Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמת מיגון 77

agavello
שימו לב! השרשור הזה בן 941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, Super_T כתב:

החבר׳ה של איתוראן מוצאים במהלך השנה לא מעט רכבים שנגנבים,

בטח כשיש מערכות שלהם שהן נסתרות ברכב ולא רואים אותן.

לא סתם רכבים יקרים מחוייבים במערכות שלהם,

הם הדבר הכי קרוב לאיתור רכב שינסו לקחת,

והם יתקשרו אליך ויוודאו שאתה זה אתה ואתה הנהג באותו הרגע, ואם הרגע הפריעו לך עם האשה בחדר השינה, אז כנראה שזה לא אתה וכדאי שתאתר את המכנסיים ותעשה את זה זריז, כי מישהו החליט שיש לך אחלה רכב והוא רוצה אותו.

לדעתי, 550₪ התקנה ומחיר מנוי חודשי שזול מהמבורגר ממוצע במקום ממוצע, שווה את השקט שלי שההשקעה שלי מחכה לי בחניה בבוקר ולא בשטחים או אצל גנב זה או אחר..

אני אגלה לך סוד - לפני 2 רכבים היה לי איתוראן. גרתי באיזור המרכז ופעם בכמה זמן הייתי נוסע בשעות מוזרות עמוק מאחורי הקו הירוק באיזור שלא הרבה נוסעים.

מעולם לא קיבלתי מהם שיחה. כשהגיע הזמן לחדש את המנוי שאלתי על זה את המוכרן והאו ענה לי "ברגע שהרכב עבר את הקו הירוק זה לא מעניין אותנו".

באיזור המרכז זה אומר בדיוק 15 דקות שלא יתנו לך זמן להספיק לעשות כלום. מה גם שאתה ממש לא רוצה שימצאו את הכרב אחרי שהגיע למשחטה.

• אהבתי 1
  • מעניין 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השאלות על המהירות - זה עוד נתון שנרשם במערכת, אף אחד לא באמת משווה נתונים ורואה אם נסעת 200 קמ"ש בכביש 4. זה לא מעניין אף אחד, זה לא יהיה קביל לשום דבר. הדבר היחיד שזה נותן - אם אתה רוצה, אתה יכול להגדיר התראת מהירות באפליקציה ככה שאם הרכב עובר מהירות מסוימת, אתה יודע מזה.

לי זה עזר כשבמקרה גיליתי שחברה שלי נוסעת ב150 קמ"ש כשהיא מרגישה בנוח. הסברתי לה שברכב שלה היא מוזמנת לנסוע גם ב200. אבל ברכב שלי לא עוברים את המהירות המותרת. אין לי חשק להתעסק עם המרת דו"חות מהירות על שמה.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.9.2021 בשעה 01:03, Jack457 כתב:

לא ממש מכיר את השירות, אבל האם כל הנתונים האלה נשלחים אליך או גם מועברים לחברה?

אם זה השני, לא מפריע לך שחברה שאין לך מושג מה היא עושה בנתונים האלה יודעת בכל רגע נתון איפה אתה, באיזה שעה לא היית במיטה, לאן נסעת, באיזו מהירות, ואם אתה מעשן מרבלורו אדום או לייט?

כדי לאתר לך את הרכב כל מה שהם צריכים זה מיקום נוכחי בזמן אמיתי שלא נשמר. 

