Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למקצוען ברכבי פולקסוואגן

אלון ל
שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ס,

שנים שאני עם רכבי פולקסוואגן מהדור הישן, קונה חלפים ומטפל בעצמי.

דע עקא, עבודה/ילדים/עניינים ואין כבר דקה פנויה..

מחפש המלצה לבעל מקצוע אלוף לטפל אצלו ברכבים (כרגע גולף 1.6 ופולו 1.4 אוט' "רגיל").

פחות מוסך ורון וכו' - יקר לי מדי - מה גם שאני קונה חלפים מקוריים ברבע ממה שמוכרים לי המוסכים כפרעלייהם.

בקיצור אם אתם מכירים משהו שעבד בעבר במוסך שמתמחה בפולקוואגן ועובד היום פרטי, רק עבודה בלי חלפים, אשמח לקבל פרטים.

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 12 שעות, ABSULUTT כתב:

טיפולים שוטפים כל מוסך יודע לעשות לרכבים האלה זה לא מטוס. תביא את החלקים תשלם רק עבודה.

אמרת הרבה ולא אמרת כלום. אף אחד לא אמר שהרכבים מסובכים לטיפול.. ו90% מהמוסכים שהגעתי אליהם עם חלפים לא היו מוכנים לטפל ברכב. 

ולא כי החלפים לא טובים - אני קונה רק עם חלפים גרמניים מקוריים, אלא שהמוסכים מוכרים לך חלפים ב 500% רווח.

בקיצור אם יש לך המלצה למוסך אני אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיקר הרווח של מוסכים זה בעלות החלפים, לא מכיר מוסך שמכבד את עצמו שיבצע עבודה עם חלפים לא שלו (למרות שהחוק מחייב אותו..), מה שנשאר לך זה כל מיני 'מוסכי מדרכה' למיניהם או לבצע לבד.
תחשוב בהיגיון, אם אתה היית בעל מוסך, היית מטפל באנשים שחותכים לך את הרווח ביותר מ-50%? בשביל מה? ואם יקרה משהו, תצפה לאחריות?

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בערך כמו שאתה רוצה לבוא למסעדת יוקרה ולהביא איתך את הכריכים (המילה העברית לסנדויצ'ים)..

יש פה שרשור ארוך רק מהשבוע הזה, שפתח משתמש, שהביא את השמן מנוע שלו ל 4 מוסכים שונים שסירבו להחליף לו שמן.

אז נכון מצד אחד שיש חוק מצד אחד ומצד שני, גם אם תמצא מוס, שיקבל אותך "רק" לעבודה כי הוא מקיים את החוק,

הוא  פשוט יתן לך הצעת מחיר גבוהה לעבודה בהשוואה ללקוחות המוסך -כזו שלא תשתלם לך ותבהיר לך שהוא לא יהיה מוכן לוותר על הרווח שלו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוך העיר בהרצליה

ליד שדה התעופה

מוסך "רגיל" אבל מקבל חלפים מבחוץ

• רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Ido Porat כתב:

אפשר לשאול מאיפה אתה קונה חלפים 

אני בעלים של סקודה

לא חסרות חנטויות חלפים טובות.. בפ"ת יש לא מעט עם שירות משלוחים לכל הארץ.. שקד חלפים, האחים חדד, משה חלפים וכו'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ בחום על נדב ודור מסדנת HighEnd.

מתמחים ברכבי הקונצרן ומטפלים גם ברכבי ספורט, מאוד הגוניים ומאוד מקצועיים

לדעתי אין בעיה להביא חלפים מבחוץ

https://www.facebook.com/HighEndWorkShop

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליפות, תודה רבה לעונים.

לפני שעתיים, Ido Porat כתב:

אני בעלים של סקודה

"שיא יבואנים" במיקוניס, ת"א. אצלו קונה גם רון ולפעמים אפילו צ'מפיון כשנתקעים. מביא רק מקורי, מחירים אליפות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Ido Porat כתב:

אני בעלים של סקודה

אפילו יש לך את SOLOMYCAR, יש חו"ל, יש חנויות חלפים מומלצות בכמה מקומות בארץ, תגיד מאין הגעת ונגיד לך לאן ללכת.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, shellcase כתב:

אפילו יש לך את SOLOMYCAR, יש חו"ל, יש חנויות חלפים מומלצות בכמה מקומות בארץ, תגיד מאין הגעת ונגיד לך לאן ללכת.

נראה שרוב חנויות החלפים הרציניות נמצאות במרכז?

יש גם כמה רציניות בצפון? או לפחות באזור שרון צפונה?

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, לירון .ה. כתב:

נראה שרוב חנויות החלפים הרציניות נמצאות במרכז?

יש גם כמה רציניות בצפון? או לפחות באזור שרון צפונה?

חלקי חילוף המגינים בחיפה (פתוח בשבת), בקריות יש ים חלפים ואייפקס, בחיפה יש גם את פיילר.

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.7.2021 בשעה 16:38, אלון ל כתב:

פחות מוסך ורון

כמה רון גובה על שעת עבודה?

לפני 3 שעות, shellcase כתב:

חלקי חילוף המגינים בחיפה (פתוח בשבת), בקריות יש ים חלפים ואייפקס, בחיפה יש גם את פיילר.

מים חלפים התאכזבתי. אייפקס מחזיקים מגוון מוצרים, נראים בסדר.

בתאריך 30.7.2021 בשעה 11:13, colauti 9 כתב:

זה בערך כמו שאתה רוצה לבוא למסעדת יוקרה ולהביא איתך את הכריכים (המילה העברית לסנדויצ'ים)..

שוב הסיפור של המסעדה. יש לי ספק סטייקים שאני מת עליו, אוכל רק סחורה שלו, ובא לי את האווירה של המסעדה שלך. מה הבעיה לתת שירות שיעשה כיף גם לבעל העסק וגם ללקוח? תמיד צריך למקסם רווחים? 0 ש"ח עדיף על X ש"ח? לקוח שמביא את הסטייקים, יכול להביא גם לקוחות שלא באים עם הסטייקים.

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...