Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצות לזוג או רבעייה של צמיגים במידה 245/45R17 במחיר עד 700 ש"ח לצמיג (פורסם בשירשור הטכני אך ללא תגובות...)

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פורסם בשירשור הטכני אך ללא תגובות... (https://carsforum.co.il/topic/698060-זקוק-כנראה-לזוג-צמיגים-24545r17-לאחר-כישלון-בטסט/

בעקבות כישלון בטסט אני צריך זוג חדש של צמיגים, מכיוון שבפעם האחרונה החלפתי סט לפני כ 3 שנים אז אולי אחליף את כל הרביעייה. הרכב הוא E350 (W211) uאני עושה כ 50K ק"מ כל 3-4 שנים שרובם בנסיעה מנהלתית מנומנמת (אבל לעיתים מתפרע קצת) ואז מחליף סט. מה שאני צריך לפי סדר עדיפות:

-אחיזה.

-"כתף" (דופן) קשיחה יחסית שלא מקפלת תחת עומס.

-שקט, אצלי במהירות חוקית וצפונה רעש הצמיגים הוא הדומיננטי.

-אורך חיים צפוי של 60K ק"מ ו 4 שנים.

המחיר איתו אני יכול לחיות הוא עד שלושת אלפים ש"ח לכל הסט במקסימום, לא יותר או שאשן על הספה כל השבוע...

חיפוש בזאפ מעלה כמה אפשרויות:

*Hankook K117, זול מאוד (מדיי?) לכצמיג Upper-middle, אני לא בטוח שהתת דגם שקראתי בביקורות הוא אותו אחד הנמכר בארץ.

*TYO PROXES SPORT 99Y, ראיתי ביקורות טובות אך גם כמה שטענו שהוא אינו ספורטיבי וגבולי ברטוב.

*TYO PROXES R1R, דיי דומה לספוט אך הניסיון הקודם שלי הראה שהוא מאוד רועש, האם תוקן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם אתה מחפש צמיג ספורטיבי או פשוט בעל אחיזה גבוהה נוח יחסית ושקט? בגדול, צמיגי מישלין מספקים את כל מה שאתה רוצה לדוגמה אך ידועים בדופן רכה יחסית שמספקת התנהגות פרוגרסיבית יותר אך קצת פחות דיוק ותחושת היגוי, קונטיננטל ידועים בדופן קשיחה יחסית אך הם שקטים ומספקים תחושה ספורטיבית יותר ולא פחות אחיזה, גודייר, זה קצת משתנה, תלוי בדגם הצמיג אבל משהו בין שני המותגים האלו. 

מה שלא תעשה, אל תרכוש גודייר EAGLE SPORT. זה בכלל צמיג קיץ/חורף למדינות קרות שהיבואן (או מקביל) קיבל מלאי ענק במחיר זול והוא דוחף את זה בכל חור ועם השם הזה אנשים חושים שהם רוכשים משהו ספורטיבי וטוב למרות שמדובר בצמיג נחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

שלום,

יש טויו פרוקסס, יש הנקוק S1 ויש לנדסייל שהוא צמיג סיני מהרמה היותר גבוהה. 

אתה מוזמן לפנות לטלי 054-7786829, 

בברכה,

צ'ק אפ - צמיגים לדרך בטוחה

רשת מרכזי שירות מתקדמים לצמיגים

2575* | checkup.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ch2856 כתב:

פשוט בעל אחיזה גבוהה נוח יחסית ושקט

זה בגדול, עם הרכב שלי קצת קשה לי להשתולל (אמנם 270 כ"ס אבל גדול פיזית). בכל מקרה הם קצת מחוץ לתחום מבחינת מחיר, הדילמה היא האם כדאי לרכוש שניים טובים (ומאוד) ויקרים או ארבעה שפחות יקרים ואיכותיים.

לפני 53 דקות, CheckUp כתב:

תודה אבל לא הבנתי איזה, ישנם שני סוגים של טויו פרוקסס (ואני מעדיף לא לרכוש את ה R1R עם הניסיון שלי בעבר), ההנקוק S1 לא מופיע באתר שלכם, האם ה ventus-s1 הוא K117?

לא מעוניין בצמיג סיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, CheckUp כתב:

שלום,

אתה מוזמן לפנות לטלי 054-7786829, 

בברכה,

לא הייתי ממליץ על צמיג סיני אפילו בצחוק (ועוד בפורום של חובבי רכב לכאורה)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת ההודעה הזו רשמת מציוד שתוכנן בארה"ב ונבנה בגרמניה? 

חליק, כולם מייצרים בסין, גם צמיגי מותגים. 

גם מכוניות מא' עד ת'. (כולל צמיגים). 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם צמיג שכתוב עליו "Made in U.S.A"?

