Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצות לזוג או רבעייה של צמיגים במידה 245/45R17 במחיר עד 700 ש"ח לצמיג (פורסם בשירשור הטכני אך ללא תגובות...)

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיברתי איתו, נשמע נחמד. מחיר צמיג הוא 735 ש"ח (2940 ש"ח לרביעייה), דיי רחוק מ 2400.... בכל מקרה עבור ה 60 ש"ח הפרש אקבל את ה-Michelin Pilot Sport ולא את ה- Michelin Primacy כך שזה עדיף. חוצמזה, בין כה וכה אישן בסלון...

דיברתי עם 'מחסני צמיגים מודיעין' והם אישרו כי תאריך ייצור של הצמיגים  הוא 0421, אישרתי שאני מגיע היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ספק גדול ש PS4 יחזיקו מעמד 60 אלף קילומטרים ( מה ש primacy 4 עושה בקלות ).

לגבי 4 שנים - שני הדגמים לא יצטרכו החלפה לפני רק אם הרכב עומד רוב הזמן בצל. אחרת גג 3 שנים.

לפרימסי 4 יתרון גדול בנוחות ושקט, ל PS4 באחיזה.

כתבת "נסיעה מנהלתית" - לא ברור לי בשביל מה צריך צמיגים שהם ultra high perfomance

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, avi 1234 כתב:

אני רכשתי לפני כחודש רביעיית מישלין פרמסי 4 במידה הנ"ל

ב 2300 ש"ח אצל שואף ברמת גן

ממליץ עליו מאוד

איפה הוא יושב ברמת גן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבבון שבי קופץ מפעם לפעם☺️ חוצמזה, הענתיקה שלי (בת 13) יכולה לנצל את הצמיגים האלה בזמן ובמקומות הנכונים... בכל מקרה אני אפילו לא בטוח שאגיע ל 40K ק"מ בארבע שנים הקרובות, סביר שלא. הבחירה ב 60K ק"מ היא דיי כסת"ח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, BRAVO30 כתב:

איפה הוא יושב ברמת גן?

תחנת דלק פז על ז'בוטינסקי ר"ג ( ליד בנייני התאומים, לכיוון ת"א ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פריג'י כתב:

בטוח שלא 95 במידה הזו?

W91

לפני שעה, Haim_gds כתב:

דיברתי איתו, נשמע נחמד. מחיר צמיג הוא 735 ש"ח (2940 ש"ח לרביעייה), דיי רחוק מ 2400.... בכל מקרה עבור ה 60 ש"ח הפרש אקבל את ה-Michelin Pilot Sport ולא את ה- Michelin Primacy כך שזה עדיף. חוצמזה, בין כה וכה אישן בסלון...

דיברתי עם 'מחסני צמיגים מודיעין' והם אישרו כי תאריך ייצור של הצמיגים  הוא 0421, אישרתי שאני מגיע היום.

כזה הבדל גדול בין 91 ל 99?

מוזר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים מחוזקים עולים יותר, בצורה משמעותית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ענייני תמחור נקודתיים בלבד, כבר יצא לי לקבל הצעה, אטרקטיבית, לצמיג מחוזק עבור היאריס באותו המחיר של הלא מחוזק, העדפתי את הלא מחוזק.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון קצר.

הרכבתי אתמול אחה"צ, הכל הסתיים תוך חצי שעה. יצאתי משם עם 33 PSI בצמיגים ולדברי המתקין צריך לחכות יום-יומיים ואז לקבוע את הלחץ המבוקש.

אבדוק כמובן במשך החודש הקרוב אך ההתרשמות הראשונית שלי היא:

-הרכב הפסיק לטייל ימינה/שמאלה בזמן נסיעה מנהלתית, גם בהנקוק כחדשים נתקלתי בתופעה אך אחרי שנת שימוש בהם התופעה חזרה.

