Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום כיפור עוד מעט מגיע ואני מחפש מקום במרכז לעשות על האש

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צמתי שנים רבות עד שהצורך הזה עבר לי.

אבל זה עדיין היום הכי קדוש בשנה או לפחות ככה אנשים תופסים אותו.

מאוד מקפיד לא להפריע לאלה שכן שומרים על החג, כולל לא לנהוג/לשמוע מוסיקה בקול רם וכן, כולל אפילו לא לבשל בבית, אפשר לחמם את מה שקיים, או חלילה אפילו למרוח משהו על פרוסה.

לא מעוניין להפריע אפילו עם ריחות לשכנים שכן צמים.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

לא קורה כלום אם אוכלים באגט עם חומוס, עמבה

%25D7%25A4%25D7%2594-%25D7%2597%25D7%25A9%25D7%2593%25D7%25AA%25D7%2599---%25D7%2590%25D7%25A1%25D7%2599-%25D7%2595%25D7%2592%25D7%2595%25D7%25A8%25D7%2599-%25D7%259E%25D7%2594%25D7%259E%25D7%25A2%25D7%25A8%25D7%259B%25D7%2595%25D7%259F-%25D7%2597%25D7%2599%25D7%2599%25D7%2596%25D7%25A8%25D7%2599%25D7%259D.jpg

• מצחיק 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי חפש חניון לילי של קמפינג, ותעשה מזה יומיים רחוק מאנשים- כך שגם לא תפריע לאף אחד עם הנהיגה חזרה ( יותר חמור, למעשה, הסכנה של רוכבי האופניים ושאר הכלים הדו"ג שמסתובבים על הכביש).

עם זאת, עצתי לך- וותר על זה. 

ואת זה אומר מישהו שמקפיד לאכול ביום כיפור ובפסח פיצה עם בייקון.

אבל בבית.

לא מובנת לי חרדת הקודש מסביב ליום הזה- אבל זה לא אומר שאני הולך לחרBן על האנשים שכן מתייחסים לזה כך. 

למרות הכמות העצומה של טענות שיש לי, ויש לי!, לגבי נושא הדת (כל הדתות, אני לא מפלה), אני בוחר לכבד את זכויותיהם ורצונותיהם של האחרים. אפילו שבתמורה אני מקבל רק עוד איבוד זכויות בעצמי. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Transporter כתב:

אז אולי הוא גם ינתק לי את החשמל בבית שלא יהיה לי מיזוג כי הצום לא אמור להיות כיף ?

זה מה שהוא שואל. אם הקטע של היום הזה הוא להתענות, אז איפה הגבול של העינוי? התשובה היא, כרגיל בדת, שכל אחד וכפי שנוח לו.

בנימה יותר כללית, כל שנה אותו שרשור, אני פשוט מציע לאחד אותם, כדי שאולי ניחשף השנה לרעיונות חדשים.

בנימה יותר ספציפית, אני רחוק שנות אור מהדת, אבל בכל זאת לא נוסע ברכב בכיפור ומשתדל לכבד את הסביבה שלי, כי בין אדם לחברו. לא הייתי הולך לעשות על האש במיוחד, אבל גם לא הייתי מרחיק לכת עד כדי לא לבשל בבית שלי כי הריח עלול לגרום לשכן שלי לבגוד באמונה שלו. 

השלב הבא בשרשור הוא על זה שהתחשבות היא דו-צדדית, קצת סרטונים של ג'ורג' קרלין, קללות, התנשאות, ואז הודעה של אחד האדמינים שהפוסט נעול.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 2
  • מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

@vadim6385אין מניעה לעשות בבית מה שאתה רוצה אבל למה להפיץ ריחות בישול?

אני עדיין רוסי, הבישולים שלי לא מפיצים ריח על כל השכונה

לפני 24 דקות, ברווז כתב:

ואת זה אומר מישהו שמקפיד לאכול ביום כיפור ובפסח פיצה עם בייקון.

עכשיו אני יודע איזה ארוחה אני מכין לעצמי לחג.

סטייק על מחבת ופיצה עם בייקון

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Transporter כתב:

אין שום בעיה להשאיר מזגן דולק מלפני שנכנס החג עד שיוצא

גם אין שום בעיה לאכול אחרי שהחג נכנס וגם אחרי שהוא יוצא 😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Night Driver כתב:

לא אחמם אוכל ואמלא את כל השכונה בריחות.

עמבה

עמבה זה למלא את השכונה בריחות, הצרה היא שזה ריחות של זיעה, וזה בימים שאחרי כיפור ... 😆

• מצחיק 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע זו כזו פרוצדורה, לא שווה את הטרחה לדעתי
הציעו צימר,
אני מציע להכין פיצה לפני כיפור, לחמם בכיפור, לקנות כל מה שיעשה לך טוב על הלב ולא משעמם בחג, ופשוט לעשות לשבת בנוח בבית, לצאת לטייל בעיר או לעשות ספורט וזהו, יעבור מהר, עברת סגר של חודש, מה זה כיפור עכשיו?

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיי שאני חולה על יום כיפור למרות שאני לא יהודי, יש משהו מרגיע בזה שאני יושב על פסגת ההר ומסתכל על הכבישים שבד"כ סואנים כעת שוממים מאדם. 

פתאום כל הלחצים מתנדפים ומשנה לשנה אני אוהב את זה יותר. 

יש משהו מסוכן ברוגע הסביבתי של יום כיפור, הוא ממכר. 

אני תמיד מתפלא כאשר מי שחי בעיר הגדולה, שמבוקר עד לילה שומע רעשים, צפצופים, צעקות וכולי.., מחליט לברוח כאשר השקט מגיע ליום אחד לביתו. 

פות"ש, עם מחשבה כמו שלך אני לא אתפלא אם אתה קורא את השעון בכיוון ההפוך.

תהנה מהשקט בן אדם, לך תטייל ברגל בעיר בשקט, כי יש רק יום אחד כזה בשנה. 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, חולה רכב#1 כתב:

פות"ש, עם מחשבה כמו שלך אני לא אתפלא אם אתה קורא את השעון בכיוון ההפוך.

1+

מצטרף להמלצות לדחות למועד מתאים יותר.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני שעה, vadim6385 כתב:

אני עדיין רוסי, הבישולים שלי לא מפיצים ריח על כל השכונה

אבל הגרעפסים שאחרי...

למדתי לתואר עם איזה איגור חביב, פעם אחת הוא בא ללמוד אחרי שאכל איזה סלט עם בצל ונקניק ומיונז ואלוהים יודע מה עוד, עד היום אני בטראומה...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...