מהניסיון שלי (והייתי במספר מפעלי יצור בסין) המוצר הסיני יכול להיות איכותי אם הוא מנוהל ע"י חברה אירופאית/אמריקאית שמחוייבת לסטנדרטים שלה. ממה שאני נתקלתי (ושמעתי מאנשים שגם פיקחו על יצור בסין) הסינים עצמם עושים לא מעט קיצורי דרך בתהליך היצור כדי להוזיל מחיר על חשבון האיכות.

לדוגמה: היה לנו נפל לא מובן בתהליך יצור כרטיסים אלקטרוניים במפעל שהיה אמור ליצר בסטנדרטים מערביים (סוני יצרה שם), בתהליכי הבדיקה ראיתי לא מעט תיקונים/הלחמות ידניות על הכרטיסים וזאת כי תנורי ההלחמה לא היו ממש תקינים והסינים העדיפו לתת את הכרטיסים התקולים לתיקון ידני מאשר להשקיע כסף ולהחליף/לתקן את תנורי ההלחמה. לצרכן הסופי לא אמור לשנות אם הכרטיס שמורכב לו במוצר בוצע תיקון ידני או לא אבל שום יצרן מערבי שמכבד את עצמו לא יסכים לקבל אותם כי זה מעיד על בעייה בסיסית במערכת היצור שהקבלן משנה מתעלם ממנה. אנחנו הפסקנו לעבוד איתם אחרי שהתגלו בעיות נוספות בתהליך היצור אבל הדוגמה הזו דיי מייצגת את איכות היצור הסינית ושמעתי את זה מיותר ממהנדס אחד.

שוב, לצמיגים אני מעדיף לא לרכוש תוצרת סינית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די ברור שגם אני תמיד אעדיף מותג צמיגים טוב על פני צמיג סיני, אין בכלל ספק.

אגב, ב 208GTI הרכבתי טויו פרוקסס כלשהו, שהחליפו סט סיני שהיה על הרכב מהבעלים הקודם. מיותר לציין שההתנהגות השתנתה לטובה משמעותית. 

עם זאת, פסילה אוטומטית של כל דבר תוצרת סין היא מצחיקה ומעידה על בורות. גם באתר של חובבי רכב. 

נהגתי לאחרונה במספר כלי רכב סיניים טהורים. היו להם צמיגים סיניים טהורים. כל הרכיבים בכלי הרכב היו סיניים טהורים. אפילו יכולתי להישבע שיש שניים סינים עם כינור קטן בתוך מערכת המולטימדיה. 

מזמן הפסקתי לפסול קטגורית 'made in china'. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, Haim_gds כתב:

גם צמיג שכתוב עליו "Made in U.S.A"?

מהניסיון שלי (והייתי במספר מפעלי יצור בסין) המוצר הסיני יכול להיות איכותי אם הוא מנוהל ע"י חברה אירופאית/אמריקאית שמחוייבת לסטנדרטים שלה. ממה שאני נתקלתי (ושמעתי מאנשים שגם פיקחו על יצור בסין) הסינים עצמם עושים לא מעט קיצורי דרך בתהליך היצור כדי להוזיל מחיר על חשבון האיכות.

לדוגמה: היה לנו נפל לא מובן בתהליך יצור כרטיסים אלקטרוניים במפעל שהיה אמור ליצר בסטנדרטים מערביים (סוני יצרה שם), בתהליכי הבדיקה ראיתי לא מעט תיקונים/הלחמות ידניות על הכרטיסים וזאת כי תנורי ההלחמה לא היו ממש תקינים והסינים העדיפו לתת את הכרטיסים התקולים לתיקון ידני מאשר להשקיע כסף ולהחליף/לתקן את תנורי ההלחמה. לצרכן הסופי לא אמור לשנות אם הכרטיס שמורכב לו במוצר בוצע תיקון ידני או לא אבל שום יצרן מערבי שמכבד את עצמו לא יסכים לקבל אותם כי זה מעיד על בעייה בסיסית במערכת היצור שהקבלן משנה מתעלם ממנה. אנחנו הפסקנו לעבוד איתם אחרי שהתגלו בעיות נוספות בתהליך היצור אבל הדוגמה הזו דיי מייצגת את איכות היצור הסינית ושמעתי את זה מיותר ממהנדס אחד.

שוב, לצמיגים אני מעדיף לא לרכוש תוצרת סינית.

בארצות הברית אם אתה משקר בעניין כזה רוב הסיכויים שתפשוט את הרגל בעקבות תביעות וכמובן תביעה מהרשויות  אז זה דבר שלא כדאי לשקר בו וקנסות כמו 43K$ למשל כך שמשתלם זה לא.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, discoTD5 כתב:

ואת ההודעה הזו רשמת מציוד שתוכנן בארה"ב ונבנה בגרמניה? 

