Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיקויים בעלי-אקספרס?

GR8Day
שימו לב! השרשור הזה בן 967 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 1.8.2021 בשעה 02:16, GR8Day כתב:

בנוסף, יש שם מוכר שקורא לעצמו JBL רשמי/מקורי, אך המחירים שלו רגילים לחלוטין ולא זולים כלל.

מה לעשות, גם בסין יש יוקר המחיה וזה. הפועלים שם מזמן לא חיים מצלחת אורז ביום.

ההבדל בין יצרן סיני ליצרן מערבי, זה שאם תבוא ליצרן מערבי עם הצעת מחיר מגוחכת, הוא יצחק לך בפנים, ואם תבוא לסיני, הוא יגיד כן (עד גבול מסויים), אבל יבנה זבל ששמורכב מחתיכות צואה רנדומליות שמצא על הרצפה, ויתפרק לך בידיים תוך כדי פתיחת האריזה.

הנקודה שלי - אל תצפה למוצר מקורי ואיכותי בגרושים. אומנם לא יהיה את הoverhead של היבואן הישראלי, אולי הנחה אפילו בין רבע לשליש מחיר כולל משלוח, אבל כאן ההנחה נגמרת.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש "מיוצר בסין" ויש "מיוצר בסין". יש הבדל בין המפעלים המייצרים גם בסין עצמה. 

יש הבדל בבקרת האיכות, בתהליכי הייצור, בחומרי הגלם שכל מפעל רוכש, יש לא מעט הבדלים.

כלל האצתבע שלי, לפחות לגבי כלי עבודה- אם יש לחברה שם, לא משנה מהו, ועדיפות גדולה לאם יש גם מספר דגם: אפשר לקנות עם שקט יחסי. גם אם רשום "מפעל הדרקון של נחום, דגם 0001" או "מפעלי לי-סינג דגם Z" או משהו, כל עוד השם והדגם מופיעים- אפשר לקנות. 

חברה עם שם תעדיף לשמור על השם הטוב שלה מאשר לשווק מוצר נחות במיוחד. וחברות שמיישרות קו עם העולם המערבי מציינות גם את הדגם לרוב.

כל פעם שעברתי על כלל האצבע הזה שלי, אכלתי אותה.

משתדל מאד שלא לגעת בשום דבר שהוא גנרי.

• מצחיק 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ברווז כתב:

"מפעל הדרקון של נחום, דגם 0001" או "מפעלי לי-סינג דגם Z"

יש לך דוגמה למוצר עם יצרן ודגם?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא מעולם האידוי- פה אפילו מוצהר "מקורי".

דוגמא עם יצרן ודגם לכלי עבודה.

דוגמא עם יצרן בלבד לכלי עבודה (אותו יצרן במקרה זה).

דוגמא גנרית ללא יצרן או דגם.

• אהבתי 2

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, DareDevil כתב:

יש לך דוגמה למוצר עם יצרן ודגם?

למשל המוצרים של שיומי (קצת מבלבל עם כל הטריליון מותגים שהם מחזיקים).

לפני כמה שנים, אם הייתי רוצה מוצר אלקטרוניקה איכותי במחיר טוב, כתובת ברירת מחדל שלי הייתה סמסונג/LG. עכשיו זה שיומי בחלק גדול מהמקרים. מה שאין אצל שיומי, אז עדיין LG/סמסונג 

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.7.2021 בשעה 14:40, vadim6385 כתב:

קישור למוצר?

ד"א אם כתוב שם genuine או original, סביר להניח שמדובר במוצר מקורי, אבל בגירסה אולי נחותה לשוק הסיני המקומי.

כדאי גם לקרוא תגובות, בעיקר של רוסים (כן, כן). אם המוצר חרא, זה מה שיגידו. גוגל טרנסלייט יעזור (או תשאל אותי אם תסתבך).

עוד עצה - אם אתה רואה 8 תגובות ש"הגיע מהר, הכל טוב" ושתי תגובות על זה שהמוצר זבל, אז המוצר באמת זבל.

חח וואלק אתה תותח..

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון מוצרים שכאלו משם לרוב מדובר במוצרים עלומי שם או חיקויים. 

לגבי רמקולים, דווקא המצחיק הוא שהעלומי שם שקניתי במחיר לא זול יחסית (50+- דולר) נשמעים מעולה.

אם הסכום גבוה יותר ומדובר על רמקולים למחשב או לשולחן הייתי שוקל פשוט לקנות מהארץ מחברה כמו MICROLAB שידועים באיכות ותמורה גבוהה לסכום נמוך, ומנסיון.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, liav12 כתב:

בעקרון מוצרים שכאלו משם לרוב מדובר במוצרים עלומי שם או חיקויים. 

לגבי רמקולים, דווקא המצחיק הוא שהעלומי שם שקניתי במחיר לא זול יחסית (50+- דולר) נשמעים מעולה.

יכול לקרות גם מצב כזה - אם מפעל אחד מייצר במשמרת בוקר עבור מותג א', במשמרת ערב עבור מותג ב', ובמשמרת לילה משהו משל עצמו, כשהמוצר דומה או אפילו זהה למוצר של אחד המותגים.

יש גם מוצרים עלומי שם באיכות טובה. מייד אין צ׳יינה יש ויש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי מאלי חיקוי של pomade לשיער שמשום מה אי אפשר להשיג לאחרונה באמזון/איביי, מסתבר שאפילו את זה הסינים מחקים

מחכה שיתחיל לנשור לי השיער

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Blaz00r כתב:

הזמנתי מאלי חיקוי של pomade לשיער

מה אתה, החבר האבוד של בנצי, מומו ויודל'ה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שעברתי על עשרות חומרים לשיער זה בין הדברים היחידים שעובד על השיער שלי )-: זה לאו דווקא לתסרוקות כמו של הנ"ל

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...