Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשכירים הוותיקים כאן, שאלה

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 942 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 15.9.2021 בשעה 21:57, doesnotmatter כתב:

באילו חברות ובאילו תפקידים למשל?

כאלה שבהם העובדים זה המשאב שמייצר את עיקר ההכנסות לחברה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד קשה כמו שכתבת. 

אז לוקחים מחלה. הבעיה שיש מקומות שלא משלמים מחלה מהיום הראשון ולכן זה יותר מורכב וצריך ימי חופש.

בעבר עבדתי במקום שיש משמרות ערב/בוקר. כשהייתה לי משמרת ערב כל הסידורים בבוקר , אתה יודע איזה נוח זה ללכת לבנק בבוקר?.

היום למשל העבודה שלי היא 8 שעות ביום. אני לא יכול לקחת מחלה בגלל המצפון שלי וגם בגלל שאני דתי (משלמים לי על זה) לכן אני ממש סובל מיזה.

אני מנצל כל חולי קטן למחלה. קמתי בבוקר עם שיעול או כאבי גרון? מחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מחלה זה מחלה, גם אם אתה סתם מצונן עדיף שלא תלך לעבודה ותדביק עוד אנשים. 

• אהבתי 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...