Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרר חדש- הגיע ללא גז. להחליף לחדש תוך כדי מלחמות עולם\בית משפט או לבקש הטבות?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני שולח לוטו פעם בשנה נראה לי וגם זה בסכום זעום של כמה שקלים

אבל כן מפנטז. אומר שאני אהיה הראשון שאצטלם בפנים חשופות. עד שזה יפורסם בעיתון שקל לא יהיה לי.

ישר בתים לקנות,פרארי, לחלק לצדקה,לאחים להורים ולגיסים ושלום.

יבואו יבקשו כסף- סורי. אין שקל בעובר ושב.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הספקתי להגיב קודם אבל רק שתדע:

המשמעות האמיתית בפועל בשטח של 18:00-19:00 זה 20:30 *והלאה*. ההימור שלי: 22:30.

אני ממליץ בחום להחליט אם אתה מתפשר או מתחפר. זה לא ייגמר.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם הוא חולם שבידיוק קיבל את המקרר בזמן והוא כרגע מסדר את כל המצרכים בתוכו :-)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-יום שמחה יום שמחה יום שמחה בישראל-

הגיע ב19:45

מסכן עלה איתו 4 קומות 

וירד עם התקול

רצתי ונתתי לו שקית עם 2 ליטר מים קפואים,2 רד בול וחבילה גדולה של וופלים.

עבודה קשה זה להיות מוביל

אמר לא להפעיל 3 שעות. שמתי בזריזות המוצרים.

חיברתי לשעון שבת והלכתי לישון.

קמתי לפנות בוקר וברוך השם הכל תקין.

-14 מקפיא

5 מעלות המקרר

כרגע מתכתב עם שופרסל מדוע לא התקשרו אליי משירות לקוחות עדיין.

הכל לפרוטוקול של התביעה

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכן המוביל.. בגללך הוא יחזור הביתה לאחר יום ארוך ומתיש ולא יצליח להירדם כי שתה 2 רדבול בדרך 😅.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, ניקו פ. כתב:

כל הכבוד לך, באמת. מודה שלי לא היה כוח להתעסק ופשוט הייתי מחכה להם. 

מקווה שתזכה גם בתביעה וגם בכל מה שמגיע לך. 

מחזק.

@eladns

טוב לראות שההתעקשות שלך בנושא הביאה את הסיפור לסוף טוב, אמנם עם לא מעט טרחה בדרך.

@Night Driver

נכון שהוא יכל אולי להתנסח אחרת, אבל סה"כ ההתמדה וההתעקשות שלו הן במקום. אין שום מקום לזלזל בזמן של אחר. אני מניח שגם אתה מקפיד על זמנים מול הלקוחות/ספקים/עובדים שלך. מדוע אצל נותני שירות "התרגלנו" אחרת?

השירות שהוא קיבל הוא טיפוסי, החל בקביעת חלון זמנים לקבלת המוצר, עדכון על עיכוב של שעתיים ואז טלפון כ-6 שעות לאחר השעה המקורית. עם עיכוב מסויים אפשר לחיות, אבל עם משלוח ב-16 וקבלת המוצר ב-22-23 קצת פחות. עכשיו, אם זה חד-פעמי אז ניחא, אבל כשזו שיטת פעולה, אני שואל- מה תקין בזה? 

השליח אמנם לא אשם, אלא השיטה. 

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Gosser1860 כתב:

נכון שהוא יכל אולי להתנסח אחרת, אבל סה"כ ההתמדה וההתעקשות שלו הן במקום. אין שום מקום לזלזל בזמן של אחר. אני מניח שגם אתה מקפיד על זמנים מול הלקוחות/ספקים/עובדים שלך. מדוע אצל נותני שירות "התרגלנו" אחרת?

השירות שהוא קיבל הוא טיפוסי, החל בקביעת חלון זמנים לקבלת המוצר, עדכון על עיכוב של שעתיים ואז טלפון כ-6 שעות לאחר השעה המקורית. עם עיכוב מסויים אפשר לחיות, אבל עם משלוח ב-16 וקבלת המוצר ב-22-23 קצת פחות. עכשיו, אם זה חד-פעמי אז ניחא, אבל כשזו שיטת פעולה, אני שואל- מה תקין בזה? 

השליח אמנם לא אשם, אלא השיטה. 

אם הובנתי לא נכון אז אבהיר.

המאבק שלו סופר צודק והזמן שלו הוא לא הפקר.

לי אין את הזמן והעצבים להתעסק עם זה אבל באמת מקווה שגם יזכה וגם יהיה לו ממי לגבות כדי שילמדו להתייחס בכבוד ללקוחות.

• רעיון טוב! 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.9.2021 בשעה 01:46, ALÞћÃ כתב:

סביר להניח שהחשש שלך מוצדק והגז יתאחד עם הרקיע בעתיד הנראה לעין כך שדרישה להארכת אחריות על חשבונם נראית על פניו כאופציה הכי ריאלית. את המקרר הם ככל הנראה שלא יחליפו.

אני חייב להודות שאתה ממש צודק. ואסביר

המקרר התקול - המדחס מאחור היה מוציא אוויר חם כמעט כל הזמן, כמעט כל הזמן הוונטה שם הייתה עובדת ומוציאה את האוויר. חשבתי כבר לקדוח מספר חורים כי המקרר יושב על קיר חיצוני, בכדי שיהיה אוויר קריר שם ולא אוויר חם כלוא. המקרר החדש, אני בודק שוב מאחור, כמעט והמדחס לא מוציא חום.

זאת אומרת שגם התיקון שהיה,היה בעייתי- יותר מדיי גז,פחות מדיי גז- לך תדע. שילמתי סכום לא מבוטל, רוצה מכשיר חדש לא לימון.

נקווה שישרוד כמה שנים.

שוב פעם, תודה על האנקונדה הזאת.

• מצחיק 1

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה מתחילים

התקשרה ורד משירות לקוחות חשמל ופנאי מטלפון

03-9481077

תימללה את מה שקרה. ואמרה שתבדוק עם החברת הפצה לאימות הדבר ואם כן היא תדאג לי לפיצוי.

אמרתי חד משמעית

600 שקל

או תביעה קטנה 1250

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...