חליק, כולם מייצרים בסין, גם צמיגי מותגים. 

גם מכוניות מא' עד ת'. (כולל צמיגים). 

לפני 50 דקות, discoTD5 כתב:

עם זאת, פסילה אוטומטית של כל דבר תוצרת סין היא מצחיקה ומעידה על בורות. גם באתר של חובבי רכב. 

תסלח לי אבל אני לא מבין את ההקשר.

רשמתי במפורש צמיג סיני ולא על כלל התוצרת הסינית.

לגבי הבורות, במקרה אני מייצר בסין בשני מפעלים שונים ובהיקף יצור משמעותי.

יודע קצת יותר מהבחור הממוצע מה הסינים יודעים ולא יודעים לעשות, אז תחסוך ממני את ההתנשאות הריקה הזו שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הבחירה נפלה על Michelin Pilot Sport 4 XL 99Y 245/45R17. הצצתי במספר ביקורות (https://www.tyrereviews.com/Article/2020-Auto-Bild-Summer-Tyre-Test.htm למשל) שמהללות אותו וגם הבנתי מהמגיבים כאן כי הוא אמור להיות איכותי. ההפרש בינו לבין Michelin Primacy 4 99W הוא 25₪ כך שהעדפתי אותו.

המחיר הכי זול שמצאתי הוא 753₪ 😬(במודיעין) והזמנתי רביעייה (3012 ₪) שתגיע מחר, אני בכל מקרה עומד להחליף את הסט בשנה הבאה כך שאני מעדיף להקדים מאשר להסתבך עם הזמנת צמיגים זהים עוד שנה. בשיחה עם המוכר הוא הבטיח שצמיגים שיגיעו יהיו משנה זו (קצת גבולי כי אני מתכונן להשתמש בו עוד 4 שנים וזהו) ויידעתי אותו שאני רוצה שיבדוק את התאריך יצור כשהצמיגים יגיעו ובמקרה שהם לא משנה זו אז שלא נבזבז זמן אחד לשני.

אם מישהו מכיר בעייה/חסרון/ביקורת שלילית על הדגם הספציפי הזה אשמח לשמוע עד מחר בצהריים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Haim_gds כתב:

טוב, הבחירה נפלה על Michelin Pilot Sport 4 XL 99Y 245/45R17. הצצתי במספר ביקורות (https://www.tyrereviews.com/Article/2020-Auto-Bild-Summer-Tyre-Test.htm למשל) שמהללות אותו וגם הבנתי מהמגיבים כאן כי הוא אמור להיות איכותי. ההפרש בינו לבין Michelin Primacy 4 99W הוא 25₪ כך שהעדפתי אותו.

המחיר הכי זול שמצאתי הוא 753₪ 😬(במודיעין) והזמנתי רביעייה (3012 ₪) שתגיע מחר, אני בכל מקרה עומד להחליף את הסט בשנה הבאה כך שאני מעדיף להקדים מאשר להסתבך עם הזמנת צמיגים זהים עוד שנה. בשיחה עם המוכר הוא הבטיח שצמיגים שיגיעו יהיו משנה זו (קצת גבולי כי אני מתכונן להשתמש בו עוד 4 שנים וזהו) ויידעתי אותו שאני רוצה שיבדוק את התאריך יצור כשהצמיגים יגיעו ובמקרה שהם לא משנה זו אז שלא נבזבז זמן אחד לשני.

אם מישהו מכיר בעייה/חסרון/ביקורת שלילית על הדגם הספציפי הזה אשמח לשמוע עד מחר בצהריים. 

אני רכשתי לפני כחודש רביעיית מישלין פרמסי 4 במידה הנ"ל

ב 2300 ש"ח אצל שואף ברמת גן

ממליץ עליו מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, לפי זאפ המחיר צריך להיות 2908 ש"ח. אתה בטוח כי מדובר בדיוק על Michelin Primacy 4 99W 245/45R17? שלחתי הודעה וניסיתי להתקשר לשואף אתמול אך ללא תגובה.

בכל מקרה כלום לא סגור לפני שאקבל אישור מ"מחסני צמיגים מודיעין" כי הצמיגים משנה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, Haim_gds כתב:

מוזר, לפי זאפ המחיר צריך להיות 2908 ש"ח. אתה בטוח כי מדובר בדיוק על Michelin Primacy 4 99W 245/45R17? שלחתי הודעה וניסיתי להתקשר לשואף אתמול אך ללא תגובה.

בכל מקרה כלום לא סגור לפני שאקבל אישור מ"מחסני צמיגים מודיעין" כי הצמיגים משנה זו.

אצלי זה 91w

לא חושב שיש הבדל במחיר בין 91 ל99

אולי כמה שקלים

והתאריך ייצור של הצמיגים 0421

תנסה להתקשר בבוקר

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...