Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרטו לי את האוטו. יש תיעוד. לא יודע איזה פיצוי אני מעוניין.

אורח לרגע
שימו לב! השרשור הזה בן 938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה ענין של איך האדם מתייחס לרכב שלו. עבור מי ששומר על הרכב בקנאות (ולא משנה מה מחירו), כל שריטה זאת טראומה קשה. אבל עבור מי שלא אכפת לו מהרכב, זה סיפור אחר לגמרי.

כשאני נכנס לחניון ורואה איך אנשים חונים בצפיפות, זה מפליא אותי. הרי סיכוי גבוה שכל חניה כזאת תתבטא בסימנים על הרכב.

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 15.9.2021 בשעה 16:21, Super_T כתב:

האם פגיעה ברכוש האחר כמו שראינו בשרשור וכמו שהזכרתי בתגובות עומדת עם יום הכיפורים?
כנראה ששני הדברים לא,
ואני שמח שאני מתכתב על זה בפורום עם אנשים שאני רוצה להאמין שלא היו נוהגים כך (פוגעים ברכוש האחרים).
שוב, לא התכוונתי לפגוע באחרים ואני לא תופס שתי חניות, אני מוצא פתרונות אחרים,
היה לי קשה עם השאננות של חלק מהאנשים (בתגובותיהם) לגבי הנזק לרכב והתגובה שאמורה או לא אמורה להיות אל מול נזק שכזה.

אתה מערבב פה שני דברים שלא קשורים אחד לשני ובוודאי שלא צריכים לבוא אחד על חשבון השני.

האם רוב האנשים פה תתי-אדם שלא יודעים להתייחס לרכוש ולרכבים של אחרים (וגם לשל עצמם שנראים כמו פח זבל מבפנים, שזה עוד יותר מוזר בהתחשב בזה שרכבים פה מהיקרים בעולם) בצורה נאותה? בוודאי, וסביר שזה לא ישתנה כי זו התרבות פה, של חראות. אם כבר, רק יחריף.

האם זה נותן לאנשים החרדים לרכושם את הזכות לגנוב משאבים ציבורים ולגזול מאחרים בשביל שהלעיל לא יתקיים? ברור שלא. מי שמפחד על הרכוש שמסתובב בציבור (כדוגמת רכב) שיחנה רחוק ומבודד כמה שניתן, יצפה אותו בפצפצים מבחוץ או ישאיר אותו בבית. אבל שלא יחנה על 2 חניות ויצדיק את זה כי "האוטו יקר". או גרוע מזה, שאנשים אחרים יצדיקו התנהגות כזו..

ואגב, אף אחד פה לא מצדיק המשפט "זה רק פח", זה מי שרוצה שיגיד על הרכוש של עצמו, לא על של אחרים.

עריכה אחרונה על ידי YoJ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, YoJ כתב:

האם רוב האנשים פה תתי-אדם שלא יודעים להתייחס לרכוש ולרכבים של אחרים (וגם לשל עצמם שנראים כמו פח זבל מבפנים, שזה עוד יותר מוזר בהתחשב בזה שרכבים פה מהיקרים בעולם) בצורה נאותה? בוודאי, וסביר שזה לא ישתנה כי זו התרבות פה, של חראות. אם כבר, רק יחריף.

לא יודע אם תתי-אדם... לא יודע אם הרוב... אבל יש בארץ אחוז גדול מאוד של אנשים שלא מתעניינים בניקיון הרכב, המראה השלם שלו ו\או המצב הקוסמטי שלו מבפנים ומבחוץ.

לפני כשעה, YoJ כתב:

האם זה נותן לאנשים החרדים לרכושם את הזכות לגנוב משאבים ציבורים ולגזול מאחרים בשביל שהלעיל לא יתקיים? ברור שלא. מי שמפחד על הרכוש שמסתובב בציבור (כדוגמת רכב) שיחנה רחוק ומבודד כמה שניתן, יצפה אותו בפצפצים מבחוץ או ישאיר אותו בבית. אבל שלא יחנה על 2 חניות ויצדיק את זה כי "האוטו יקר". או גרוע מזה, שאנשים אחרים יצדיקו התנהגות כזו..

אני מ"החונים רחוק ומבודד ככל האפשר" 👍
אני באותה נשימה לא מתלונן על תופסי שתי חניות עם רכבי יוקרה. 🤷‍♂️

לפני כשעה, YoJ כתב:

ואגב, אף אחד פה לא מצדיק המשפט "זה רק פח", זה מי שרוצה שיגיד על הרכוש של עצמו, לא על של אחרים.

אם רק היתה לי הסבלנות לאתר את השרשור שבו כמעט העלו אותי ואת שאר חובבי הדיטיילינג שהיגיבו שם על המוקד, כי "הרכב עובד אצלי ולא אני אצל הרכב" ושאר פנינים שנכתבו שם,
היית חושב פעמיים על המשפט הזה 😏

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר טי, אנסח את התפיסה שלך בצורה שונה במקצת: אלו שפותחים דלת על רכוש זולתם, גרועים לא פחות מאלו שתופסים 2 חניות.

אני לא מקבל חניית רכב פאר על 2 חניות? כי אין לדבר סוף ויש כאלו שהגרוטאה שלהם שווה להם אותו הדבר, אלו גם אלו ינדדו לסוף החניון / קומה רחוקה ויחנו שם היכן שבא להם.

אגב, הנהלת החניונים אשמה רבות באי תחזוק סימוני החנייה, מה שגורם לנהגים לא להבחין או להרגיש נוח להתעלם מהסימונים

עריכה אחרונה על ידי tinoki
  • אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לחלוטין מסכים שהחניות פה מדודות רע, מסומנות רע, מצופות רע (חניונים של קניונים ובתי חולים, הם מגרש החלקה כשיש מעט מים על הרצפה בחלק מהמקרים) ומזמינות דפיקה של החונה לידך.

אם היו לומדים פה להגדיל את שטחי החניה, היה קל הרבה יותר.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין ברירה וצריך להחנות בחניון, אז ככה....

20210923_150320.jpg

עריכה אחרונה על ידי outlander

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי כשאני רואה מכונית חונה על 2 חניות אני נכנס במילימטר שנשאר ונותן לו לשבור את הראש איך להכנס לתוך הרכב.

אחת התופעות שהכי מגעילות אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, nev כתב:

באופן אישי כשאני רואה מכונית חונה על 2 חניות אני נכנס במילימטר שנשאר ונותן לו לשבור את הראש איך להכנס לתוך הרכב.

ממש ככה וזה שליסנג מנסה להכנס זה לא בעיה כל עוד בפועל הוא לא שרט כלום ושבעל הרכב היקר ימשיך להיות לחוץ מרכב ליסינג

אגב לחנות על 2 חניות זה דוח של 100 ש"ח (אמא שלי קיבלה)

"בלי סיכון אין סיכוי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, nev כתב:

אתה לא מתכוון אלי, נכון? כי בתמונה שצילמתי מדובר בחניה שמיועדת לרכב אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...