Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יתכן שקיה פיקנטו עולה יותר מקיה פורטה?

eaglehorse
שימו לב! השרשור הזה בן 924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפיקנטו אוטומטית לעומת חלק מהמתחרות יש גיר פלנטרי ולא רובוטי, מנוע חזק יותר, מנוע 4 צילינדרים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחפש פיקנטו טובה זה כמו לזכות בלוטו,

ברגע שמוצאים אחת טובה היא נחטפת בזמן קצר מאוד, כנראה ע"י סוחרים שיש להם זמן פנוי לזה, בינתיים כל אלה שנתקעו היו במצב גרוע.

אפילו חשבתי לקנות אחת חדשה בעסקת בלון ולחסוך את החיפוש המיגע הזה, 

אך כל זה התנפץ אחרי נסיעת המבחן, אני דווקא לא התנגתי, אלא אשתי, היא סרבה בגלל הגיר הרובוטי, לטענתה זה סיוט, בטח אחרי הניסיון שלה הפיקנטו הפלנטרית שיש לנו כרגע.

בקיצור רכב מבוקש מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו העדר יפסיק לקנות אותה בגלל הגיר הרובוטי 😁

לדעתי הקטגוריה הזאת הולכת להימעך קצת במיוחד שגם לI10 יש את הגיר הזה .

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669
  • מעניין 1

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המניה של שברולט ספארק תעלה..

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים זה לא נראה כך,

למשל השנה נמכרו יותר יונדאי i10 וקיה פיקנטו רובוטיות מאשר שברולט שפארק ומיצובישי ספייס סטאר רציפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה.. גם קורולה נמכרה ואז אנשים התחילו להבין שזה לא זה.

זה מפתה צריכת דלק טובה, ואולי אנשים אומרים שאפשר להתרגל. בפועל חלק לדעתי לא קטן לא יתרגל.

אגב נכון לחודש יולי, הספארק בפער של פחות מ300 רכבים לעומת היונדאי במקום השני.

פיקנטו רק נכנסה לא מזמן בגירסה הרובוטית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, wildlands2019 כתב:

בינתיים זה לא נראה כך,

למשל השנה נמכרו יותר יונדאי i10 וקיה פיקנטו רובוטיות מאשר שברולט שפארק ומיצובישי ספייס סטאר רציפות.

אני חושב שזה עוד לא בדיוק דוגמא טובה, לפחות בינתיים, היבואן קנה כמויות גדולות מאוד של פיקנטו אוטומטיות(מניח שגם מהI10 באופן דומה) כאשר נודע שהדור החדש יהיה רובוטי.

יש סיכוי לא קטן שחלק גדול מאותם הפיקנטו\I10 שנמכרו הם מאותם הרכבים שהיבואן הביא- אוטומטיות אחרונות

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות,

כנראה חלק קטן מוכנים לחיות עם גיר רובוטי כזה רק בשביל צריכת דלק,

לי אישית אין בעיה, באמת, אני מוכן לחיות איתו, לעומת זאת לאשתי אין סיכוי, אחרי דקות בודדות מנסיעת המבחן רצתה כבר לעשות פרסה ולחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, davemustaine87 כתב:

כמו שאמרו, קורולה יותר יקרה מאוונסיס במחירון, והאוונסיס פשוט רכב טוב יותר בכמעט הכול. במה הוא לא טוב יותר? בצריכת דלק. שאיפה שקורולה עושה 1 ל-12, האוונסיס תעשה 1 ל-11. 

אנשים גם מתעסקים יותר מדי בצריכת הדלק, לפעמים גם כשאין צורך.

אני יכול להבין מישהו שנוסע 20 אלף ק"מ בשנה, בטח מישהו שנוסע 30 אלף ק"מ או יותר.

אבל יכול לטמטם אותי שמישהו שנוסע אלפי ק"מ בשנה מתעסק בצריכת הדלק כל כך הרבה.

כאילו, מה ההבדל כבר? תעשה עוד ק"מ או שניים על ליטר דלק? תוציא עוד 50-100₪ על דלק בחודש? זה לא איזה סכום משמעותי.

• אהבתי 3

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, yorng כתב:

שאלה: זה לא הופך את הרכישה של רכב משפחתי ל-לא כדאי כשיש באותו מחיר (או אפילו מחיר נמוך יותר) רכב מנהלים? 

