Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צפיית וידאו סטרימינג ברכב .

orenik0
שימו לב! השרשור הזה בן 957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברה . לפעמים כולנו שחונים בצד ומחכים לחבר או בן משפחה נחמד להעביר את הזמן בצפייה בוידאו ( במיוחד במערכות אנדרואיד החדשות ) למישהו כאן יש נסיון עם גלישה ברכב עם סים שמכניסים למולטימדיה . שמתי סים של פרטנר של אחד הקווים שלי . עובד טוב לוויז ותחנות רדיו . אבל שזה מגיע לצפייה בסרטוני   hd הכל נתקע . (גם hotspot לא מציאה ) האם סים דאטה יתן ביצועים טובים יותר ?  או  שכל חברות הסלולר חארטה כשזה מגיע לסטרימינג מחוץ לבית ?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ Speed test, זה הכלי הכי בסיסי.

בנוסף כדאי לבדוק אם יש אפשרות במערכת מולטימדיה לראות / לבחור טכנולוגיית סלולר, 2G/3G/4G וכו'.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, m3x7r3m3 כתב:

תריץ Speed test, זה הכלי הכי בסיסי.

בנוסף כדאי לבדוק אם יש אפשרות במערכת מולטימדיה לראות / לבחור טכנולוגיית סלולר, 2G/3G/4G וכו'.

speedtest נותן לי במקום של קליטה בין מגה ל 15 מגה במקרה הכי טוב . הגדרות הרשת מסומנות כבר 2G/3G/4G  .    שאני מדליק את האוטו מראה 4g  לדקה ואחרי זה מתחלף ל H H +  או אין לי מושג למה זה קורה . שמתי סים אחר גל של פרטנר  . אותו בעיה . כנראה יציאת הסים לא איכותית  או מכוסה מידי . אין לי מושג . עוד לא נסיתי סים של חברה אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, oreniko כתב:

speedtest נותן לי במקום של קליטה בין מגה ל 15 מגה במקרה הכי טוב . הגדרות הרשת מסומנות כבר 2G/3G/4G  .    שאני מדליק את האוטו מראה 4g  לדקה ואחרי זה מתחלף ל H H +  או אין לי מושג למה זה קורה . שמתי סים אחר גל של פרטנר  . אותו בעיה . כנראה יציאת הסים לא איכותית  או מכוסה מידי . אין לי מושג . עוד לא נסיתי סים של חברה אחרת

איזה טלפון יש לך?, אם הוא ישן יכול להיות שהוא לא תומך ב4G בכלל

יכול גם להיות שלהחליף ערוץ ויפי יעזור אם אתה במקום עם הרבה רעש ויפי (לרוב המכשירים יש מצב אוטומטי שאמור למצוא את הערוץ הכי שקט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Sparrow420 כתב:

יכול גם להיות שלהחליף ערוץ ויפי יעזור אם אתה במקום עם הרבה רעש ויפי (לרוב המכשירים יש מצב אוטומטי שאמור למצוא את הערוץ הכי שקט)

הטלפון s21 כמובן 4g וגם סים ששמתי במתאם הוא 4g . לבסוף נהרס לי צמת הסים מרוב שהכנסתי והוצאתי סימים בלי סוף . יחליפו לי השבוע את הצמה . אולי אקנה סים לגלישה של פלאפון . ננסה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.8.2021 בשעה 23:11, oreniko כתב:

אוקיי אז יש זיהוי של בעיה, אין לך רוחב פס מספיק.

יש סים עם חבילה של 4G, אבל יורד ל-H+ (שאגב גם שם - 15 מגה זה נמוך).

הסים נמצא במערכת מדיה של הרכב או בטלפון?

בתאריך 6.8.2021 בשעה 04:10, Sparrow420 כתב:

אם לא היה תומך ב-4G הוא לא היה מראה לשנייה ונעלם.

בתאריך 6.8.2021 בשעה 15:10, oreniko כתב:

הטלפון s21 כמובן 4g וגם סים ששמתי במתאם הוא 4g . לבסוף נהרס לי צמת הסים מרוב שהכנסתי והוצאתי סימים בלי סוף . יחליפו לי השבוע את הצמה . אולי אקנה סים לגלישה של פלאפון . ננסה .

לא הבנתי הבדיקת מהירות עשית מה-S21 או מהמדיה של הרכב?

האייקון של H+ מופיע איפה?

תסדר לי רגע את המידע של הבדיקות שעשית

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אוקיי אז יש זיהוי של בעיה, אין לך רוחב פס מספיק.

יש סים עם חבילה של 4G, אבל יורד ל-H+ (שאגב גם שם - 15 מגה זה נמוך).

הסים נמצא במערכת מדיה של הרכב או בטלפון?

אם לא היה תומך ב-4G הוא לא היה מראה לשנייה ונעלם.

לא הבנתי הבדיקת מהירות עשית מה-S21 או מהמדיה של הרכב?

האייקון של H+ מופיע איפה?

תסדר לי רגע את המידע של הבדיקות שעשית

האייקון מופיע במולטמדיה של הרכב . אבל שמתי לב שאת אותו סים שאני מחבר לטלפון גם הוא מראה רק h+ במקום 4g . יכול להיות שפרטנר  חוסמים גישה ל 4g במספר זה ? 

h.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, טלפון תומך 4G וגם בו יש H+? וכמה בדיקת מהירות מראה?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

יכול להיות, טלפון תומך 4G וגם בו יש H+? וכמה בדיקת מהירות מראה?

בדקתי על שלושה טלפונים תומכים דור  4   גם שם מראה עדיין H+   גם פרטנר לא יודעים מה לעשות חח ( מהירות היא בין 2 מגה בבית  ו 10 בחוץ )  . עשו לי 5 פעמים רענון קו ורישום בדור ה 4 . מזעזע שחברה כזאת לא מצליחה לפתור את הבעיה . כנראה אין מנוס מלבטל את המספר הזה ולבקש מספר-סים חדש . המספר סים הנוכחי כנראה ננעל על רשת דור 3 ומסרב להשתנות . מדהים כמה טלפונים עשיתי לפרטרנר ולא מצליחים לפתור את הבעיה .

עריכה אחרונה על ידי oreniko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קח סים חדש ושיצמידו אותו למספר ולבדוק שוב

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אז קח סים חדש ושיצמידו אותו למספר ולבדוק שוב

את זה כבר עשיתי אתמול . לא עזר . המספר הנוכחי לא יודע מה זה דור 4 . הזוי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נשמעת בעיה הזויה.

בכל מקרה לפחות אתה יודע מה המחסום הראשון בדרך לפתרון - לקבל 4G איפשהו עם סים כלשהו

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

על פניו נשמעת בעיה הזויה.

בכל מקרה לפחות אתה יודע מה המחסום הראשון בדרך לפתרון - לקבל 4G איפשהו עם סים כלשהו

באמת אחת ההזיות שהיו לי השנה

20210809_091026.jpg

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באאוטלנדר הקודם היתה לי מערכת מולטימדיה שהתקנתי ברכב, המתקין המליץ לי על חברת פלאפון שהיא הכי מהירה, ואכן זה עבד מהיר ברוב הזמן, חוץ מאיזורים מסויימים שהוא היה איטי.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...