Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוצאתי רישיון על A1, איך אני מוציא את הרישיון בפועל? (יש כבר רישיון B)

mightyraz
שימו לב! השרשור הזה בן 807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסביר לכם. היום עברתי טסט ראשון על A1. עכשיו קיבלתי הודעה ממשרד הרישוי שאני צריך ללכת למשרד הרישוי כדי להנפיק היתר.

עכשיו, אני יודע שהכל היום דיגיטלי ולא צריך ללכת לשום מקום. 

"עברת בהצלחה בחינה מעשית בנהיגה. תוכל לקבל היתר נהיגה בסניפי הרישוי..."

מה אני עושה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שאתה יודע שהיום הכל דיגיטילי.

חבר היה בסטטוס זהה לשלך לפני חצי שנה. 

ניסה בכל דרך להתחמק מהפעולה המיותרת הזו של לגשת למשרד הרישוי. לא צלח לו. לבסוף בלית ברירה קבע תור, חיכה שבועיים, ניגש ועמד מול פקידה ש(לטענתו) לחצה על כפתור במקלדת ושיחררה אותו. יעילות לשמה.

זה מנסיון שלנו. אשמח לשמוע שטעיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כאילו משהו חדש?
אני זוכר שפשוט קיבלתי מהמורה רשיון זמני (כבר היה לי B), ואז הגיע פלסטיק מעודכן בדואר.
כשהגדלתי לA, אותו סיפור.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, shellcase כתב:

זה כאילו משהו חדש?
אני זוכר שפשוט קיבלתי מהמורה רשיון זמני (כבר היה לי B), ואז הגיע פלסטיק מעודכן בדואר.
כשהגדלתי לA, אותו סיפור.

גם כשאני עשיתי (לפני 3000 שנה) היה ככה.

כיום, שוב- מהנסיון של החבר- זה המצב (ההזוי).

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.9.2021 בשעה 11:35, shellcase כתב:

זה כאילו משהו חדש?
כשהגדלתי לA, אותו סיפור.

כנראה שכן.. אני אשכרה צריך לקבוע תור למשרד הרישוי הסיוט?? וגם מה שמעצבן אני מנסה לקבוע תור וזה אשכרה מראה לי שאין תורים פנויים (ניסיתי עד יוני של 2022 חחחחח)ח

מדינה פח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לא צריך ללכת, תשלח מייל לכתובת שארשום לך למטה, תכתוב להם שלום אני X עם מס' ת"ז עברתי טסט רישיון A1 ואני רוצה לעדכן את הרישיון שלי וישלחו לך את הכרטיס בדואר די מהר. אני קיבלתי תוך שבועיים פלוס מינוס.

מיד כשתקבל תשובה במייל אתה הולך לדואר ומשלם ומקבל היתר זמני.

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אם אני לא טועה אתה יכול ללכת לסניף סופר פארם עם מכונת שירותים ממשלתיים ולהוציא במקום. תבדוק באתר שלהם את הסניף הקרוב אליך עם השירות הזה (צירפתי תמונה לדוגמא).

בהצלחה וסע בזהירות

Screen Shot 2022-01-12 at 11.56.28.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 807 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...