Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסעתי בלי ווייז - קיבלתי שלילה

שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לך כבר להתייעץ עם עו"ד. הוא ידאג גם לשינוי השעיף אם צריך וגם לבטל לך את המנהלית. בינתיים תפקיד את הרישיון כי אתה בשלילה שממילא לא נספרת ואם יבטלו לך אותה ממילא תקבל את הרשיון בחזרה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 7 דקות, london130 כתב:

ם אני שולח בקשה זה יכול להזיק לי לאחמ"כ כמו במשפט סוג של הודאה או שזה לא קשור (לא יועיל לא יזיק)?

במקרה ועדין לא הפקדתי את רישיוני והם מורידים לי את את המהירות ל139 קמ"ש הם יכולים גם לבטל את השלילה לחודש?

מדובר על ענין טכני. אתה לא צריך בכלל לכנס לדיון האם אתה אשם או כמה נסעת. אלא רק לדרוש את תיקון סעיף האישום לזה שמתאים למהירות המצויינת בשדה ״מהירות לאחר הפחתה״ שאינו תואם לסעיף שקיבלת.

לאחר שישנו את הסעיף אתה צריך לבקש שימוע לביטול השלילה שכן הסעיף הזה לא כולל בתוכו שלילה מנהלתית.

שוב, אתה יכול לעשות זאת לבד, עו״ד בקיא יותר ויזיז דברים מהר יותר, אבל גם יעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך לא הייתי נוקט אף פעולה מבלי להיוועץ בעורך דין, ואני במקומך הייתי משלם כל סכום שצריך כדי להיפטר מהדבר הזה.

• אהבתי 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Be rooהקדימה אותי, אבל על פניו יש איזה חוסר התאמה בין המהירות בנעילה (149 קמ"ש, בטקסט החופשי) לבין המהירות שהוצגה (144 קמ"ש). מקור ההפרש אינו ברור לי, צריך לשאול מומחה ממל"ז. ננסה לגייס את @ישהאו @fatboy1340.

מעבר לכך, האישום בנסיעה ב-139 קמ"ש משמעותית פחות מ-144 קמ"ש, שכן זו קטגוריה של קנס 1500 ש"ח ולא של משפט. אאל"ט סעיף האישום (7073) הוא של הקטגוריה הגבוהה.

מה היתה המהירות שהוצגה לך?

העובדה שאינך נהג חדש מקלה עליך מאד. כההג חדש היה סיכוי גבוה לחיוב ב"אמצעי תיקון" נרחבים, אפילו מבחנים תאורטי ומעשי, כעת יש סיכוי להקלות. אבל קודם כל יש לבדוק מהו סעיף האישום ואז לראות מה ההליכים הנכונים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

מה היתה המהירות שהוצגה לך?

את האמת, אני לא זוכר בדיוק. מה שבטוח שזה לא היה 149, אם כבר 144

לפני 5 דקות, Fraysa כתב:

ואני במקומך הייתי משלם כל סכום שצריך כדי להיפטר מהדבר הזה.

זה מה שגם אני רוצה, אין לי בעיה לשלם עכשיו 1500 ש"ח רק לא שלילה ומשפט

toyota avensis 2007 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, sperial כתב:

אני מצטרף לדיסקו: אם נקבעה בקטע הכביש מהירות מותרת 90 קמ"ש כנראה שבמהירות מעל 100 קמ"ש הבטיחות נפגעת. 

זה ממש לא מה שאמרתי. 

אמרתי שאם הוא נתפס על 149 קמש, הוא ראה במד המהירות בסביבות 160 אם לא יותר. כלומר המודעות שלו כנהג והאחריות שלו כלפי הסביבה, הביאו אותו לחשוב שסבבה לו לנסוע במהירות הזו. 

אם זה הלך הרוח שלו, כשהוא נהג חדש עם 'ניסיון' של שנתיים, אז באמת שאני מברך את משטרת התנועה, ולא רואה אבדה גדולה אם יסע בתחב"צ כמה חודשים. 

אני לא מיתמם, ולא אומר שמעולם לא נסעתי יותר מהמהירות המותרת בחוק. 

ועם כל הכבוד, לנהוג במהירות הזו בכביש 4 באיזור ראשון לציון זה חוסר אחריות. 

