Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למוסך במרכז בשביל נזילת מים בגרנד ויטרה

SweeT EviL
שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

יש לי גראנד ויטרה עם היסטוריה של בריחת מים. 

הבריחה קיימת כבר הרבה מאוד זמן והמוסכניק שלי לא מצליח למצוא אותה

זה כבר עלה לי בראש מנוע אחד, אחרי שהוא התחמם יותר מידי, המוסכניק המליץ להחליף ראש. 

הבריחה עדין קיימת והמוסכניק כמובן בא עם רעיון חדש שצריך להחליף את הבלוק למעלה או את כל המנוע. 

כמובן שאני מספר לכם תקציר של התקציר. 

בכל מקרה אני רוצה ללכת לעוד חוות דעת, אני גר בתל אביב ואשמח להמלצות של מוסכניק הוגן ומקצועי מהאזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי

אם מדובר על גראנד ויטארה 2009 ומעלה ?

אם כן יש היסטוריה ארוכה על בעיית סדק בבלוק ואף היה על זה ריקול בחברה (בתנאי שאתה מטפל), אם זה המצב תצטרך להחליף מנוע.

מומלצים (ואף לגראנד ויטארה) 

טל צופי - מוסך המהיר

מיכאל שרפי - מוסך שרפי

גולד מוטורס - מורשה סוזוקי

סוזוקי יד אליהו בתל אביב - מומלץ על פי חברים. (מורשה)

עריכה אחרונה על ידי umardekar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...