Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיט הנמכה לטיגואן

VromVrom
שימו לב! השרשור הזה בן 934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקבל השבוע טיגואן 2012 ויש לי רעיון, (בנתיים זה רק בגדר רעיון) שוקל להכין אותה ככה שהיא תהיה מוכנה למסלול. 

אשמח גם להתייעץ איתכם אם הרכב הזה שהוא גם ככה גבוה אם יעזור להנמיך אותו עד כמה שאפשר. 

מבין שזה הולך להיות פרויקט יחסית ארוך. 

אבל בנתיים נתחיל מקיט הנמכה וברקסים.

לדעתכם קיט הנמכה יעזור לה להיות מוכנה למסלול ואם כן יש לכם המלצות? 

וגם המלצות לעוד דברים שיעזרו לה להפוך לה בין היתר לרכב מסלול, או שזה רעיון משוגע מידי ולוותר? 

תודה :)

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר משוגע כאן - אם כי כשהמטרה היא מסלול אז ג'יפון זה הרכב האחרון שהייתי חושב עליו.
קיט הנמכה לא יעזור לרכב להיות מוכן למסלול. 
בלמים וצמיגים כן.
תתחיל מרבעיית צמיגים סופר אוחזת, ולך למסלול. אחרי שתכיר ותלמד את הרכב תדע מה חסר לך (לדעתי - זה יהיה נוזל בלם שעובד בטמפ' קצת יותר גבוהה ורפידות שלא מאבדות יכולת אחרי 3 לחיצות בריאות).

• אהבתי 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שג'יפון פה זאת בחירה ממש לא הגיונית אבל בנתיים זה הרכב שיש לי וחשבתי על קיט הנמכה כדי להוריד את מרכז הכובד ככה שיהיה פחות סכנה להתהפכות בפניות או למזער בכמה שאפשר את הרכינה בפניות. 

כמובן שבלמים וצמיגים אחליף למשהו שיותר מתאים למסלול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אני מניח שזה לא בדיוק התשובה שאתה מצפה, אבל במקום לקחת רכב שמיועד לתת מענה מסויים ולאנוס אותו לביצוע הפעולות שהוא הכי לא מתאים להן- לקחת רכב שקצת יותר מתאים לעניין, גם אם זה אחד זול.

ולעניין במקומך הייתי משאיר את הטיגואן שלך ולא פוגם בו(להנמיך אותו ולהתאים אותו למסלול פחות או יותר מחסל כל פלוס שיש לרכב הזה להציע), ובנוסף קונה רכב זול ויחסית מתנהג כמו למשל פיגו 206, רצוי אחת ידנית.

אז נכון זה לא רכב ספורט פרופר, אבל זה רכב מתנהג למדי, ויתן לך חוויה טובה יותר מהטיגואן במסלול, וכנראה גם באוברול יצא לך יותר זול ובנוסף לכל לא תצטרך לפגוע בטיגואן שלך.

• רעיון טוב! 1

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יש דבר אחד עיקרי ברעיון שלך שהייתי עושה את המהלך בגללו - זה מגניב, זה ממש מגניב לקחת רכב כזה, להנמיך ולבנות אותו למסלול.

אבל - זה לא  COST EFFECTIVE, כנראה שלקנות רכב מיושן וזול למסלול יהיה יותר זול מכל מה שתצטרך להחליף בטיגואן כדי להגיע למצב שאתה מרוצה מהמהלך, ברקסים, קיט הנמכה, צמיגים במידה של הטיגואן ועוד כמה דברים יעלו לך לא מעט, קרוב למחיר של פיג'ו 206 או מאזדה 3/2 ישנות (גילוי נאות - אני נוהג ב3 דור ראשון במסלול לא מעט), אם יש לך תקציב פנוי וזה מה שאתה רוצה לעשות וזה מרגש אותך למרות העלויות, לך על זה.

אבל תתחיל לאט - קח אותו פעם אחת למסלול כמו שהוא, תקבל מושג במה צריך להשקיע כדי להביא את הרכב למצב שאתה מתכנן ותחשב עלויות.

• רעיון טוב! 1

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עוד רכב בבית ג'טה 1.6 עם 102 כ"ס ( אז כשהיא יצאה מהמפעל) אבל היא לא מספקת לי את אותו הריגוש שאני מקבל מהטיגואן, לכן החלטתי שאני אתחיל פשוט לאט לאט להלביש על הטיגואן תוספת במקום לנסות לסגור את זה בחודש ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוף ידוע מראש ולכן לא הייתי נכנס לזה.

לא יודע אם התנסית על מסלול ובכלל בחווית יום מסלול. מציע להתחיל מזה ואז לתכנן את הפרוייקט או את המהלכים הנכונים...

זה שהטיגואן מהירה יותר מהג'טה לא הופך אותה למתאימה למסלול.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...