-ישנה משיכה קלה אך מורגשת ימינה, לדברי מכוני הפרונט בהם הייתי זה נובע מהטיית הכביש ימינה כדי לנקז את מיי הגשמים ובעצם מעיד על פרונט מכוון....

-בנתיים (וההדגש על בנתיים) לא נתקלתי בעלייה בצריכת הדלק, ציפיתי כי צמיג ספורטיבי בעל אחיזה גבוהה יותר יהיה בעל חיכוך גילגול גבוה יותר שיתבטא בצריכת הדלק אך בינתיים בנסיעה  (היחידה) המנהלתית שלי היום בבוקר לעבודה הסתיימה כרגיל עם 7.1 ליטר/100 ק"מ.

-באמת שלא התכוונתי אבל היום כמעט שוב פיספסתי רמזור בצומת נשרים אז "דחפתי" את הרכב קצת. אני חייב להודות כי זה היה דיי טיפשי כל זמן שאני לא מכיר את מגבלות הצמיג אך כפי שכתבתי הבבון שבי קופץ מפעם לפעם☺️... בכל מקרה מדובר על האצה למהירות תלת-סיפרתית ובלימה מאוד חזקה (ה ABS הופעל קצרות) בכניסה לפנייה ימינה ואז שיחרור בלימה והאצה ביציאה (שני הכבישים היו ריקים לחלוטין. בבון, אך אינטיליגנטי...). עשיתי זאת עם ההנקוק באותו מקום מספר פעמים בעבר ובזמן הפנייה ב 50+ קמ"ש הרגשתי את העומס ועיוות הסוליה (ההיגוי שמשתנה), המישלין כמצופה לא הפגין כל עיוות וההיגוי נשאר לינארי כמעט לחלוטין בזמן הפנייה.

אעדכן שוב עוד חודש/500 ק"מ.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

קצת יותר משבועיים, ניסיון עד עכשיו.

-לא הצלחתי להגיע למגבלות, הצמיג הזה יותר טוב ממה שאני יכול/מעיז לעשות לו... ניסיתי מספר פניות אותן אני מכיר במהירות גבוה ממה שהיה הגבול העליון של ה"הנקוק", שום עיוות וההיגוי נשאר לינארי. להודות על האמת קצת מפחיד שאין שום סימן שמתקרבים למגבלות, ב"הנקוק" כבר הייתי מרגיש שזווית ההיגוי משתנה ואילו כאן זה כמו לנסוע על מסילה🙂 בעבר, אם הייתי לוקח את הפנייה ימינה מכביש 3 ל 44 ב 50+ קמ"ש כבר הייתי מרגיש את העיוות, כיום ב 60+ קמ"ש לא מרגישים כלום.

-הרכב חזר לטייל ימינה/שמאלה בזמן נסיעה מנהלתית. אני חושב שמשהו ממש מוזר במיתלים אצלי. להזכירכם, הייתי בכמה מכוני פרונט מזמן רכישת הרכב (כולל המעבדה בחולון) וכולם אמרו שאין מה לכוון והכל בסדר גמור...

-ב"פתיחה" חזקה עם צמיגים חמים (pedal to the metal😏) אני עדיין נתקל בהיבהובי ה ESP בשניה הראשונה, קורה הרבה בצומת נשרים וזה כביש יחסית חדש.

-החלטתי למלא 33 מקדימה ו 34PSI מאחורה, פחות ממה שמלאתי ב"הנקוק". הדופן כנראה קשיחה בהרבה כך שאין צורך בלחץ גבוה יותר.

-לא מרגיש שוני בנוחות בינם לבין ה"הנקוק", אבל הם נשמעים יותר שקטים (כי חדשים?)

-צריכת הדלק בנסיעה מנהלתית לא השתנתה למרבית הפליאה (והשמחה), ציפיתי לעלייה (ספורטיבי אחרי הכל) אך עדיין כל בוקר לעבודה אני מקבל 7.1 ליטר/100 ק"מ כמו עם ה"הנקוק".

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...