Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה הבנק מנסה לדחוף הלוואות בכח?

garicho
שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי בדואר הצעה להלוואה לכל מטרה - מאושרת מראש מהבנק:

7D4F78E1-D9CB-4899-9439-4703C6E0E058.jpeg.d657bafb6cc01b927e4c06a939d4b4d2.jpeg

אין לי מינוס, או פעילות מיוחדת בחשבון. והם עדיין דוחפים הלוואות. בעיני זה נורא - סתם יגרום לאנשים שלא צריכים להתפתה, יכניס אותם עוד יותר לחוב, יעודד צריכה לא יעילה (כשנופלת עליך הלוואה ככה, זה לא מגיע כחלק מתכנון כלכלי נכון) וכ״ו…

האם זה בכלל חוקי? 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 119
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבנק הוא עסק שמטרתו להרוויח, הוא מפרסם שירות שהוא מציע ואתה בוחר אם לקנות את השירות או לא.

אין פה שיווק אגרסיבי ואין פה שקרים.

מציעים לך הלוואות בטלוויזיה בלי הפסקה (אולי לא בצורה ישירה כמו כאן, שזה אולי אפילו יותר גרוע), אני לא רואה איך הפרסומת הזאת גרועה יותר.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי, מותר להציע, אתה לא חייב לקחת. 

השאלה היא אם זה לא בבחינת לשים מיכשול בפני עיוור. נניח שאתה לא זקוק להלוואה אבל אישתך רוצה לשפץ. היא עשויה ללחוץ עליך לקחת את אותה הצעה, והדרך הלאה ברורה 😉

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האשה תרצה לשפץ היא תשכנע אותך ואתה תיזום את ההלוואה, וגם תדאג לבחור בנוחה מבין כמה הצעות שתיקח.

אני סבלתי משך שנים מניג'וס טלפוני של אחת מחברות האשראי. זה נגמר כששאלתי את הנציג האם הוא צריך הלוואה.

• מצחיק 4
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כל מיני שיטות להטריל נציגים שלא ביקשת מהם להתקשר. אני בדרך כלל נותן להם לדבר ומבקש מהם מידי פעם פרטים על עצמם. אחת שאלה אותי למה אני שואל, הסברתי לה שאני מנסה למלא תלונה מקוונת על הטרדה😂

• מצחיק 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, Katom כתב:

הבנק הוא עסק שמטרתו להרוויח, הוא מפרסם שירות שהוא מציע ואתה בוחר אם לקנות את השירות או לא.

אין פה שיווק אגרסיבי ואין פה שקרים.

מציעים לך הלוואות בטלוויזיה בלי הפסקה (אולי לא בצורה ישירה כמו כאן, שזה אולי אפילו יותר גרוע), אני לא רואה איך הפרסומת הזאת גרועה יותר.

בעיני זה שיווק סופר אגרסיבי - זה לא עוד הצעה גנרית או פרסומת בטלוויזיה. הבנק משתמש בפרטים שלך שיש אצלו (הפרטים הכי אינטימיים שיש) - בלי שביקשת - כדי לתפור לך הלוואה ממוקדת עם כל הפרטים. רק תחתום פה ופה. מדובר במשהו הרבה יותר בעייתי מעוד פרסומת למימון ישיר ברדיו (או כל שקר אחר). הייתי מצרף את הדף השני עם כל הפירוט, אבל יש שם הרבה יותר מידי מידע אישי...

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, garicho כתב:

בעיני זה שיווק סופר אגרסיבי - זה לא עוד הצעה גנרית או פרסומת בטלוויזיה. הבנק משתמש בפרטים שלך שיש אצלו (הפרטים הכי אינטימיים שיש) - בלי שביקשת - כדי לתפור לך הלוואה ממוקדת עם כל הפרטים. רק תחתום פה ופה. מדובר במשהו הרבה יותר בעייתי מעוד פרסומת למימון ישיר ברדיו (או כל שקר אחר). הייתי מצרף את הדף השני עם כל הפירוט, אבל יש שם הרבה יותר מידי מידע אישי...

אתה יותר מדי זמן בחול...

לא אשכח איך כשישב לי סכום מאוד נכבד בעו"ש התקשר הבנקאי להמליץ לי להשקיע את הכסף בוואטאבר, וכשסירבתי הציע לי הלוואה. 

• אהבתי 2
  • מצחיק 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שאין פה איזו הצעה מיוחדת,כנראה זו הצעה גנרית שכל הלקוחות הנורמטיביים מקבלים (כלומר אלה שלא בפלוס גדול או במינוס גדול).

