Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבקש המלצה למדפסת חדשה. דרישות: משולבת, וטונר (לא דיו).

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מכיר את המדפסות של יזמקו (קיוסרה) ויודע שהן מעולות. אני לא מצליח למצוא עלויות של הסיפור באתר שלהם.

מדובר אצלהם על השכרה לתקופה, ותשלום על הדפסות בפועל. אשמח לשמוע ממישהו שמנוי לשירות שלהם לגבי עלויות.

מעבר לזה, אני אשמח להמלצה לרכישה של מדפסת (אני סקפטי לגבי כדאיות ההשכרה לאדם פרטי שאיננו עסק).

לא! ואני חוזר, לא!!! של HP. הכל חוץ מ HP. מדפסת שלהם לא תיכנס שוב בפתח ביתי הקט.

כמו שאמרתי בכותרת, הדרישות הן פשוטות- טונר (ולא דיו רגיל) ושתהיה משולבת (פקס:lol:, סריקה, צילום).

תקציב- לא גבוה. מחפש משהו זול וסביר, לא יותר מזה. שחור לבן בלבד, אין צורך בצבע.

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, 

ההמלצה היחידה שיש לי היא לגבי המדפסת הבאה: 

Brother MFC-L5750DW

אני משתמש בה כבר תקופה ארוכה, איכות ההדפסה טובה מאוד, טונר כמובן, מדפיסה רק בשחור ולבן. 

היא תומכת בכל הדרישות שהצבת וכמו כן הדפסה אלחוטית וחיבור ל USB. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות ההתעקשות על טונר מציע לך לבדוקאופציה של מדפסות עם מיכלי דיו.

מאז שקניתי את ה hp615 היא החזירה את עצמה 5 פעמים רק בעלויות דיו. מדפסת לייזר שנמצאת אצלי במשרד עולה הרבה יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בכמויות הההדפסה. אני משתמש בבראדר MFC-L2700DW, ובצריכה שלי מיכל טונר מקורי שעולה 250-300 ש"ח מחזיק 3 שנים, ויש חלופיים. הדגם הזה הוחלף בינתיים (נדמה לי שב-2710), אבל, באופן כללי, הניסיון שלי עם בראדר מצויין. לא רק בבית.

בזמן האחרון המדפסת עושה קצת בעיות, אבל חשד שלי הוא שהסיבה היא איזו תקלה ב-AP, כי גם המחשב שלי (במקום אחר) סובל מניתוקים מה-WiFi. אני מתכוון להחיף את ה-AP's בסוכות, ואז אהיה יותר חכם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

למרות ההתעקשות על טונר מציע לך לבדוקאופציה של מדפסות עם מיכלי דיו.

מאז שקניתי את ה hp615 היא החזירה את עצמה 5 פעמים רק בעלויות דיו. מדפסת לייזר שנמצאת אצלי במשרד עולה הרבה יותר.

גמרתי את הרומן שלי עם מדפסות דיו.

ועוד יותר הפסקתי להכניס מדפסות של HP הבייתה. ספויילר: הן לא מדפיסות. כמעט אף פעם. 

אני מכיר כמו שאמרתי את הפירמה קיוסרה, סוסי עבודה שלא עוצרים לרגע. אני רק לא מכיר את המחיר שלהן כמו שציינתי בהודעה הראשונה. 

ואני מניח שאני הולך להזדקק הרבה למדפסת, אז אני כבר רוצה לרכוש אחת שאדע שיש לי ראש שקט איתה לתקופה ארוכה.

כרגע אני עם (דיו) קאנון פיקסמה. אורך חיים ממוצע של המדפסת הזו הוא 3 שנים, שכבר עברו. היא עושה לא מעט בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש brother mfc2710dw, שנתיים ומשהו אצלי, עובדת מעולה, טויוטה קאמרי של מדפסות. לפני שנתיים קניתי אותה ב800 ש"ח, מאז המחירים שלהן עלו.

יש גם דגם 2750dw עם סריקה דו צדדית. בדיעבד מצטער שלא קניתי כזה, אבל שיהיה.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לבחון את החברה OKi, שמעתי שהם טובים בתחום הזה. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה זמן לא נתקלתי ב-OKI. 

