Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי במקלדת. מחו"ל. פתרונות לעברית?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בארץ, המקלדת נמכרת סביב 800 ש"ח. בחול, 100$ (= סביב 430 כולל מע"מ).

מה ניתן לעשות עם העברית? האם ניתן להזמין מקלדת עם מקשים גם בעברית או שיש אופציות נוספות (מעבר למדבקות המעפנות)?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

להוסיף 170 (ממוצע) למחיר, פלוס עלות השילוח \ שינוע לחריטה ובחזרה, תעלה אותו הדבר כמו לרכוש את המקלדת בארץ :shock: רק בלי נותן שירות ואחריות מקומי.

לא קל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללמוד הקלדה עיוורת בעברית.

זה מה שאני עשיתי, כשהייתי לי מקלדת עם אנגלית בלבד.

פונקציה של כמה אתה כותב בעברית, כי גם אחרי שנתיים זה עדיין היה די מעצבן.

אבל לך תדע, אותי תתחבר, ובהמשך תשדרג לdas keyboard בלי סימונים על המקשים כלל.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מקלדת כזו כבר מספר שנים.

יש לה מלא בעיות. כפתורים שמתפרקים (חשוב לציין שאני ממש ממש לא גיימר עצבני שיושב שעות על גבי שעות), גלגלת עוצמת שמע שמזייפת ולפני מספר ימים כפתור 5 ב-KeyPad הפסיק לעבוד לחלוטין. 

הייתי בודק מקלדת אחרת.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא פרסם קישור בהודעתו הראשונה.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסכום הזה אני מקווה שהיא מקלידה לבד וגם שופכת על עצמה לבד את הקפה.

במכשיר במחירים האלה כשעם חריטת עברית ההפרש כבר לא גדול (פחות מ 100 ש"ח) הייתי קונה בארץ.

יש מדבקות למקלדות אבל זה לא מחזיק כלום.

וסתם שאלה של הדיוט, מה עושה אותה שווה את המחיר הזה לעומת מקלדת של 30 שקל בהנחה שאתה לא מקליד כל היום?

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ברווז כתב:

מעבר למדבקות המעפנות

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

יש מדבקות למקלדות אבל זה לא מחזיק כלום.

משתמש בכל המחשבים במדבקות מכיוון שצריך 3 שפות במקלדת וזה לא מגיע מקורי בשום מחשב. 

יש מדבקות פלסטיק (לא נייר) שמחזיקות כמה שנים בעומס עבודה בינונוי. בעומס קל הן מחזיקות עד שאתה זורק את המחשב. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה... הוא רוצה לקנות לוגיטק g910. 

מקלדת עם סוויץ של omron . לא המקש הכי עמיד בשוק. גם המייצבים של מקש הרווח לא משהו. 

משתמשים ברשת מדווחים שהמקש מחזיק יפה כשנה לפני שמתחילות בעיות . זאת למרות שהיצרן מבטיח 40 מליון הקשות. אני מקווה שיש אחריות בארץ של 3 שנים. 

בשביל מקלדת מיכנית ראשונה זה סביר , רק כדי שיוכל להשדרג בעתיד למקלדת גיימרים רצינית . המחיר לא מדד לאיכות.

היתרון בסוויץ כזה הוא שהאור עובר יפה במרכז המקש ולכן ניתן לחרוט ולקבל עיברית מוארת .

יש מלא חלקי חילוף עבורה במרשתת. פשוט תזמין סט מתגים. זה היופי במקלדת מיכנית . הכל בר החלפה. 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללמוד הקלדה עיוורת ואם ממש ממש צריך תדפיס לך Cheat Sheet עם Layout עברית עם המיקום של האותיות\סימנים ושים לך בצד.

סוויצ'ים של Omron קיימים בכל עכברי Logitech שתיקנתי במשך השנים, והם תמיד אחרי כמה זמן מפסיקים לעבוד כמו שצריך - דאבל קליק וכאלו.

ובכללי ממליץ לחפש מקלדות עם סוויצ'ים של Cherry MX, עובדים מעולה ללא בעיות (גם אחרי כמה שנים של Gaming).

המקלדת שאני משתמש בה של Corsair, שרדה יפה 3 פעמים קפה ופעם אחת יוגורט דליל(כמובן עם פירוק וניקוי)....

עריכה אחרונה על ידי f31

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע לכתוב בצורה עיוורת האמת.

אפילו לימדו אותי את זה בתיכון באופן מפתיע. פשוט לא נוח לי.

מה עושה את המקלדת הזו למיוחדת?

כמובן, המופע האור-קולי! 🤨

לא

1) מקשים ניתנים לתכנות- השתמשתי בעבר בלוג'יטק WAVE והתאהבתי בעובדה שעשיתי ל PASTE כפתור ייעודי. מאד!!!! נוח. לזו יש 5 או 6 מקשים בצד, במיקום נוח לשימוש עם עוד כמה פונקציות שאני משתמש בהן כל הזמן.

2) ארגונומי-ISH. אני מוכן להתפשר מעט על ארגונומיה כי אני לא אמור להיות על המקלדת כל יום כל היום. זה, אחרי ש-2 האחרונות שלי הן ארגונומיות לחלוטין (אותה WAVE ומיקרוסופט שהציפוי שלה מתפרק, תופסת ליכלוך בקלות ובצורה עקשנית שלא יורד ועוד).

3) מקום לשים את הטלפון בצורה נוחה :lol: דווקא מאד מתאים לי, אבל על זה אני מוכן לוותר בשקט. כשחושבים על זה, אולי אבנה דוק להנחת המכשיר למקלדת הבאה שארכוש אם היא לא תהיה זו.

4) ומאחר ויש תאורה, מדבקות יחסמו את זה- ואם יש, אולי (אולי) אשקול להשתמש. מעולם לא הייתה לי מקלדת מוארת (למעט בלפטופ ישן שהגיע לידיים שלי) ומעולם לא רציתי אחת, בטח ובטח לא רציתי אחת רק בגלל שהיא מוארת.

אני מתפלא לשמוע שהמקלדת הזו לא אמורה להיות טובה במיוחד, מההיכרות שלי עם מוצרי לוג'יטק הם מעולים.

אשמח לשמוע המלצה למקלדת אחרת אם ככה. 

דרישות:

ארגונומית (יחסית), לא מיני למשל. עם משענת ליד.

מקשים ניתנים לתכנות, ועדיף בצד השמאלי של המקלדת.

איכות סבירה. אני לא מחליף מקלדות כמו גרביים, כך שאני מצפה ממנה שתחזיק כמה שנים טובות.

מעבר לזה- מכאנית, מעולם לא ניסיתי. לא חלק מהדרישות. תאורה? הדבר האחרון שמטריד אותי. מעדיף בלי. אלחוטית או לא פחות מעניין אותי, אבל ההעדפה היא לחוטית.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...