Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלת כניסה חדשה, מה חשוב לדעת?

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

מעוניין להחליף דלת כניסה בדירתי. הדלת חייבת להיות מסוג פלדלת/רב בריח וכיוב ועדיף גם אטומה לרעש (חדר מדרגות שיורדים בו ילדים מדי פעם).

מה הדגמים המוכחים, המחירים, איך נראית הרכבת דלת כזו? מן הסתם צריכים לחצוב בקיר משקופים, וברצפה חורים לבריחים עצמם, לא?

תודה רבה

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - מידות וכיוון פתיחה נכונים.

לגבי ההתקנה - כאשר שיפצתי דירה לפני מספר שנים דלת הכניסה היתה הדבר בראשון שהותקן. עד כמה שאני זוכר המשקוף חובר ביציקה.

את הדלת עצמה קניתי מתצוגה של יצרן בשל elidoor בקרית ביאליק, שמשווק בכל הארץ (הדלת נמצאה פיזית בתצוגה בטבריה, והובאה לי אחרי שבחרתי בה בקטלוג). מצאתי דלת שמתאימה לכניסה לבית (במקרה שלי 110 ס"מ) ובעיצוב מתאים, הקניה מתצוגה חסכה לי לפחות 5,000 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סבור שהדיון מיצה את עצמו.

קיבלת את כל המידע הדרוש. 

טבריה, וסגור עסקה. (תודה לי אחכ שחסכתי לך נסיעה לקריות). 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו - הנקןדה היא שהחברה נמצאת באיזה חור, אבל ניתן לאתר בכל הארץ.

מבחינת איכות - העיצוב לא סטנדרטי, המבנה מאסיבי מאד, לדעתי מצדיק קצת מאמץ, במיוחד לחפש את המוצר מתצוגה בחצי מחיר.. וגם השחרות היה טוב כאשר היה צורך בכיוונון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון גרוע 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, נהג מתחיל כתב:

מה הדגמים המוכחים, המחירים, איך נראית הרכבת דלת כזו? מן הסתם צריכים לחצוב בקיר משקופים, וברצפה חורים לבריחים עצמם, לא?

זה מה שנהג מתחיל ביקש, זה המידע שהוא צריך עכשיו כדי להתחיל לקבל החלטות. 

לא מה אתה קנית ומאיפה הביאו לך דלת. 

• אהבתי 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסקו, הוא ביקש דגמים מוכחים ומחירים וקיבל יצרן של דלת שאולי החזיקה 10 שנים וסוג של מחיר. לא רואה סיבה לעשות סיפור.

שכנה מבוגרת שלי לא שמה לב כנראה שלא מופיעה בהצעה עינית ולא הרכיבו לה אותה. מאז היא מפחדת לפתוח את הדלת. אל תשכח את זה כי עדיף שתהיה.

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתדע שרוב הדלתות האלו ניתנות לפריצה די בקלות.

מה שיכול לעזור זה מנעול איכותי יותר ותוספת של מנעול כספת וגם זה בעירבון מוגבל.

אם אתה מעוניין במשהו שיעכב כמו שצריך את הפורצים אז הרמטיקס:

https://hermetix.net/דלתות-הביטחון-בזמן-שישנת/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 9 שעות, נהג מתחיל כתב:

לא בהכרח. הזמנתי לחברה דלת כניסה רב בריח במקום דלת ברזל פשוטה, עשו הלבשות על המשקופים (שהקטינו את המפתח בסנטימטר בערך) ולא היה נדרש קדח ברצפה.

אותן הלבשות באות כבר בצבע של הדלת ומחפות על כל המשקוף הישן. 

גם לדלת שהתקנתי בבית שבנינו לא עשו קדח ברצפה, לא יודע אם זה עדיין בסטנדרט או רק ספציפית רב בריח שוויתרו על העניין.

