Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת אוזניות In ear מבטלות רעשים אקטיביות

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יקירי הפורום יוכלו לשתף מנסיונם ולעזור לי לבחור אוזניות In ear מבטלות רעשים טובות?

קצת רקע, אני נוסע המון באוטובוס וברכבת ומקשיב למוזיקה מספוטיפי, או לברמן וקיסוס מהאפליקציה של הרדיו שלהם. אז אני מחפש משהו עם פונקצית ביטול רעשים אקטיבית ANC שיחליש את הרעש של המנוע ויעמעם קצת את ההמולה הכללית. בנוסף אני בד"כ מסתובב בעבודה עם אוזניה אחת באוזן ומקשיב למוזיקה או לפודקסטים, אז חשוב לי שיהיה מצב אמביאנט שבו יש שידור של מה שקורה בחוץ כדי שאני לא אהיה מנותק.

חשוב גם שתהיה אפשרות להשתמש בכל אוזניה בנפרד, כדי שאני אוכל להחליף את האוזניה שבאוזן במהלך היום וככה להכפיל את זמן השימוש. וגם שתהיה קליטה יציבה בשטח כמה שיותר גדול. ושהן לא ישתגעו אם לפעמים אני אחבר אותן ללפטופ במקום לטלפון, עדיף שתהיה אפשרות לחבר גם טלפון וגם מחשב ביחד. וגם שתהיה יכולת לבצע שיחות טלפון באיכות טובה.

היו לי עד לאחרונה אוזניות Tronsmart apollo bold עם כל התכונות הנ"ל שעלו כ 250₪, אבל איבדתי אוזניה אחת והגיע הזמן להשתדרג למשהו איכותי יותר.

אז אחרי רשימת הדרישות. חשבתי על שתי מועמדות.

Sony WF-1000XM3 ו Jabra Elite 85t.

הסוני יותר זולה כ 600₪ כי יצא דגם יותר חדש XM4, אבל הוא לא בתקציב. הן קיבלו ביקורות טובות, אבל אין להן עמידות למים ואבק בשום תקן, לא יודע כמה זה רלוונטי. ואני חושש שהן קצת מגושמות.

הג'ברה יותר יקרות כ 790₪, אבל יש להן תקן מינימלי של עמידות לרטיבות ואבק.

אז אשמח להמלצות ממי שיש לו נסיון פעיל עם האוזניות האלה, או עם אוזניות In ear מבטלות רעשים אחרות.

דברים חשובים באוזניות:

איכות מוזיקה, ביטול רעשים טוב, חיבור יציב בלי ניתוקים.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש גם את Anker SoundCore Liberty Air 2 Pro

הנה ביקורות של כולן:

Anker SoundCore Liberty Air 2 Pro

Sony WF1000XM3

Jabra Elite 85T

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הג'ברה 75T, שים לב שלג'ברה יש תכונה שהיא ייחודית ביחס לשאר ה-TWS, לטוב ולרע - הן יודעות להתחבר לטלפון ולמחשב בו זמנית ולנתב את השמע הרלוונטי באופן אוטומטי.

הפשרה שמאפשרת את זה - חייבים להשתמש באזניה של צד ימין (היא ה-MASTER, השניה מתחברת אליה רק).

בשאר האזניות תקבל יכולת להשתמש בכל צד בנפרד, אבל לא להתחבר לשני מכשירים במקביל. 

החיבור שלהן יציב מאד בלי שום ניתוק לא צפוי. אצלי יש ביטול רעשים סביר, לא משתווה לזה שבסוני נגיד. יחד עם זאת - ביטול רעשים אקטיבי עוזר בעיקר נגד רעשים מונוטניים כמו מנוע. רעשי דיבור עדיין יעברו,
וכדי להמנע מזה יש את האטימות הפסיבית שפשוט אוטמת את התעלה של האוזן מהסביבה (לטוב ולרע). זה גם גורם לתחושה לא נעימה של הד עצמי, כל לעיסה או דיבור שלך נשמעים לך חזק יותר מהרגיל.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, bobi כתב:

האנקר נראות טובות, אבל על פי ביקורות יש להן סוללה של 3 שעות בלבד עם ביטול הרעשים. בגלל זה פסלתי אותן.

אני רק מציע אופציות, כל אחד ומה שחשוב לו, ולכן גם קישרתי את הביקורות לשלושת הדגמים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פלאפון יש לך ? אנדרואיד ? אם כן - יחד עם הרשימת מה חשוב לך - הjabra 85t מעולות - ובנוסף נותנות את האופציה של לכייל כמה ANC וכמה Transparency אתה מקבל שזה מעולה.

