Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רמת מיגון 77

agavello
שימו לב! השרשור הזה בן 918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלהן

המשכתי ביטוח לרכב חדש שרכשתי, ודרשו ממני רמת מיגון חדשה - 77 

רמת מיגון מבוססת בינה מלכותית והיא מקליטה כל הזמן בעזרת GSM\GPS את המצב של הרכב: 

מערכת אלקטרונית בתקשורת GPS / GSM המותקנת ברכב והמעבירה מידע למוקד, על מיקום הרכב ומצבו בכל עת. המידע שיופק מהמערכת:

 אירוע קידוד

OBD  אירוע שיבוש סלולרי

 נסיעה באזורים ושעות חריגות

נסיעה במהירות חריגה

 שינוי דפוס נהיגה

 נסיעה חריגה בשטח

אין לי בעיה עם כל דבר, אבל מהירות - מעניין אותי לדעת מה זה מהירות חריגה. בכביש 90 נסעתי 110 - מה קורה עם זה? נראה לי יותר מידי פרטים . למישהו יש את זה, מכירים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו דרישה למערכת איתוראן. 

אין שום משמעות לחריגות מהירות מלבד זה שהתיעוד קיים במערכת. 

לי יש את האפליקציה של איתוראן ואני מקבל את כל ההתראות המצוינות מעלה ישירות לטלפון שלי. הפעמים היחידות שהתקשרו אליי מהמוקד היו כשעדכנו תוכנה למחשב רכב של האוטו או ניתקו מצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה אכן איתורן או אחרים (פוינטר, וכו', יש 4 חברות שיכולות להתקין כזה.) לפי הבנתי קוד מיגון זה חדש יחסית מתחילת 2021.

@Shay_u כמה עולה מנוי איתוראן אצלך לחודש? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם איתוראן כחובה לרכב שלי (טיגואן 2021 - גרסת 2 ליטר)

אצלי זה איתוראן SAVE + תוספת תשלום חודשית לשימוש באפליקצייה בטלפון.

יוצא סביב 30 ש"ח בחודש

מחיר ההתקנה היה 550 ש"ח אצל מתקין מורשה של איתוראן (פרוטר במפרץ חיפה)
עשו עבודה טובה מאוד,

הגעתי עם הרכב אליהם ישירות מהמסירה שלו,

שמרו מאוד על הרכב ועשו התקנה נקייה ומהירה.

האפליקציה מראה מיקום נוכחי של הרכב על מפה,

היסטוריה של כל ההתנעות והמיקומים של הרכב בעת אותן ההתנעות

ויש מצב שעוד כמה דברים.. פחות התעמקתי.

מבחינתי זה מומלץ, ואם הייתי יודע שזו העלות (החודשית ושל ההתקנה) כנראה שהייתי עושה את זה בלי קשר לדרישה הביטוחית, כבר ברכב הקודם שלי.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, agavello כתב:

כן זה אכן איתורן או אחרים (פוינטר, וכו', יש 4 חברות שיכולות להתקין כזה.) לפי הבנתי קוד מיגון זה חדש יחסית מתחילת 2021.

@Shay_u כמה עולה מנוי איתוראן אצלך לחודש? 

איתוראן כולל שירותי אפליקציה עולים ביחד 36 ש"ח בחודש. אני לא התקנתי את המכשיר ברכב, קניתי רכב יד שניה שהיה כבר מותקן בו איתוראן.

דבר שכן מעט מטריד אותי ביחס לעובדה שאני משלם להם 36 ש"ח לחודש, אני לא מנוי לשירותי ה"ביטוח" של איתוראן והמכשיר כבר ממזמן לא באחריות. המשמעות היא שאם המכשיר יתפגר ויפסיק לתפקד - אני אצטרך לרכוש אחד חדש כולל התקנה בעלות מלאה.

הסיכוי שזה יקרה הוא 0. הביטוח לא דורש ממני איתוראן ולכן אם המכשיר מתקלקל אני פשוט סוגר את המנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איתוראן save בארונה, הותקן במסגרת עסקת הרכישה (בכלל לא שאלו אותי). השירות עלה בשנה הראשונה כ-30 ש"ח בחודש, מהשנה השניה עוד 20 ש"ח תמורת הסים. כנראה שהסים הזה משמש אותי גם למולטימדיה, למשל לוייז.

אין לי אפליקציה של איתוראן, אבל שירות מיקום הרכב ועוד כמה נתונים מופיעים באפליקציה של סיאט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Shay_u כתב:

איתוראן כולל שירותי אפליקציה עולים ביחד 36 ש"ח בחודש. אני לא התקנתי את המכשיר ברכב, קניתי רכב יד שניה שהיה כבר מותקן בו איתוראן.

