Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויית חיפוש רכב משומש או האם שוק המשומשות אכן השתגע?

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם מאזדה 3 ומאזדה 6 דור שלישי. חלק היו ליסינג חלק השכרה. רוצים מחירון רגיל כמו רכב פרטי. שוק אש גם רכבים כאלה שבורים רוצים מחירון. על ה-3 מנוע 2.0 רוצים מחירון+.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעלים של הרכב בחתימה, מאד מבוקשת בטח מאז שאין יותר כאלה בתצורת 3 דלתות. 

ראית מישהו מוכר בול כמו שלי רק בצבע שונה ביד2 - יד אחת יותר ממני - במחיר של 20 אש״ח מעל המחירון.

היא נמכרה תוך שבוע.

הביקוש עולה על ההיצע, אספקה של רכב חדש עומדת על איזה חצי שנה והנה התוצאה.

פיג׳ו 307 XSI 2.0 2004 אוטומט

איביזה 2014 1.2 FR ידנית

LEON FR 2017' 150HP 1.4T ידנית

ספורטג׳ דיזל אורבן 2019 מליסינג 🥲

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, imprezadude כתב:

כמוך כמוני, אני מכרתי רכבים בני 15-16 עם היסטוריית טיפולים מסודרת מהיום הראשון, מודפסת.

אני כרגע נוהג על רכב בן 20 עם הסטוריית טיפולים מסודרת מאז שעלה לכביש כשעדיין לא פינו את ההריסות של 9/11 אי שם בשלהי 2001

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להתאים את עצמך למציאות.

המציאות היא שכרגע השוק הוא שוק של מוכרים.

זמני אספקה ארוכים, פחד מסגרים וחוסר יכולת להתנייד בהם, כסף שהממשלה שפכה על אנשים שבמקביל המשיכו לעבוד בשחור אשראי זול, כל אלה מתדלקים את החגיגה.

אם יש לך זמן חפש בנחת.

אם אין לך זמן שלם עוד כמה אלפים העיקר שיהיה רכב ראוי.

אם אתה יכול לדחות את הקניה - דחה אותה. ב2022 בתקווה שרשראות האספקה התייצבו והדוק ירגע.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלם מעל למחירון על רכב ש״מצדיק״ את זה (וזאת הגדרה רחבה) - מבחינתי זה מובן מאליו. לשלם את הפרמיה הזאת על רכבים שניראים סבירים - יכול להיות יותר קשה לבלוע את זה אבל צריך לקחת בחשבון את מה שקורה גם מסביב ולנסות לנצל הזדמנות כשרואים אותה.

רובנו פה רואים דברים מסויימים כmast have שאנשים ״בחוץ״ לא יבינו אבל זה לא אומר שצריך להתפשר. יש הרבה כסף פנוי בחוץ ואנשים שלא החזיקו רכב שנים (או מעולם) רוכשים כעת רכבים ממגוון סיבות - צריך לקרוא את התמונת מצב ולהחליט איך לפעול.

ההמלצה שלי היא להיות סבלני ולא להתפשר על הדברים שחשובים לך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, ואני חושב שזה מסכם את השירשור הזה, אם מתקיימים שלושת התנאים האלה:

- יש לך צורך מיידי ברכב.

- מצאת רכב שעונה לדרישות שלך

- המחיר שדורשים הגיוני - בעיניי זה עד 10% מעל המחירון, מינוס ההפחתות (כמובן רכב סטנדרטי, לא S קלאס 2021).

תקנה, גם אם דורשים קצת מעל המחירון.

אחרת - עבור לרכב הבא או שקול מחדש את הרכישה. שיהיה למוכר בהצלחה עם הבונבוניירה שלו.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, vadim6385 כתב:

אני כרגע נוהג על רכב בן 20 עם הסטוריית טיפולים מסודרת מאז שעלה לכביש כשעדיין לא פינו את ההריסות של 9/11 אי שם בשלהי 2001

הבורה שלי חגגה כבר 21, אני גם זה שהוציא אותה חדשה דנדשה מהחנות ואפילו נייר מודפס אחד אין לי מטיפוליה, ( מניח שבמוסך יש, אבל לא בטוח באשר לרישום בשנותיה הראשונות במרכזי, לדעתי טרם המציאו אז את הנייר ), ועדיין מאחל לכל אחד כזה אוטו במצב ויכולות כאלו בגיל כל כך מתקדם.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי המון מכוניות בחיי, לעולם לא שילמתי מעל המחירון.

את אותם רכבים מכרתי בד"כ מעל המחירון.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, רועי5 כתב:

יפה, הקונים שלך פראיירים ואתה לא. עכשיו נשאר רק לבדוק איפה מחלקים צל"שים.

המחלקה עסוקה בשליחת גלויה מעודדת לבעלי VW שרכשו לפני 20 שנה

וכשימכרו יקבלו עבורן תווי קנייה לשופרסל בשווי 250 ש"ח.

• מצחיק 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק רותח? ידידה מנסה למכור ג'ז היברידית, 2012 עם 89k קמ. במצב מעולה, אחרי טסט, טיפול ורביעיית צמיגים.

דורשת מחירון לוי יצחק (38k), עבר כמעט שבוע וטלפון אחד היא לא קבלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להסכים עם ההודעה הקודמת, אמנם זה דעה אישית שלי, אבל גאז היברידית בת עשור בכמעט 40K- לא נשמעת לי כמו עסקה שהייתי מוכן אפילו בצחוק לשקול.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, דור-- כתב:

השוק רותח? ידידה מנסה למכור ג'ז היברידית, 2012 עם 89k קמ. במצב מעולה, אחרי טסט, טיפול ורביעיית צמיגים.

דורשת מחירון לוי יצחק (38k), עבר כמעט שבוע וטלפון אחד היא לא קבלה.

חבר קנה כזו 2012 לפני 5 שנים ב40 אלף שח, כשהייתה עם 100 אלף קמ. יד שניה

אז ברור למה היא לא מוכרת. הן שוות סביב ה30 32

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...