Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום כיפור עוד מעט מגיע ואני מחפש מקום במרכז לעשות על האש

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 48 דקות, hans כתב:

לגבי ריחות תבשילים - תעשו לי טובה, יש ריחות תבשילים *בעיקר* מבתים של שומרי מצוות אדוקים, חלק בלתי נפרד מה"חג" זאת הסעודה בסיום, וכל מיני פטנטים לבישול ארוך בסגנון חמין וצ'ולנט נפוצים למדי.

כנראה שהם לא בדיוק דתיים.

אצלי בבנין מתוך 8 דיירים 3 חובשי כיפה, 2 רוסים ו3 חילוניים "רגילים". הריחות היחידים בכיפור זה הריחות של האוכל הרוסי (ולא בעיה להבחין בין ריח של אוכל אמיתי לבין בישול רוסי).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנראה שהאוכלוסייה בארץ מגוונת. הנקודה שניסיתי להעביר היא פשוטה: אין שום בעיה עם ריח.

גם אני נגד נפנוף פומבי בפרהרסיה של צלעות חזיר במרכז מעגל התנועה, אבל לא מתוך רגישות דתית מזויפת אלא סתם מתוך התחשבות בסביבה. בתוך הבית? שאף אחד לא יעז להגיד לי מה לעשות, בגבולות גזרה סבירים.

יאללה חג אופניים שמח לכולם.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, Night Driver כתב:

(ולא בעיה להבחין בין ריח של אוכל אמיתי לבין בישול רוסי).

תודה.

אני מבין שיש לנו מאכלים לא לטעמך, אבל יש לנו גם אוכל אמיתי.

תאכל מרק בורשט אמיתי עם לחמניות שום, צ׳יקן קייב או פירושקי תוצרת בית ותבין.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה זה רגישות דתית מזויפת?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, vadim6385 כתב:

תודה.

אני מבין שיש לנו מאכלים לא לטעמך, אבל יש לנו גם אוכל אמיתי.

תאכל מרק בורשט אמיתי עם לחמניות שום, צ׳יקן קייב או פירושקי תוצרת בית ותבין.

חוץ מהלחמניות שום מוותר על השאר.

לכל עדה (חוץ מעדות אשכנז מסויימות) יש אוכל טוב ואוכל גרוע וזה עניין של טעם אבל הריחות של חלק מהמאכלים בזמן הבישול בלתי נסבלים למי שלא רגיל אליהם מלידה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

ממה שאני מכיר, את התבשילים השווים מכינים לסעודה שלפני הצום. בסיום הצום לא פותחים שולחן, אוכלים משהו קל כמו תה ועוגה, מקסימום מרק עוף. אבל כנראה יש בזה כל מיני מנהגים.

*בסיום הצום שותים תה\קפה ועוגה,עושים תחרות למי היה קל בצום ולמי פחות (המהדרין יגידו שאחרי הקפה\תה יכולים להמשיך עד למחרת בבוקר בהשווצה)

אחרי הדיון המעניין מסבלים את הסוכה מהמחסן\בוידעם,ומרביצים אותה ביחד (עיקר המצווה במוצאי כיפור לפי מה שאני יודע)

וכשמסיימים (כמה שעות אחרי צאת הצום) תוקעים ארוחה דומה לארוחה שלפני הצום ונרדמים עם חיוך עד לבוקר.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, ezuf כתב:

*בסיום הצום שותים תה\קפה ועוגה,עושים תחרות למי היה קל בצום ולמי פחות (המהדרין יגידו שאחרי הקפה\תה יכולים להמשיך עד למחרת בבוקר בהשווצה)

אחרי הדיון המעניין מסבלים את הסוכה מהמחסן\בוידעם,ומרביצים אותה ביחד (עיקר המצווה במוצאי כיפור לפי מה שאני יודע)

וכשמסיימים (כמה שעות אחרי צאת הצום) תוקעים ארוחה דומה לארוחה שלפני הצום ונרדמים עם חיוך עד לבוקר.

אצלי זה בדיוק ככה חוץ מהצום והסוכה.

• מצחיק 3

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הזכרת לי איך תמיד הייתי ממהר עם אבא שלי לבנות את הסוכה ברגע שיוצא יום כיפור, כדי לצאת לאכול פיצה עם חברים. היו זמנים...

לפני כשעה, ezuf כתב:

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך תחזור? מאוד קל להיתקל בעוינות, קח בחשבון. אצלנו בצפון זורקים אבנים על רכבים שנוסעים

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם שאל איפה אפשר לעשות על האש רחוק מהאנשים.

בתגובות כולם מחנכים אותו על התחשבות באנשים...

הלוואי שתושבי ישראל היו מתחשבים כ"כ ברגשות של האחר, כמו שמתחשבים ברגשותיהם העדינים של שומרי המצוות.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

הלוואי שתושבי ישראל היו מתחשבים כ"כ ברגשות של האחר, כמו שמתחשבים ברגשותיהם העדינים של שומרי המצוות.

רק שאלתי אם גם ביום השואה לדוגמא אותה השאלה היתה נשאלת

מבחינתי יום כיפור או קונצנזוס יותר מיום השואה

כל אחד ודעותיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

זה כי הרגשות שלהם כל כך עדינים ושבריריים, שהם זורקים אבנים

• אהבתי 3

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

מי שחרא ישאר חרא. רישית משתדל לא לפגוע סתם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, אליהו שבת כתב:

רק שאלתי אם גם ביום השואה לדוגמא אותה השאלה היתה נשאלת

מבחינתי אף יום אינו קדוש.

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

מי שחרא ישאר חרא. רישית משתדל לא לפגוע סתם.

מי חרא?

מי שרוצה לעשות פעולה, הרחק מאנשים שעלולים להיפגע מהפעולה הזו?

אני שוב מדגיש, הבן אדם חיפש מקום ר-ח-ו-ק, כדי לא לפגוע באף אחד..

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...