דבר שכן מעט מטריד אותי ביחס לעובדה שאני משלם להם 36 ש"ח לחודש, אני לא מנוי לשירותי ה"ביטוח" של איתוראן והמכשיר כבר ממזמן לא באחריות. המשמעות היא שאם המכשיר יתפגר ויפסיק לתפקד - אני אצטרך לרכוש אחד חדש כולל התקנה בעלות מלאה.

הסיכוי שזה יקרה הוא 0. הביטוח לא דורש ממני איתוראן ולכן אם המכשיר מתקלקל אני פשוט סוגר את המנוי.

קנית אוטו עם איתוראן כבר ופשוט חיברת אותו למנוי שלך החדש? 

לדעתי יש לי גם איתוראן מבעלים קודמים אבל אני לא רואה קופסא או משהו כזה. אתקשר אליהם לבדוק בחול מועד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, פשוט התקשרתי אליהם ליצור מנוי חדש וכל מה שהם היו צריכים זה את מספר הרכב כדי להעביר את הרישום על שמי.

לא זוכר אם הם ביקשו רישיון רכב על שמי או אישור העברת בעלות..

עריכה אחרונה על ידי Shay_u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש מכיר את השירות, אבל האם כל הנתונים האלה נשלחים אליך או גם מועברים לחברה?

אם זה השני, לא מפריע לך שחברה שאין לך מושג מה היא עושה בנתונים האלה יודעת בכל רגע נתון איפה אתה, באיזה שעה לא היית במיטה, לאן נסעת, באיזו מהירות, ואם אתה מעשן מרבלורו אדום או לייט?

כדי לאתר לך את הרכב כל מה שהם צריכים זה מיקום נוכחי בזמן אמיתי שלא נשמר. 

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נותן לכם מנוי בתשלום  במערכת איתור הרכב,

אם הביטוח לא דורש את זה כתנאי לביטוח מקיף?

גם ביונדאי דוחפים איתוראן סייב עם מנוי  שנה בחינם, בערך חינם ,

החברה פונה ללקוחות להתקין אפליקציה ולקחת מהם תשלום חודשי בנוסף לשנה חינם.

אני סגרתי מנוי אחרי שנה וניטרלתי את המערכת פיזית.

לא מוכן לשלם סתם בלי צורך ממשי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Jack457 כתב:

לא ממש מכיר את השירות, אבל האם כל הנתונים האלה נשלחים אליך או גם מועברים לחברה?

אם זה השני, לא מפריע לך שחברה שאין לך מושג מה היא עושה בנתונים האלה יודעת בכל רגע נתון איפה אתה, באיזה שעה לא היית במיטה, לאן נסעת, באיזו מהירות, ואם אתה מעשן מרבלורו אדום או לייט?

כדי לאתר לך את הרכב כל מה שהם צריכים זה מיקום נוכחי בזמן אמיתי שלא נשמר. 

מה ההבדל בין גוגל, מיקרוסופט, אפל, נטפליקס וכל השאר שיודעות את אותם נתונים רק בדיוק הרבה הרבה יותר גבוה?

איתוראן היא חברה שמטרתה למנוע גניבות של רכבים. הרכב שלי יקר לי מבחינה אישית, מבחינתי לקבל טלפון כשמנותק המצבר או שמישהו מתחבר למחשב רכב זה מספיק בשביל לדעת שיש מישהו שמנטר את מצב הרכב ויודע לי במידה ומשהו מוזר קורה (כמו לחצות לשטחים ב4 בבוקר).

לי זה מאפשר לישון טוב יותר בלילה, בידיעה שאקום בבוקר והרכב שלי יהיה שם.

מי שלא מתאים לו השירות הזה שלא יתחבר.

• אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, nev כתב:

פיל לבן. למישהו הדבר הזה באמת עזר למנוע את גניבת הרכב?

החבר׳ה של איתוראן מוצאים במהלך השנה לא מעט רכבים שנגנבים,

בטח כשיש מערכות שלהם שהן נסתרות ברכב ולא רואים אותן.

לא סתם רכבים יקרים מחוייבים במערכות שלהם,

הם הדבר הכי קרוב לאיתור רכב שינסו לקחת,

והם יתקשרו אליך ויוודאו שאתה זה אתה ואתה הנהג באותו הרגע, ואם הרגע הפריעו לך עם האשה בחדר השינה, אז כנראה שזה לא אתה וכדאי שתאתר את המכנסיים ותעשה את זה זריז, כי מישהו החליט שיש לך אחלה רכב והוא רוצה אותו.

לדעתי, 550₪ התקנה ומחיר מנוי חודשי שזול מהמבורגר ממוצע במקום ממוצע, שווה את השקט שלי שההשקעה שלי מחכה לי בחניה בבוקר ולא בשטחים או אצל גנב זה או אחר..

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, agavello כתב:

מהירות - מעניין אותי לדעת מה זה מהירות חריגה. בכביש 90 נסעתי 110 - מה קורה עם זה? נראה לי יותר מידי פרטים .

גם דיווח לחברת הביטוח במקרה של תאונה שלא נסעת כחוק?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...