@ברווז מה הצרכים שלך? כמה אתה מתעתד להדפיס (כולל צילום מסמכים וקבלת פקסים)? כמה חשובה לך מהירות ההדפסה ואיכותה? יש הבדל אם אתה מדפיס 2 דפים ביום לצורך קריאה עצמית או תיוק של חשבונות הבנק, לבין אם אתה מדפיס 100 דפי ליום לצרכים עסקיים.

עריכה: אם מדובר במדפסת לצורך הדפסת חומר הלימוד במכללה אתה יכול להדפיס באיכות מופחתת ולחסוך לא מעט דיו, וגם לקנות טונרים חלופיים (איכות ההדפסה שלהם פחותה מזו של המקוריים, אבל מספקת לצרכים אלה). לצורך הזה גם המהירות לא קריטית. לכן הבראדר שהוזכרה כנראה תתאים לך (כאמור, לי יש הדור הקודם שלה שנרכש לפני 6.5 שנים, שימש שני סטודנטים ואני עם התחלת הטונר הרביעי מאז רכישתה, כאשר הטונר שהגיע עם המדפסת היה מוקטן).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ברווז כתב:

גמרתי את הרומן שלי עם מדפסות דיו.

ועוד יותר הפסקתי להכניס מדפסות של HP הבייתה. ספויילר: הן לא מדפיסות. כמעט אף פעם. 

לדעתי אתה מגזים בהכללות שלך.

היו לי הרבה מדפסות של HP בעבר, האחרונה או שתי האחרונות היו משולבות. עבדו ללא דופי במשך שנים (שימוש ביתי נורמלי).
כל מה שהיה צריך לעשות בשביל שהן יעבדו זה להיות מחוברות לחשמל ופועלות. סה-טו.
עברנו לברדר משולבת רק בגלל שקיבלנו אותה free והיא WIFI בניגוד ל HP המשולבת האחרונה שאפילו לא היתה אלחוטית.
כבר כמה שנים עם המשולבת של ברדר MFCJ430W, דגם יחסית פשוט אבל עובדת בלי בעיות.
ה-גול של המדפסות האלו הוא אכן שימוש בדיו תחליפי ללא שום בעיה. יש ראשים גדולים ויש ראשים קטנים, לאחרונה קניתי גדולים אחרי שבמשך שנים עבדתי עם הקטנים וגם כאן - עובד טיל.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, sperial כתב:

@ברווז מה הצרכים שלך? כמה אתה מתעתד להדפיס (כולל צילום מסמכים וקבלת פקסים)? כמה חשובה לך מהירות ההדפסה ואיכותה? יש הבדל אם אתה מדפיס 2 דפים ביום לצורך קריאה עצמית או תיוק של חשבונות הבנק, לבין אם אתה מדפיס 100 דפי ליום לצרכים עסקיים.

לא חושב שהרבה, בהחלט לא ברמה של עסק. 

מהירות הדפסה- בוא ונגיד, כל עוד זה מדפיס, זה בסדר :lol: המהירות ממש לא פאקטור.

איכות- לא חייב משהו שמדפיס באיכות של תמונה, הייעוד הוא למסמכים.

לפני 1 דקה, איציק נ. כתב:

לדעתי אתה מגזים בהכללות שלך.

היו לי 3 HP, אחד בראדר (נדמה לי, זה היה מזמן) לא משולבת ו-2 קנון פיקסמה כולל הנוכחית. 

מבין 3 ה-HP, הייתה אחת שלא רצתה להדפיס, אחת שלא הדפיסה ואחת שהחליטה שהדפסה זה לא משהו שצריך לקרות. 

במהלך החצי שנה הראשונה שלהן הן עבדו לפעמים.

אחרי חצי שנה, ובכן- המדפסת נהפכה לאוקסימורון (נקראת על שם פעולה שהיא לא מסוגלת לבצע).

הפיקסמה הראשונה התקלקלה בתוך תקופת האחריות, ומאחר ולא זכרתי כמה זמן אחריות יש לה והיא כן הדפיסה יפה עד לתקלה הלכתי לקנות חדשה. בטעות נתקלתי במסמך האחריות שלה, שהיה עוד בתוקף- הוחלפה לחדשה בחברה אחרי שלא הצליחו לתקן. לכן יש לי 2.