אם ההצרה בעייתית, תצטרך לשבור משקוף ולצקת מחדש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב התחרות בדלתות כניסה מתמקדות בעיצוב. המנגנונים הבסיסיים לא ירתיעו פורץ מאד מיומן או נחוש וגם לא "מנעול כספת".

בנוגע להתקנה זה תלוי במתקין, מתקין טוב ידע להתגבר על רוב הבעיות וגם יודיע לך מה צריך בזמן המדידה. בידוד רעש גם תלוי באיכות ההתקנה.

דלת בסיסית כולל התקנה ופינוי הדלת הישנה מתחילה ב3500.

• רעיון טוב! 2

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת פריצה אתה צריך להיות מוגן רק יותר מהשכן. אם סימנו ספציפית אותך לא יעזור לך כלום ושום דלת לא תשאיר את הפורץ בחוץ (למרות שכשלהורים שלי פרצו הביתה הדלת לא היתה נעולה בכלל ובכל זאת נכנסו מהחלון).

מבחינת יצרנים כנס לאתר מכון התקנים, חפש מוצרים בתו תקן ותקבל רשימת יצרנים עם תו תקן.

אישית מכיר את רשפים ורב בריח שהמפעלים שלהם נמצאים ברחוב שלי ואני יודע שהם יצרנים רציניים (הייתי במפעלים של שניהם).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על הרמטיקס.

התקנו דלת שלהם במסגרת שיפוץ שעשינו, בעקבות כתבה שהיתה עליהם בכלבוטק, וכמעט עשור לאחר מכאן הדלת מוכיחה את עצמה, גם מבחינת הגימור ואיכות החומרים והביצוע, וגם מבחינת התחושה שהדלת נותנת, של דלת מאסיבית הרבה יותר מפלדלת רגילה, סוג של תחושת מוצקות שכזו, קצת כמו לסגור דלת של גולף שמרגישה מאסיבית ואיכותית לעומת דלת של יפנית עממית כלשהי, שכנראה איכותית לא פחות אבל לא נותנת את אותה תחושת סיפוק בטריקה שלה.

גם מהשירות וההתקנה שלהם אני זוכר שהיינו מרוצים בזמנו, אבל זה כאמור היה לפני עשור כך שיתכן שדברים השתנו.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Fazer כתב:

ממליץ בחום על הרמטיקס.

התקנו דלת שלהם במסגרת שיפוץ שעשינו, בעקבות כתבה שהיתה עליהם בכלבוטק, וכמעט עשור לאחר מכאן הדלת מוכיחה את עצמה, גם מבחינת הגימור ואיכות החומרים והביצוע, וגם מבחינת התחושה שהדלת נותנת, של דלת מאסיבית הרבה יותר מפלדלת רגילה, סוג של תחושת מוצקות שכזו, קצת כמו לסגור דלת של גולף שמרגישה מאסיבית ואיכותית לעומת דלת של יפנית עממית כלשהי, שכנראה איכותית לא פחות אבל לא נותנת את אותה תחושת סיפוק בטריקה שלה.

גם מהשירות וההתקנה שלהם אני זוכר שהיינו מרוצים בזמנו, אבל זה כאמור היה לפני עשור כך שיתכן שדברים השתנו.

הרמטיקס ללא ספק דלת הפלדה הכי משוכללת שיש (פעם הבטיחו פרס למי שיפרצו לו) אבל מחירה כמעט כפול מפלדלת.

למי שהממון בידו - זו הבחירה האולטימטיבית.

כל שאר הדלתות די דומות במחיר ובמנגנונים וכאן ההמלצה שלי לקחת את הדלת הנפוצה ביותר שהיא פלדלת.

תמיד תמצא לה חלפים, כל מנעולן יודע איך לטפל בה, יש לה עשרות אביזרים תחליפיים תואמים במגוון עצום  של מחירים (מנעולים, ידיות, רוזטות, בריחים, טפטים וכו').

עריכה אחרונה על ידי yuval1111
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...