Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אתם יודעים שהמוסכניק הוא טוב?

shay6272
שימו לב! השרשור הזה בן 966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נהג חדש 

ויש לי כמה שאלות ברשותכם.

1. מה ההבדל בין מוסכניק מקצועי ללא מקצועי?

איך אתה מבדלים?

2. איך אפשר להיות צרכן חכם ולמנוע שידחפו כל מיני דברים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ"ירוק" בנושא יהיה לך קשה לעלות על חרטטנים או שרלטנים

לכן הכי טוב שתחפש המלצות על מוסך באזור שלך ולפי הרכב שלך

(למשל

בתל אביב VAG זה רק מוסך רון. PSA זה רק מוסך גבע. יפניות למיניהן מוסך האיצטדיון. וכו')

עריכה אחרונה על ידי avargel
  • רעיון טוב! 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסכניק שעובד לפי מפרט הטיפולים.

נקיון לאחר טיפול.

מילוי נוזלים בין הגבולות.

כשיש תקלה, זיהוי מדויק של התקלה ולא החלפת חלפים שלא לצורך.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, 

נורא פשוט. הגעתי למוסך ואמרתי לו שנדלקת מנורה אדומה של תיבת הילוכים כל פעם שמשלב הילוך אחורי. קורולה רובוטית 2008. 

אחרי שעתיים התקשרו שהאוטו מוכן, לקחו 150₪ על תיקון צמת חשמל אור רוורס... 

מאז אני יודע בוודאות שאני אהיה לקוח שלו עד הפנסיה. 

אוהד

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לסמוך על תגובות גולשים, וגם אז, בערבון מוגבל. 

• אהבתי 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלה שבכותרת התשובה היא אני יודע שהוא עושה הכי טוב שהוא יכול, עושה שיעורי בית ועבודת הכנה ושואף להשתפר תמיד, כי המוסכניק הוא אני. 

כמה אנשים יכולים להגיד את אותו הדבר על המוסכניק שלהם?!

• אהבתי 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל כמעט ואין מוסכניקים מקצועיים (למעט מוסך רון / אופיר המכונאי האקדמאי ועוד כמה בודדים), כל השאר חאפרים על סטרואידים שעובדים בשיטת 'מצליח', לא יודעים לעשות דיאגנוסטיקה רצינית ופשוט מחליפים חלק אחרי חלק (על חשבון הלקוח כמובן) עד שהתקלה נעלמת. זאת האמת, קח את זה לאן שאתה רוצה.. בגלל זה עדיף להחזיק רכב חדש יחסית, שסביר להניח שלא יסבול מתקלות מוזרות שיצריכו דיאגנוסטיקה מקצועית.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במזמנו כשרק התחלתי הייתי עושה שיעורי בית על ה"תקלה" שנדמה לי שיש ברכב, אחרי שהייתי מקבל כיוון ברור על מה זה יכול להיות הייתי עושה סיבוב מוסכים, היו כאלה שחירטטו לכיוון אחר לגמריי - נפסלו, היו כאלה שבאמת הסבירו וחשדו בדיוק כפי שקראתי בפורומים ואצלם הרכב טופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Trhtkf כתב:

בישראל כמעט ואין מוסכניקים מקצועיים (למעט מוסך רון / אופיר המכונאי האקדמאי ועוד כמה בודדים), כל השאר חאפרים על סטרואידים שעובדים בשיטת 'מצליח', לא יודעים לעשות דיאגנוסטיקה רצינית ופשוט מחליפים חלק אחרי חלק (על חשבון הלקוח כמובן) עד שהתקלה נעלמת. זאת האמת, קח את זה לאן שאתה רוצה.. בגלל זה עדיף להחזיק רכב חדש יחסית, שסביר להניח שלא יסבול מתקלות מוזרות שיצריכו דיאגנוסטיקה מקצועית.

אתה מאוד מגזים ..יש הרבה מאוד מוסכים מקצועיים. במורשים יש אנשי דיאגנוסטיקה שיודועים לאבחן תקלות היטב וזה המקצוע שלהם. אולי ברכבים היברדיים אין ממש ידע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, netanel1014 כתב:

אתה מאוד מגזים ..יש הרבה מאוד מוסכים מקצועיים.

לא הייתי הולך להרבה מאוד.

אבל בהחלט יש ולא צריך להכליל בגלל מוסכים מהאסכולה הישנה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שאין, אמרתי שכמעט ואין, וסטטיסטית, הסיכוי שהוא יגיע למוסך לא מקצועי הרבה יותר סבירה מאשר שהוא יגיע למוסך מקצועי (בגלל כל מיני סיבות, עלות טיפול לדוג'.. במוסך רון יגבו ממנו 200 שקל על מגבים, אז הוא יברח משם, אבל כשתהיה לו תקלה רצינית שמצריכה דיאגנוסטיקה, הוא יבזבז הרבה כסף לחינם.

עריכה אחרונה על ידי Trhtkf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר את זה על סמך ביקור ברוב המוסכים בארץ?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...