אחת נמסרה לבית חם והחליפה HP שלא מדפיסה גם בו... והיא, בתורה, גם החליפה HP שלא הסכימה להדפיס.

מאחר וראיתי במו עיניי את האמינות של הקיוסרות, ואת התוצאה שמודפסת (והיא אשכרה מודפסת! ממדפסת! חזון אחרית הימים, מדפסת שמדפיסה), אני מעדיף אחת כזו מאשר אחת עם דיו רגיל- שכבר עברתי כאלו בחיי.

יתרון נוסף לטונר, הוא לא מתייבש אם יש תקופה ארוכה של אי פעילות למדפסת כמו דיו רגיל.

עד היום, מתוך 6 מדפסות HP (3 בבעלותי, 3 ששמעתי ממקור ראשון) שנתקלתי בהן רק אחת עבדה בצורה תקינה לאורך כל חייה.

אז לגבי ההכללה של "לא HP", מבחינתי אני לא מגזים כלל. 

החפץ היחידי ביקום שהצליח לגרום לי לצאת משלוותי היה מדפסת של HP. אפילו אנשים לא מצליחים להוציא ממני עצבים ברמות כאלו, אפילו שחלקם מנסים (שוב ושוב, כמובן).

אני לא גאה בזה, אבל ה-HP האחרונה שהייתה לי יצאה לפח האשפה עם שבר במסך.

𝖇𝖑𝖆𝖈𝖐 𝖘𝖆𝖇𝖇𝖆𝖙𝖍 𝖔𝖓𝖑𝖎𝖓𝖊 على تويتر: "Rage Against The Machine  never specified what type of machine they were furious with, but I reckon  it was probably a printer.… https://t.co/R0dz5D0Knc"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער מאוד לבשר לך אבל הבעיה לא במדפסות. אין מצב ש-3 מדפסות באותו המקום בדיוק לא רוצות להדפיס.

בדקת היתכנות של אטיופים בסביבתך ? יש לך בבית (במקרה, אולי) מד רנטגן ?

• מצחיק 2

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

brother

סדרת mfc 

מה שנכנס בתקציבך וזמין לך לרכישה, באף דגם לא תיפול.

פשוט סוס מנצח.

• רעיון טוב! 4

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, איציק נ. כתב:

מצטער מאוד לבשר לך אבל הבעיה לא במדפסות. אין מצב ש-3 מדפסות באותו המקום בדיוק לא רוצות להדפיס.

בדקת היתכנות של אטיופים בסביבתך ? יש לך בבית (במקרה, אולי) מד רנטגן ?

2 מקומות. 2. לא אחד. ולאורך השנים גם חומרת המחשב שודרגה והשתנתה כך שהבעייה לא הייתה במחשב.

והעובדה שמדפסת של חברה אחרת כן עובדת, באותם 2 מקומות.

אז אל תגיד "אין מצב" כי עובדה.

ולא הכנסתי לדיון את כל עדויות השמיעה ששמעתי לגבי HP כי אני לא יכול לאשר או להכחיש אותן שאכן התקיימו כמו שסופרו לי.

יש יחסית קרוב אלי מתנ"ס, אתה מציע שאלך לבדוק להם את המיקרו? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, ברווז כתב:

גם חומרת המחשב שודרגה והשתנתה כך שהבעייה לא הייתה במחשב.

לא אמרתי או רמזתי שהבעיה היתה במחשב  ;-) ככל הנראה בעיה במשתמש 🤣

• מצחיק 1

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מדפסת של אפסון שהדפיסה הרבה מאוד דפים (בטח כמה קופסאות של 500 דף), כמעט 4 שנים אצלי ועדיין עם ערכת הדיו המקורית שמקבלים בקופסא, שווה גם ליבדוק, מדפסות החדשות עם מיכלי הדיו שוות מאוד לרכישה לעומת המדפסות הרגילות ואפילו לייזר בחלק מהמקרים.

יש גם כאלה שהן רק שחור לבן ועולות זול יותר, צריך ליבדוק- ראיתי שגם קאנון נמכרות כעת עם מיכלי דיו.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...