אם אייפון - איירפודס פרו - כשהן במבצע בארה״ב - הן סביב ה180$ (למרות שהן דיי וותיקות - האיכות Transparency mode וANC יחד עם החיבור הסופר יציב ומהיר ומיקרופון מדהים - לדעתי עושה אותן סט מעולה - גם היום)

מכיוון שציינת שהJabra בתקציב - הייתי הולך על זה.

נכון - יש כל מני דברים זולים יותר - אני לא נתקלתי במשהו שהוא באמת ״שם״ בלי חסרונות קטנים כאלו ואחרים בזולות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לכלול את קליפש באופציות שלך (הן כוללות Transparency Mode)
https://www.klipsch.com/products/t5-ii-true-wireless-anc-earphones

יש גם גרסת ספורט:

https://www.klipsch.com/products/t5-ii-true-wireless-sport-earphones

ביקורת:

מעבר לזה שאם בא לך להתפנק - אחרי הכל - פורום רכב וזה, 
אז יש את גרסת מקלארן:

https://www.klipsch.com/products/t5-ii-true-wireless-anc-mclaren-edition-earphones

וגרסת מקלארן ספורט:
https://www.klipsch.com/products/t5-ii-true-wireless-earphones-mclaren

וד"ש מלאנדו נוריס ודניאל ריקארדו.

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר יש את המקלארן ספורט
קיבלתי אותן "לסיבוב" של איזה שעתיים - סאונד טוב ומאוזן בסך הכל, טוב משל אפל, זה בטוח,
אין שם באס של ביטס, אבל הסאונד טוב ומאוזן, כמו שאר המוצרים של קליפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Super_T כתב:

ממליץ לכלול את קליפש באופציות שלך (הן כוללות Transparency Mode)
https://www.klipsch.com/products/t5-ii-true-wireless-anc-earphones

מגניב , לא הכרתי.

מה שכן - אני רואה שהן עולות פה בין 50 ל150 דולר יותר מהפרו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.8.2021 בשעה 07:00, bobi כתב:

איכות מוזיקה, ביטול רעשים טוב, חיבור יציב בלי ניתוקים.

יש לי את הג'אברה 85T ולפניהן היו איירפודס 2 (לא הפרו). סה"כ אחלה אוזניות, איכות מוזיקה סבירה (ביחס לגודל האוזניות/מטרה שלהן) וחיבור יציב. החלק הטוב ביותר הוא הביטול רעשים, הופך נסיעות בתחב"צ לנסבלות++.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, Liviur כתב:

מגניב , לא הכרתי.

מה שכן - אני רואה שהן עולות פה בין 50 ל150 דולר יותר מהפרו.

על איכות משלמים, הגרסאות של מקלארן עולות הון קטן 🤯😇

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Super_T כתב:

מקלארן עולות הון קטן

נגמר להם הכסף על ריקארדו, ועכשיו אחרי שלאנדו חתם על חוזה שנים קדימה, הם בכלל באוברדראפט. אין ברירה, עושים שת"פ עם חברת אוזניות 😧

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Gosser1860 כתב:

נגמר להם הכסף על ריקארדו, ועכשיו אחרי שלאנדו חתם על חוזה שנים קדימה, הם בכלל באוברדראפט. אין ברירה, עושים שת"פ עם חברת אוזניות 😧

זה רץ כבר שנה פלוס 😁

ותאמין לי שזו אחלה עסקה מבחינת מקלארן, קליפש אחת ה-חברות.

אפרופו אוזניות True Wireless, 

אחת הבעיות שלי איתן היא העוצמה, 
אני פחות אוהב ANC (הופך הכל לקצת סטרילי) ומשתמש בסופיות מיוחדות של Comply

סופיות שאוטמות יופי ומספקות לאוזניות אחיזה טובה באוזן (ומשפרות את הסאונד על הדרך),

מעט מאוד אוזניות True Wireless היו עם ווליום שמספיק לטעמי,

או יותר נכון, עוצמתיות מספיק, רוב הזמן אני לא מחפש לפוצץ את עור התוף, 
אבל אוזניות שיכולות להחזיק Dream Theater או סט דיפ-האוס של וולי לופז עם באסים נמוכים מאוד, בווליום בינוני פלוס - מאוד קשה למצוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...