אם היו תופסים אותו בכביש 6 בחלק בו יש ארבעה נתיבים במהירות כזו לא הייתי טורח לבזבז דיו במקלדת ולהגיב. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיברית תיקנית היא לא הצד החזק של כותב הדו"ח, המספר 149 יכול להיות טעות הקלדה, מן הסתם טקסט חופשי.
פרט ל "שלוש נתיבים" ו "שלושה נשים" , גם רשום שיש תיעוד מצלמת גוף, במידה וזה יוצג במשפט כולל תימלול נכון זה עשוי להיות גורם מחמיר מבחינתך.

כמו שהיציעו לך - קח עורך דין ומהר. וגש להפקיד את הרשיון כי במידה ועכשיו תעצר לביקורת יופיע במסוף שאתה בשלילה. זה הרבה יותר גרוע מכל הבחינות.

תן לעורך הדין להגיש בקשה בשימך על בסיס החישוב בראש הדו"ח לגבי 139 קמ"ש. אם תימנע ממשפט יעלה לך 1500 שקל קנס + שכר טירחת עורך הדין.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, discoTD5 כתב:

עדיף לכולנו שתמשיך מכאן בתחבורה ציבורית. 

לפני 17 שעות, Night Driver כתב:

דיסקו, רובנו (ואני ביניהם) נסענו לא פחות מהר ובמקומות פחות סימפטיים.

באופן כללי היה עדיף ששנתיים ראשונות יחלו בשלילה...

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, zaf כתב:

במידה וזה יוצג במשפט כולל תימלול נכון זה עשוי להיות גורם מחמיר מבחינתך

למה?

לפני 4 דקות, zaf כתב:

גש להפקיד את הרשיון כי במידה ועכשיו תעצר לביקורת יופיע במסוף שאתה בשלילה. זה הרבה יותר גרוע מכל הבחינות

אני לא נוהג עכשיו!  אני פשוט עצלן להפקיד את הרישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, sperial כתב:

מקור ההפרש אינו ברור לי,

לדעתי, בלבול של השוטר. המד הראה 149, הוא הפחית פעם אחת ל-144, ושכח ואז השתמש במהירות 144 כזו שנמדדה והפחית שוב.

המהירות 149 מופיעה רק בתיאור הנסיבות, בשדות הספצפיים מופיעות המהירויות הנמוכות יותר.

והדין הוא שספק עומד לצד האזרח, לכן דין סעיף האישום להשתנות לקל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, london130 כתב:

למה?

אני לא נוהג עכשיו!  אני פשוט עצלן להפקיד את הרישיון.

לך היום, לכל המאוחר מחר, להפקיד את הרשיון. כל יום של דחיה יאריך את תוקף הפסילה, שכן ימי הפסילה מתחילים להספר עם ההפקדה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B, הגיוני, אבל מבחינת סדר הדברים הרי שרושם הדו"ח ממלא תחילה את הפרטים בראש הדו"ח ורק אחר כך את הטקסט החופשי. 

מבחינתו של לונדון ניתן לנצל זאת על מנת ליצור ספק. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, discoTD5 כתב:

אמרתי שאם הוא נתפס על 149 קמש, הוא ראה במד המהירות בסביבות 160 אם לא יותר

אני לא בקטע של לעצבן ובגלל זה אני לא נכנס לענין אם זה בסדר לנהוג בכזו מהירות במקום הזה או לא, אבל זה נראה שאתה למדת חשבון באותה כתה עם השוטר זה.

אין רכבים שהמד מהירות מראה יותר ביותר מעשר קמ"ש. אולי בסוסיתא, אבל  לא בסיטרואן 2018. אני ראיתי כנראה בשתיים או שלוש קמ"ש יותר מהמהירות שנתפסתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

לך היום, לכל המאוחר מחר, להפקיד את הרשיון. כל יום של דחיה יאריך את תוקף הפסילה, שכן ימי הפסילה מתחילים להספר עם ההפקדה.

רצוי לסיים את הסאגה הזו מה שיותר מהר, חלק גדול מהזמן "ישרף" ממילא בגלל החגים ישארו לך שבועיים , בהנחה שאתה זקוק לרכב לצרכי עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

אין לי בעיה עם זה שכן עוד חודש אני כבר בין כה לא בארץ. אני כאן רק לתקופת החגים.

Just now, zaf כתב:

בהנחה שאתה זקוק לרכב לצרכי עבודה

אני זקוק לרכב לצרכי החגים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...