צריך לשמור את המיקום על בסיס (לפחות) שעתי למשך שבוע (לפחות)

אם גנבו לך את הרכב ביום חמישי בלילה ואתה שם לב רק בשבת, רק בראשון אתה מצליח להשיג אותם והם מגיעים לזה רק בשני-שלישי

הרכב כבר לא רכב עוד מיום שישי, איך מיקום בזמן אמת עוזר לך עכשיו(ביום שני-שלישי)? אם המכשיר עובד זה יקח אותך למזבלה אזורית כנראה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Sparrow420 כתב:

צריך לשמור את המיקום על בסיס (לפחות) שעתי למשך שבוע (לפחות)

אם גנבו לך את הרכב ביום חמישי בלילה ואתה שם לב רק בשבת, רק בראשון אתה מצליח להשיג אותם והם מגיעים לזה רק בשני-שלישי

הרכב כבר לא רכב עוד מיום שישי, איך מיקום בזמן אמת עוזר לך עכשיו(ביום שני-שלישי)? אם המכשיר עובד זה יקח אותך למזבלה אזורית כנראה

להבנתי אם מוקד צריך לקבל נתונים "בכל רגע נתון" הוא אמור גם לזהות "דפוס נהיגה", "שעות\איזור לא שגרתי" ולהתקשר ולא רק לתעד. אחרת בשביל מה צריך נתונים זורמים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, agavello כתב:

להבנתי אם מוקד צריך לקבל נתונים "בכל רגע נתון" הוא אמור גם לזהות "דפוס נהיגה", "שעות\איזור לא שגרתי" ולהתקשר ולא רק לתעד. אחרת בשביל מה צריך נתונים זורמים? 

בשביל מה שאמרתי בהודעה שציטטת..?

השאלה זה איזה מוקד אתה רוצה, מוקד לאיתור רכב או מוקד לעשות פרופיל על הנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.9.2021 בשעה 16:45, Sparrow420 כתב:

בשביל מה שאמרתי בהודעה שציטטת..?

השאלה זה איזה מוקד אתה רוצה, מוקד לאיתור רכב או מוקד לעשות פרופיל על הנהג.

מה יש כבר להסתיר, ברכב הזה חוץ ממני נוהגים עוד אנשים במשפחה. כל אחד והסטייל שלו. 

אני די בטוח שמהירות מבוססת GPRS\GPS או אפילו אם לוקחים את זה ממחשב מנוע בזמן אמת - לא certified ולא מחזיק מים. חוץ מזה, למה לנהוג כמו מטורף ולעשות תאונות ואז לנסות להסתיר את זה? להיפך, אם אתה נוהג כמו שצריך, בזמן תאונה (חס וחלילה) יהיה הוחכה שאתה הייתה בסדר לפי נתוני מחשב.

ברכב שלי אכן יש מערכות איתור (ראשית\משנית) + קודן + עלוקה ומה עוד לא. חברת ביטוח מבקשת רמת מיגון 77 - שוב, זה משהו יחודי כנראה וחדש(תחילת 2021) רק להפניקס, לא מצאתי קוד כזה (קודים שונים מחברה לחברה). קוד הזה אומר שצריך אימובלייזר מקורי + מערכת איתוק מבוססת בינה מלאכותית (אין לי מושג למה שם כזה עתידני, זה ס''ה או פוינטר או איתוראן בגרסה חדשה שלהם כנראה). 

זה אומר אבל שאני יכול לנטרל את הקודנית באוטו כי הם לא מבקשים? 

בכל מקרה אשמח להבין למי יש עוד קוד מיגון כזה בידיוק? 

ועוד קטע מעניין - מנוי שיש היום על הרכב (מנוי ישן של מערכת איתור כלשהי) לא ניתן לנתק - גם אם אתם בעלים של הרכב - רק בעל מנוי קודם יכול. צריך קודם להעביר את המנוי על שמכם (עולה כסף כמובן) או להתקין מערכת אחרת ואז מערכת קודמת תבוטל וכל המנוי יעבור לשמכם.

עריכה אחרונה על ידי agavello
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התברר שלרכב שלי יש רמת מיגון 91 הכי גבוהה כמעט שאפשר. 

נשארתי עם זה

שירות של כלל השרשרת (איתוראן, מרכז שירות שלהם וגם חברת ביטוח) - שירות 100. כל כך פשוט, והכל בואצאפ בלי המתנה. ממש נהנהתי לעשות את הדברים הנ''ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...