) היה 177000 ק"מ! ברגע הראשון התעצבנתי על הרמאות.

אח"כ עשיתי קצת חושבים. הרכב היה מטופל היטב, עם היסטוריית טיפולים ענפה ממוסך מרכזי.

הרכב עשה בממוצע כל שנה 11000 ק"מ. בטסט של השנה קודם היה כתוב 106000 ק"מ והחשוב ביותר - היתה קבלה של טיפול ממוסך מורשה שבועיים לפני מועד הטסט עם 116000 ק"מ.

בפועל היו 2 אפשרויות - או שהנהג פתאום נסע 70000 בשנה במקום ה11 הרגילים + הדיח מוסך לשקר או שפשוט כתבו בטעות 177 במקום 117. עשיתי טלפונים למוסכים ווידאתי את אמינות הנתונים.

במכון הטסטים דאגו לרשום את הקילומטרז הנכון ונגמר הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, [כמו שרשמתי לך עוד מההתחלה],לפני עורכי דין.

תדאג לעצמך, ולכסף ששפכת על האוטו ה"חדש" הזה.

תחזור למקום שממנו קנית את הרכב, תבקש את כל הכסף ששילמת עליו חזרה. 

בתור אלטרנטיבה, אתה יכול להישאר עם הרכב, {אם עדיין בא לך עליו}, עם פיצוי כספי הולם מצד בעל המגרש ואו  המוכרים.

בכל מקרה, כאשר כל הנסיונות הללו לא יצליחו, אז כדאי ואפילו מומלץ לפנות לעורכי דין.

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...