Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש כיסוי איכותי אטום למים שיחזיק שנים רבות לרכב אספנות, יש אחד כזה?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, much כתב:

עושה רושם של כיסוי טוב ,אייכותי ועבה

תודה רבה על העדכון!

אתה יכול לומר כמה הוא היה תפור במדויק לצורת הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב הבנתי הכיסויים הללו לא נתפרים במדויק(בהתאמה אישית)ממש לפי צורת הרכב(כמו הכיסוים האמריקאים covering/covercraft) אלא מגיעים פשוט לפי מידות אורך ,כלומר כל כיסוי יכול להתאים/לכסות הרבה דגמים של רכבים כל עוד הם פחות או יותר באותו אורך.אין ספק שכיסוי שתפור בהתאמה אישית לפי צורת הרכב יישב יותר טוב/צמוד על הרכב וגם יושפע פחות מרוחות.

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בגלל שהכיסוי כבד, יותר קל להלביש אותו.

יש לי  4 שנים אנדר קאבר, הוא נקרע בקטנה בכמה נקודות קטנות, כך שמים יכולים לחדור בסופת גשמים... כשרק קניתי אותו הודהמתי מכמה שהוא אטום. אחרי גשם זלעפות הרכב היה פשוט יבש לחלוטין.

הבד המחוספס אוסף אליו כל מיני עלים ואבק שעפים ברוח כשהרכס יושב הרבה זמן.

ופעם או פעמיים בשלהי החורף, מצאתי את עצמי חוזר לרכב ערום עם כיסוי זרוק על הכביש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, EliC25 כתב:

ופעם או פעמיים בשלהי החורף, מצאתי את עצמי חוזר לרכב ערום עם כיסוי זרוק על הכביש. 

לא קרה לי בחיים, כנראה שבאמת מידה מדויקת עוזרת בזה.

לפי מה שמתארים פה נראה שהבד עצמו אטום וחזק יותר מהכיסוי הספציפי שיש לי, אבל גם פחות רך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, EliC25 כתב:

בימים האחרונים, ברוחות של סוכות, מצאתי פעמיים ליד ביתי רכב ערום כשהכיסוי זרוק לידו, נראה היה כי בעליו טסו לחו"ל לחג.

כיסיתי לו פעמיים את הרכב, ופעמים נוספות סידרתי אותו שיעמוד טוב.

התברר כי לא ניתן לכסות היטב מכל הצדדים. הכיסוי לא באמת היה מושלם לגודל הרכב.

כזה כיסוי אני מחפש לא לקנות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אצלי רוחות מטורפות. והכיסויים של undercover אף פעם לא זזו מהמקום.

כיסויים זולים שהיו לי לפני כן היה חובה לקשור עם רצועה מקדימה ורצועה מאחור. 

ודווקא בגלל המשקל, בכלל לא מסורבל להניח אותם.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס הרכב שלך חונה במקרה בחנייה מקורה מתחת לבניין/בין בניינים? אם כן, זו אולי הסיבה שהכיסוי מעולם לא עף לך מהרכב כי שם בדר״כ הרוחות קצת יותר חלשות מאשר בשטח פתוח לגמרי .

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, amosbmw כתב:

יש אצלי רוחות מטורפות. והכיסויים של undercover אף פעם לא זזו מהמקום.

לפעמים רוח מגיעה מלמטה ומרימה את הכיסוי. נכון זה לא קורה הרבה אבל קרה לי פעם או פעמיים.

לגבי קיבוע של כיסוי - בפיג'ו שלי אני שם 2 קליפסים על הידיות של הדלת, דרך הכיסוי, זה תופס חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, much כתב:

עמוס הרכב שלך חונה במקרה בחנייה מקורה מתחת לבניין/בין בניינים? אם כן, זו אולי הסיבה שהכיסוי מעולם לא עף לך מהרכב כי שם בדר״כ הרוחות קצת יותר חלשות מאשר בשטח פתוח לגמרי .

בדיוק.. איפה שזה קרה לי זה רחוב ארוך שיוצר רוחות כמו במנהרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטח פתוח לחלוטין, ושאני אומר רוחות מטורפות אני מתכוון לזה.

לפני שקניתי את הכיסוי הייתי שומר את הרכב אספנות בחניה מקורה במשרד, בזכות הכיסוי הזה אני יכול לשמור אותו בבית ולהיהנות ממנו יותר.

PXL_20210618_093218369.jpg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, זה נראה כיסוי מעט שונה ממה שיש אצלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, EliC25 כתב:

מוזר, זה נראה כיסוי מעט שונה ממה שיש אצלי...

@EliC25 אולי זה יכול להסביר מדוע אצלך התגלו קרעים קטנים בטווח זמן יחסית קצר. @amosbmw דיווח למעלה על עמידות של 10 שנים.

@EliC25האם תוכל להעלות את התמונות של הכיסוי שלך לטובת המשתמשים שרוצים להבין את ההבדלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.thumb.png.8b00a8613bcabf1424f77c45e6ce6e6b.png

התכתבות מחורף 2019...

image.thumb.png.c423f6400fe10238115f2da85b858493.pngimage.thumb.png.1432af098b7690a4cbeb38ad770bd889.pngimage.thumb.png.26a5e52894e1dfdadd4346ae2e652eea.png

זה תמונות מיום הקניה...

היום הוא כבר נראה יותר עייף

image.thumb.png.8cfef5bc2d202cad7ac67da329d29d7e.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 712 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...