בכל מקרה, גם אם זה אישי וגם אם זה לא, לגיטימי שאתה רואה את זה כשיווק אגרסיבי ואני בטוח שאתה יכול לבטל את קבלת הדואר והפרסומות מהם. אולי אפילו דרך האתר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מתי הם משתקשרים אליי.

אם נופלים עליי בנסיעה אני יכול להטריל אותם כל הנסיעה, בדרך כלל על גובה הריבית.

(צריך משהו שיעביר את הזמן בפקקים)

פעם האחרונה אמרתי לנציג שאני מוכן לקחת הלוואה בפריים מינוס 2 (ריבית שלילית) כי זה מה שהובטח לי אתמול

הוא עוד הלך לבדוק האם ניתן לאשר לי את זה.🤣

• אהבתי 2
  • מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, om2 כתב:

פעם האחרונה אמרתי לנציג שאני מוכן לקחת הלוואה בפריים מינוס 2 (ריבית שלילית) כי זה מה שהובטח לי אתמול

הוא עוד הלך לבדוק האם ניתן לאשר לי את זה.🤣

תשמע, בפריים מינוס 2 הייתי לוקח את ההלוואה... :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה בסך הכל פרסומת למוצר של הבנק וזה לא שונה מפרסומות לכל דבר אחר שיכולות לפתות אנשים לבזבז כסף שאין להם על דברים שהם לא צריכים.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הבנק, אתה המוצר.

הלוואה שאתה לוקח, טובה מאד לבנק. 

תמיד! כששואלים אותי מי הנהנה העיקרי מחשבון הבנק שלי, אני עונה: הבנק.

תבינו. הלוואה שמישהו לוקח, עבור הבנק זה שווה לעשיית כסף מהאוויר.

כל הלוואה היא עם ריבית, ולרוב לא לוקחים הלוואה על סכומים זניחים, כך שאחוז אחד של ריבית שווה לא מעט כסף.

תכפילו במספר הלקוחות של הבנק...

הבנק משדל את כל מי שהוא רק יכול לקחת הלוואה כדי לעשות את הכסף הזה מהאוויר. 

מה שהם לא מספרים לך זה שאתה קונה סכום נמוך, ומשלם עליו הרבה יותר ממה שהוא שווה- וזה בלי להזכיר אינפלצייה לאורך תקופות ארוכות של הלוואה. 

נניח שלקחת הלוואה על 10K. למעשה קנית 10K ושילמת עליהם 12 או 15K.

אם זה פרוס על פני מספיק שנים, אם נכניס אינפלצייה לסיפור הזה, אתה תשלם יותר קרוב ל-18K על אותם 10K שלקחת.

מי שאין לו כסף, לעולם ישלם יותר.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה לא המוצר, אתה הלקוח והבנק נותן לך שירות. אתה רוצה 100 שקל עכשיו אבל יש לך רק 10. הבנק נותן לך 100 ברגע זה ומבקש בתמורה ריבית, הרי הוא לא ארגון צדקה שעושה טובות לאנשים בשביל הכיף. אתה יכול להסכים לעסקה או לסרב ולחסוך בעצמך במשך  x זמן 100 שקל בלי לשלם ריבית.

חוץ מזה אם אתה המוצר, למי מוכרים אותך בעסקה הזו?

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הרבה זמן תפס אותי בקניון גבעתיים נציג מדוכן של בנק והציע לי הלוואה. שאלתי אותו בשביל מה אני צריך בכלל הלוואה אז הוא אמר לי: שיהיה לך לבזבוזים...

השאיר אותי ללא מילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שפעם התקשרה אליי מישהי מהבנק להציע לי הלוואה לצורך חופשה, ובמקרה הכרתי אותה אישית.

כשהיא דיברה, זה הרגיש כאילו היא עומדת למות מבפנים. אחרי שהיא סיימה לדבר, שאלתי אותה "למה?". הייתה איזה דקה שקט, ואז היא ניתקה. זמן מה לאחר מכן שמעתי שהיא פוטרה משם.

לפני שעתיים, ברווז כתב:

תבינו. הלוואה שמישהו לוקח, עבור הבנק זה שווה לעשיית כסף מהאוויר.

אתה מבין שלהחזיק בנק גם עולה כסף, נכון?

זה אותו דבר כמו להגיד שלמכור תוכנה זה לעשות כסף מהאוויר כי זה אוסף של אפסים ואחדים, ומי שכותב את זה יושב במזגן ולוחץ על כפתורים.

חוץ מזה, אתה לא מוצר, אתה לקוח שקונה מהבנק כסף. הריבית זה המחיר שאתה משלם על הכסף.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...