Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לוחית רישוי של 8 ספרות על מאזדה 6 2010?

PeteRoy
 שיתוף

פוסטים מומלצים

ראיתי בכביש מאזדה 6 2010 בערך עם לוחית רישוי של 8 ספרות

חשבתי שרק מכוניות משנת 2017 ומעלה קיבלו לוחית רישוי של 8 ספרות

אז מה קרה לרכב מ 2010 שיש לו לוחית רישוי חדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע סיפור.

לפני 3 שנים חבר מהמילואים סיפר לי שהתחיל לקבל המון דוחות מהירות ורמזורים אדומים הביתה.

הייתה לו פורד פוקוס סטיישן דור 3 והוא גר ליד באר שבע.

כמובן שהוא הכחיש כל קשר לנושא ובמיוחד שהוא גר בדרום, כל הדוחות ניתנו בצפון והוא לא מגיע לשם למעט פעמים בודדות בשנה.

ביקש לקבל פירוט מצולם של הדוחות.

בצילומים הופיעה טויוטה קורולה בכלל עם אותו מספר רישוי. כנראה מישהו זייף את המספר וחגג על חשבונו. (חס וחלילה שיעשו במשטרה הצלבה בכלל שזה אותו סוג הרכב)

תלונה קצרה במשטרה, כל הדוחות בוטלו והתקבל אישור לרישוי מחדש.

מכך יצא פוקוס 2012 עם מספר חדש של 8 ספרות.

• אהבתי 6
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 3008 1.6T 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלך יצא בזול...

במקרה שלנו גנבו רכב זהה לשלנו ושכפלו לוחית... במזל האידיוט החנה בחניה פרטית אז התקשרו למשטרה וככה תפסו אותו.. כמובן שאחרי כמה חודשים התחילו להגיע דוחות

עריכה אחרונה על ידי D1winner
  • אהבתי 4

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יצא לראות קיה סיד מהצורה הישנה עם מספר 8 ספרות, אבל באותו פונט של 7 ספרות.

רוב הסיכויים שהרכב באמת עבר רישוי מחדש, כנראה היה בעבר מונית/משטרה/משרד הבטחון/דיפלומטי, או אולי ייבוא אישי ע"י עולה או תושב חוזר.

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002

I'd rather have a bottle in front of me, than a frontal lobotomy - Tom Waits

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין הנושא של רישוי מחדש. למעט מוניות, ודיפלומטי. לכי הרכב המשטרתיים בדרך כלל יש רישוי אדום בנוסף לרישוי רגיל/מקרי של הרכב.

גם אני שמתי לב לשברולט קרוז 2014 עם רישוי 8 ספרות, עכשיו "נפל לי האסימון" שהרכב היה ככל הנראה דיפלומטי.

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, D1winner כתב:

חבר שלך יצא בזול...

במקרה שלנו גנבו רכב זהה לשלנו ושכפלו לוחית... במזל האידיוט החנה בחניה פרטית אז התקשרו למשטרה וככה תפסו אותו.. כמובן שאחרי כמה חודשים התחילו להגיע דוחות

אני לא רוצה לחשוב איזה סיפור היה לכם אם לא היו תופסים אותו במקרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, D1winner כתב:

חבר שלך יצא בזול...

שמעתי פעם על חברת הסעות שהיו לה 5 טרנזיטים זהים עם מספר זהה לכולם.

פעם אחד אגרה.

טסט אחד.

ביטוח אחד.

מאמין שזה הרבה יותר נפוץ ממה שזה נדמה.

במיוחד במוניות ששם נדרש מספר להפעלה 

עריכה אחרונה על ידי om2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר השבית בתאונה רכב שמאוד יקר לליבו

לא משהו ששווה לשחזר - איזה טויוטה עם ערך סנטימנטלי 2008 או משהו כזה

האוטו נרכש ע''י הביטוח ונמכר לסוחר (ההורדה מהכביש היתה ענין של עלויות נטו, האוטו היה לחלוטין בר תיקון)

באקט של חרטה הוא קנה את האוטו מהסוחר ובתהליך בירוקרטי ארוך ומתיש החזיר אותה לכביש עם מספר חדש אחרי תיקון.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, TZR84 כתב:

שמע סיפור.

לפני 3 שנים חבר מהמילואים סיפר לי שהתחיל לקבל המון דוחות מהירות ורמזורים אדומים הביתה.

הייתה לו פורד פוקוס סטיישן דור 3 והוא גר ליד באר שבע.

כמובן שהוא הכחיש כל קשר לנושא ובמיוחד שהוא גר בדרום, כל הדוחות ניתנו בצפון והוא לא מגיע לשם למעט פעמים בודדות בשנה.

ביקש לקבל פירוט מצולם של הדוחות.

בצילומים הופיעה טויוטה קורולה בכלל עם אותו מספר רישוי. כנראה מישהו זייף את המספר וחגג על חשבונו. (חס וחלילה שיעשו במשטרה הצלבה בכלל שזה אותו סוג הרכב)

תלונה קצרה במשטרה, כל הדוחות בוטלו והתקבל אישור לרישוי מחדש.

מכך יצא פוקוס 2012 עם מספר חדש של 8 ספרות.

הוקוס פוקוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...