Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמח בר מסוג "באמפר" גדל לנו ברחוב

gollu
שימו לב! השרשור הזה בן 968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שמש בהיר, כבר שכחנו מה זה גשם, אבל הנה צמחו להם 6 באמפרים חדשים ברחוב באורך 300 מטר. כל אחד קצת שונה מהשני (לפי ההרגשה מתוך הרכב), ממש כמו בטבע!

אני לא הכי שמח מהסיטואציה ואשמח לקבל ייעוץ מה עושים עם זה.

מי מחליט על הצבת באמפרים? מי מחליט על המרחק? מי מחליט על הגובה/אורך שלהם? צריך להודיע לתושבי השכונה על ההחלטה? צריך לשאול על התנגדויות ?אפשר לערער על הנפגע הזה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, פסי האטה מהווים עבורי מסלול ניסוי מצויין למערכת המתלים של הרבה כלי רכב חדשים שאני בוחן. 

אני למעשה סבור שמישהו בעיריית רמת השרון אשכרה קורא מה אני כותב, ואומר לעצמו 'בואו נסדר ליואב עוד פס האטה שונה מכל 137 פסי ההאטה השונים אחד מהשני שפיזרנו ברחבי העיר'. 

אבל ברצינות, פסי האטה גורמים ממש ל...האטה של התנועה. רוצה או לא רוצה. 

הביצוע לעיתים מרושל.

מצ"ב לינק להנחיות לביצוע ותכנון פסי האטה. https://www.gov.il/he/departments/policies/planning_speed_bumps

בקבצים להורדה, קובץ 'תכן פסי האטה' - ממליץ להוריד ולקרוא. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטח איזה זקן משועמם ברחוב שלכם התקשר למוקד עירוני מלא פעמים בגלל "חוליגנים שעושים רייסים ורעש ברחוב" אבל הוא לא הבין שזה בעצם אישתו שמכינה לעצמה שייק בנינג'ה מוקדם בבוקר.

• רעיון גרוע 1
  • מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי לרוב לא מתייחסים לערעורים ותלונות על הדבר הזה, זה בעיקר מאט את מי שדואג לרכב שלו, לרוב תיראה אנשים טסים עליהם ומגרדים את התחתית של הרכב.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה קוראים בשפה מדיצינה Bumpus Vulgaris או באינגליזית פשוטה Bumps. מחלת עור נפוצה של כבישי אספלט. יש לזה חיסון, למרוח זפת ונוצות על מנהל מחלקת תנועה ותחבורה ברשות המקומית שלוש פעמים ביום במשך עשרה ימים. עם זאת הפתרון הנ"ל נמצא לא יעיל קלינית לגבי ישובים בהתיישבות העובדת/אובדת (לא ברור למה).

• אהבתי 1
  • מצחיק 4

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את המגפה מקרוב.

שיפצו לפני כמה חודשים את הרחוב. רחוב בן 30. פרקו את האבנים המשתלבות על המדרכות, והחליפו בחדשות. שיפצו את ערוגות העצים והצנרת. ריבדו בשתי שכבות אספלט את הכביש. ו...הוסיפו שלושה באמפרים חדשים, בנוסף לשניים שבחלקו האחד של הכביש.

הרבה רכבים לא מאטים לפני, ומשתפשפים חופשי. הם לא מאלה שזה מדגדג להם.

שיפוץ הכביש העלה את ערך הדירות? זה הזמן לשפר דיור, להיות סוף סוף בעל חניה מקורה פרטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הבמפרים ליד הבית שלי הם במקום הגיוני, לפני צומת שיש בעיה של ראות ומעבר חציה וכל הזמן אני שומע חריקות בלמים וצעקות בגלל שמישהו לא נתן זכות קדימה, וגם יש אחד כמה מטרים מהיציאה מהחניה שלי, אז זה עוזר לי לצאת כי הראות גם לא משהו בגלל מכוניות חונות.

לא מזמן עשו את הכביש מחדש והקטינו אותם, אני כבר לא שומע מכוניות מתחככות.

אבל אחרי הסלילה הוסיפו עוד במפר ענקי בהמשך הרחוב שצריך להגיע אליו במהירות אפסית אחרת הרכב קופץ.

הוא גם מוצדק לדעתי, רק יכל להיות נמוך יותר כי יש שם מעבר חציה שאי אפשר לראות הולכי רגל רק עד שהם על הכביש, ונהגים נוסעים מהר מידי שם.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, gollu כתב:

... מי מחליט על הגובה/אורך שלהם?

הם נבנים לפי תקן "ג'ונגל"

https://youtu.be/FJfJYlZ781k?t=2817

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.8.2021 בשעה 10:44, dorgo כתב:

לצערי לרוב לא מתייחסים לערעורים ותלונות על הדבר הזה, זה בעיקר מאט את מי שדואג לרכב שלו, לרוב תיראה אנשים טסים עליהם ומגרדים את התחתית של הרכב.

בול. זה דבר מיותר ומטומטם כל כך לדעתי. כל הערסים/עבריינים/חוליגנים שטסים בתוך העיר ונוהגים בחוסר שיקול דעת משווע, ממשיכים וימשיכו תמיד לטוס גם על הבמפרים. רק מי ששומר על הרכב שלו יאט ממש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.8.2021 בשעה 10:44, dorgo כתב:

מזכיר לי שבראשון לציון, לפני איזה שנתיים בערך הציבו באמפרים לא רגילים, אלו שנראים כמו משטחים לפני מעבר חציה (אלו באורך של 2-4 מטר שממש עולים עליהם) בדיוק ליד אחוזת ראשונים והחניה שממול.

איזה נער מתלהב כנראה עם פיקנטו חדשה דנדשה, פשוט טס שם ולא קלט את המשטחים האלו -> לא אשכח איך שמעתי את הסל"ד עולה גבוה כשהרכב ממש ניתר שם איזה חצי מטר באוויר

הילד היה בשוק הרכב נחת גירד את כל האספלט בערך איזה 3 מטר קדימה. הילד עצר ויצא החוצה עם ידיים על הראש.

בטוח שהרס שם משהו. לאנשים כאלו מגיע אגב, זה איזור מסוכן שיש בו הרבה הולכי רגל ואנשים פשוט טסים שם גם כשמישהו חונה ממש על המעבר חציה או חוסם.

לגבי התקן הדפוק של הדביל שתכנן את הגובה הלא אחיד שגורם לפעמים לשבירת רכבים נמוכים -> מאחל לו שאישתו תקבל באמפר מהשכן.

עריכה אחרונה על ידי liav12
  • אהבתי 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראשון באחד הרחובות במרכז העיר יש גם באמפר שמי שהניח אותו החליט להכניס את העבודה שלו לספר שיאי גינס המקומי. מדובר בבאמפר הגבוה ביותר שנתקלתי בו, גם בארץ וגם בחול ולפני עליה עליו צריך להוריד את המהירות עד לכדי עצירה כמעט מלאה.

וגם, ליד בית הספר התיכון שלמדתי בו מי שהתקין את הבמפרים הרגיש צורך להוסיף שכבת אבטחה נוספת ועשה תעלה לפני הבאמפר, את ההרגשה ברכב כשנכנסים לתעלה וממנה עולים מיד על במפר אתם יכולים רק לדמיין

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...