לא באמת, נקח את הדוגמא של הסדרה 3 והסדרה 7, נגיד שהרכבים הגיעו לשיוויון מבחינת מחיר.

כמו שרשמו לפני התחזוקה של הסדרה 7 יותר יקרה, גם החלפים יותר יקרים וגם לרוב המנהלים יהיה עם חלקים מסובכים יותר (מתלים לדוגמא וגם חלק הוזמנו עם מתלי אוויר שדורשים גם תחזוקה\ניקיון) ויותר אלקטרוניקה שגם יקרה להחריד.

בכללי הרכבים הללו בעייתים כי הם לרוב נקנים בלי להתחשב במחירי התחזוקה של רכבי "יוקרה\מנהלים" ואז מטופלים בתחזוקת שבר ואז בבעיות גדולות מוכרים ישר\מסדרים שרק לפחות יסע.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, f31 כתב:

לא באמת, נקח את הדוגמא של הסדרה 3 והסדרה 7, נגיד שהרכבים הגיעו לשיוויון מבחינת מחיר.

כמו שרשמו לפני התחזוקה של הסדרה 7 יותר יקרה, גם החלפים יותר יקרים וגם לרוב המנהלים יהיה עם חלקים מסובכים יותר (מתלים לדוגמא וגם חלק הוזמנו עם מתלי אוויר שדורשים גם תחזוקה\ניקיון) ויותר אלקטרוניקה שגם יקרה להחריד.

בכללי הרכבים הללו בעייתים כי הם לרוב נקנים בלי להתחשב במחירי התחזוקה של רכבי "יוקרה\מנהלים" ואז מטופלים בתחזוקת שבר ואז בבעיות גדולות מוכרים ישר\מסדרים שרק לפחות יסע.

הכוונה הייתה לרכבים עממיים יותר, כמו שאמרו כאן, אוונסיס מול קורולה / מאזדה 3 מול 6. 

הפרשי עלויות האחזקה הם די קטנים, ואפשר להרוויח רכב מפנק יותר באותו מחיר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.9.2021 בשעה 10:15, davemustaine87 כתב:

זה אגב מה שלפעמים מפריע לי כשאנשים מחפשים רכב כדי שיהיה קל למכור אחר כך, אתם ברוב המקרים תקנו רכב גרוע יותר, כי העדר הדביל מתעסק בזוטות ולא בדברים החשובים.

יש כאלה שקונים רכב לא סחיר כדי לקנות רכב במחיר זול ולהעיף אותו על התקלה הרצינית הראשונה, אז סחירות לא מעניינת אותם.

חבר שלי קנה לפני שנתיים סיטרואן C4 ב-5000 שקלים, בנתיים הרכב נוסע פיקס ועבר רק טיפולים שגרתיים, ברגע שתהיה תקלה רצינית, הוא מעיף את הרכב לברזל.

עריכה אחרונה על ידי itsik170
קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו נסחרת היטב מכיוון שזה רכב מיני שאתה נוסע בו אתה לא מרגיש שחסכו עליך שקל, מרווח יחסית אמין להפליא, וקל מאוד לחניה עקב הגודל שלו.

צריכת דלק סבירה.

אני עכשיו מחזיק פיקנטו (2017) שקניתי מיד שניה 0 ק"מ ולאחר 7 חודשים רעייתי מתלוננת שקטן לה מידי (אחליף כנראה בטווח של ה4 חודשיים הקרובים) השוק מוצף יש מלא פיקנטו למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, llaavvii כתב:

פיקנטו נסחרת היטב מכיוון שזה רכב מיני שאתה נוסע בו אתה לא מרגיש שחסכו עליך שקל

בתור רכב חדש. ובשנת 2011. כשהתחרות הייתה יצירות פאר מוטוריות כמו סוזוקי אלטו ו-107.

לא בתור רכב משומש כשהתחרות זה קיה פורטה. ולא ב-2021.

זה עוד עניין עם אנשים שקוראים מבחני רכב כשהם מחפשים רכב משומש. הם מסתמכים על מבחן שקובע שרכב X יותר טוב מ-Y, כאשר המבחן הזה הסתמך על רכב במחיר של רכב חדש. אין לו שום משמעות ליד 2.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...