Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סליל הגה לטויוטה פריוס 2008

שריז
שימו לב! השרשור הזה בן 959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לצערי הצופר של הרכב הפסיק לעבוד לי והמוסכניך אמר לי שכנראה צריך סליל הגה חדש בדקתי בטויטה והעלות 1500 שח

אשמח אם מישהו יודע אם יש יותר בזול ?

והאם כדאי לקנות מפירוק ?

והאם אפשר להתקין את זה לבד ?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1500 כולל עבודה או בלי? כי אם בלי ובגלל שזאת לא תקלה משביתה תוכל למצוא מחול במקומות כמו איבינ כזה בהרבה יותר זול.

אגב, לפי מה קבעו שצריך להחליף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבעו לפי בדיקה שעשו בחשמל ובדיקה לצופר אז החליטו שאם אין בעיה במכסה מנוע הבעיה בסליל הגה.

חיפשתי באיביי ולא מצאתי סליל תואם לפריוס

אשמח לקבל עזרה בנידון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך למצוא את המק"ט, תעזר באתרים האלה: catcar.info epc-data, תכניס מס' שלדה ותחפש את התרשים המתאים. באנגלית סליל הגה זה clock spring (חפש ברשת שתראה איך זה נראה וסרטונים שתראה איך מחליפים)
אפשר להחליף לבד, בדיוק עשיתי את זה באוטו של @פבל, לקח 45 דק' (אבל זו לא פעם ראשונה שלי) אבל תדרש לכמה כלים אם יש לך חבר עם סט כלים טוב וידיים ש'מחוברות לראש', אתה סרטון יוטיוב אחד מהחלפה קלילה ומוצלחת. 1500 ש"ח נשמע לי הזוי לשלם לרכב בגיל הזה במיוחד שהוא נפוץ מאד. הייתי מהמר עם חלק סיני מהאינטרנט ב300 ש"ח או משהו בסגנון.
בכל מקרה - בדוק עם חנויות חלפים באיזורך אולי תמצא הצעה טובה, ואפשר גם אולי לחפש בפירוק, מדובר ברכב די נפוץ כאמור.

*יוצא מנק' הנחה שהדיאגנוסטיקה נכונה, מניח שאתה לא חזק בחשמל אם הלכת למוסך לבדוק את זה (ואם כן, ויש לך רב מודד, אפשר לכוון אותך לכמה בדיקות) - אולי כדאי לקפוץ לחשמלאי רכב מומלץ שיוודא.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח אם ידוע למישהו על הבדל בין הסוגים השונים אני לא מבין כלום ברכב

1. https://he.aliexpress.com/item/32923057641.html?spm=0.productlist.0.0.74db526d6VCTmL&algo_pvid=bcb070b4-1484-4fb3-88cf-658faa63ec83&algo_exp_id=bcb070b4-1484-4fb3-88cf-658faa63ec83-0

2.https://www.amayama.com/en/part/toyota/8430648030

3. https://www.ebay.com/itm/163974772641

ןהאם זה באמת מתאים לפריוס שלי

ואם קניתי מישהו מכיר מוסך בדרום שיסכים לעשות רק את העבודה?

תודה 

עריכה אחרונה על ידי שריז
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.8.2021 בשעה 14:09, shellcase כתב:

אפשר להחליף לבד, בדיוק עשיתי את זה באוטו של @פבל, לקח 45 דק' (אבל זו לא פעם ראשונה שלי) אבל תדרש לכמה כלים אם יש לך חבר עם סט כלים טוב וידיים ש'מחוברות לראש', אתה סרטון יוטיוב אחד מהחלפה קלילה ומוצלחת. 1500 ש"ח נשמע לי הזוי לשלם לרכב בגיל הזה במיוחד שהוא נפוץ מאד. הייתי מהמר עם חלק סיני מהאינטרנט ב300 ש"ח או משהו בסגנון.

א. עשינו. לעודד נחשב לקחת חלק בעבודה.

ב. על שלי שילמתי כ-1300 ש"ח כולל משלוח ומיסים (עבור חלק של Valeo עם קרוז קונטרול שלא הגיעה ברכב במקור)

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראשון, חלופי. Brand Name: KAPACO

השני מוכר בעיקר חלקים מקוריים וכך החלק הזה.

השלישי, חלופי: Unbranded כרשום במקום TOYOTA

מופיעים שם קודי רכב ומנוע. תשווה לרשום ברישיון הרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...