Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת אוזניות In ear מבטלות רעשים אקטיביות

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 753 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין. רדמי זה מותג הוואליו פור מאני של שיאומי. לכמה זמן מספיקה לך הסוללה.

מצאתי את הקופון הזה

8AESELETED6

שמוריד את המחיר שלהן ל 44 דולר.

Screenshot_2021-09-10-19-44-20-246_com.android.chrome.jpg

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הקופון הזה לא פעיל, בדקתי. לי עלה 49.. 

מניח שאפשר למצוא קופונים/מבצעים אחרים ב-45.

לגבי הסוללה אני אדע שבוע הבא.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא בחנתי מספיק לעומק, אבל נגיד כשניסיתי אותן ברכב כשהמזגן פועל במרץ הרחש של המאוורר נעלם לגמרי כשהפעלתי את ביטול הרעשים. יש גם הרבה ביקורות ביוטיוב כבר, לדעתי במחיר הזה שווה לנסות גם אם הן יישארו בסוף כגיבוי או יעברו למישהו אחר במשפחה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, איזה אוזניות אין איר יש היום שיש להם ANC ברמה טובה, ומעל הכול TRANSPARENCY MODE ברמה טובה מאוד. 

חלק גדול מהעבודה שלי הוא בכפפות עם חומרים לא סימפטיים, ועובדים כמעט תמיד באים לשאול שאלות. 

האם יש אוזניות שאני אוכל לנהל איתם שיחה בווליום בינוני מבלי להוציא את האוזניות מהאוזניים? האם קיים דבר כזה? 

ממה שהבנתי מביקורות ,האיירפודס פרו עושות את זה בצורה הכי טובה. האם זה באמת ככה? האם זה מספק על מנת לנהל שיחה סופר קצרה  או שאני אהיה חייב להוציא אותם מהאוזן בכול מקרה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האממ , רק liviur דיבר על הטרנספרנסי מוד, באיירפודס וגאברה, אבל זה רק מישהו אחד. בפורום רדיט למשל יש כאלה שהתלוננו שהמצב הזה באייפודס לא מספק על מנת לנהל שיחה. לכן רציתי עוד חוות דעת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי במצב שהייתי צריך להוציא אותם מהאוזניים כדי לנהל שיחה עם transparency mode באיירפודס פרו. ממצבים שקטים מאוד (אנשים ישנים) ועד מטוס ואוטובוסים רועשים.

זה טבעי בצורה יוצאת דופן והמימוש הכי טוב (גם מאשר אוזניות בגודל מלא כמו האיירפודס מקס והBose 700)

מעניין מה היה המצב שהם ציינו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, דניאל1983 כתב:

הן יושבות טוב באוזן? אתה לא מרגיש כאב אחרי כמה שעות?

הקצה שלהן אמור להכנס לתוך תעלת האוזן או לשבת צמוד כמו בג'ברה 85T?

יושבות מעולה באוזן, לא מציקות, עדיין לא יצא לי לעבוד איתן יום שלם.

פיטמת הסיליקון נכנסת לתוך תעלת האוזן, כמו ב-75T, לא ניסיתי את ה-85T.

בהשוואה ל-75T שאיתן אני כבר שנה - לפחות בשעה שהרכבתי אותן, השיאומי מרגישות יותר נוחות ופחות מציקות, וגם פחות בולטות לעין.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשמחה אחרי שאני אצבור קצת זמן עבודה איתן.

הג'ברה עושות לי קצת בעיות בזמן האחרון, אזניה ימנית עובדת בווליום חלש מאד יחסית לשמאל, וזה הולך ובא.

אני צריך לשלוח אותן למעבדת היבואן אבל קשה לי להסתדר בלי, אז משכתי עד שיהיה לי תחליף ראוי, וגם שיהיה עוד זוג לגיבוי בכללי.

אם הן ימשיכו להוכיח את עצמן מבחינת נוחות ותפקוד - יש מצב שהג'ברה יהפכו לגיבוי :)

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חוזר לעדכן אחרי כמה ימים של עבודה איתן : 

- הסוללה מספיקה לחצי יום בערך, כשחצי מהזמן בממוצע אני בשיחות. בצהריים טעינה של 30-40 דקות ואז מחזיקות עד סוף היום. פחות טוב מהג'ברה שמחזיקות 2/3 יום, אבל גם דורשות טעינה לפני סוף היום, אז זה לא ממש משנה לי.

- המולטיפוינט עובד טוב, מה שקצת מעצבן זה שאם אני נאמר הולך לשירותים (יוצא מהטווח והן מתנתקות מהמחשב), כשאני חוזר אני צריך לעשות חיבור יזום שוב, בג'ברה זה מתחבר חזרה לבד כשאני נכנס לטווח. זה בקטנה אבל אני לא שם לב ואז כשנכנסת שיחה במחשב אני צריך לבקש שיחכו שאני אתחבר וזה.. 

עדיין מאד נוחות לי - כל היום באוזן בלי שום בעיה, וגם לא נופלות החוצה כשאני אוכל (בניגוד לג'ברה).

הסינון רעשים סביר, אולי טיפה פחות טוב מהג'ברה אבל זה ממש לא קריטי מבחינתי. במצב שיקוף אני לא כל כך משתמש כי אין צורך, שומע מספיק טוב כשמישהו בא לדבר איתי, או שמוציא אחת מהאוזן.

בקיצור אני מאד מרוצה גם בלי קשר למחיר, המחיר זה בונוס רציני.

• אהבתי 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...