Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשלון בטסט עקב צבעי נורות שונים, האם ניתן לערער?

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 9 דקות, אייל כתב:

הייתי מצליב בין 2 הנורות סתם לראות האם זה משנה.

הבנתי, פשוט פו"ה נורות שם זה ברמה של רכב צרפתי...

לפני 7 דקות, אייל כתב:

היתה לי נורה שהגיעה לגוון כמעט וורוד (בלי שנשרפה) 

גם לי, מה שמצחיק הוא שלא ידעתי על זה עד שראו את זה בטסט ואז הם בכל זאת העבירו אותי🙂 (זו הסיבה שקניתי את שתי הנורות בזמנו והחלפתי את שתיהן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן, גם ברכב הקודם שלי נראה שתכננו אותו להלוגן והחלפת נורות בגרסת הקסנון לא נלקחה בחשבון. (בצד של המצבר)

כל פעם שהחלפתי נורה נהיו לי חתכים בפרק כף היד כאילו ניסיתי לחתוך ורידים. 

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקסינון מאיר בורוד זה סממן של באלאסט (ה'שנאי') גמור למיטב זכרוני.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שלא כי החלפתי נורה,הכל הסתדר והרכב המשיך להיות ברשותי עוד מעל 4 שנים אחרי המקרה ללא תקלה או שינוי גוון. 

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הבלאסט הוא בתוך הנורה (זו הסיבה מדוע כל נורה בזו כל כך יקרה) וזו חתיכת טימטום ללא סיבה הגיונית, הווה אומר שאני מחליף ללא צורך (הנורה לא תקולה) וסתם מבזבז.

ברכב הקודם שלי היו נורות קסנון "אפטר-מארקט" עם בלאסט חיצוני והם שרדו 7 שנים ללא בעייה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי בסוף לדבר עם הבחור שהחליף לי את הפנס אחרי שאני פונה מתחילת השבוע לסוכנות והם מנתקים אותי (פניתי לסוכן ביטוח שקישר). מזל שיצאתי מהמשרד, הוא חוזר בקול מונוטוני שוב ושוב כי  "אין אחריות על הנורות" עד שאחרי כמה דקות התחלתי לצעוק עליו. ניתקנו באי הסכמה לא ידידותית כאשר אני מודיע לו שיצפה לתביעה.

-לטענתו, בכתב שירות שלהם כתוב במפורש כי האחריות היא להחלפת הפנס בלבד ולא הנורה. ניסיתי להסביר לו שנשלף פנס בצבע אחד (ופנס תקין למעט השבר בפלסטיק) והושם פנס אחר בעל צבע אחר. להבנתי ההחלפה צריכה להביא את הרכב למצבו המקורי אך הוא חזר וטען וחזר וטען עד שיצא לי מכל החורים ש"אין אחריות על הנורות". 

-מה שממש מטריד אותי הוא שהנורות הוצלבו בין שני הפנסים אך בפנס המוחלף הצבע היה צהוב ולא לבן וכנ"ל בהשמת נורה אחרת (הרזרבית שלי), נראה לי הגיוני כי הבעייה היא בפנס. התגובה שלו הייתה כי הפנס הוחלף בהתאם לרישיון וש..."אין אחריות על הנורות"

-אני צריך לעבור טסט בשבוע הקרוב, יש למישהו רעיון איך אני אעשה את זה? את זוג הנורות שיש לי כרגע (הנורה בפנס השאלי והרזרבית שלי) קניתי לפני כשלוש שנים מבחור כאן בפורום, מישהו זוכר על מי אני מדבר?

ממש אשמח לעצה (גם בפרטי😏) כי הטסט המחורבן הזה יושב לי על הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא חברת ביטוח אלא נותן שירות, חיפשתי אתמול את הכתב שירות שלהם ועושה רושם שלא נשלח אלי (יש לנו בעיות בדואר בישוב מפעם לפעם). בכל מקרה קצת קשה למצוא אותם, אין ל"חברה" הזו אתר כלשהו וגיגול מביא תוצאות שונות וכתובות שונות (המשביר 1,חולון או המשביר 4,חולון) https://autoboom.co.il/en/companies/femi-premium-holon

חוק אצבע, כל מי שמתיימר לתת שירות מובטח ללקוחות מרובים ואין לו אתר/כתובת דוא"ל/מיקום מדויק הוא פשוט חאפר שלא כדאי להתעסק איתו, הנזק שהוא עלול לגרום לא ניתן לשיפוי... 

אני חושב שאקנה נורה חדשה עם חשבונית, אסע למוסך ואצלם בווידאו את ההרכבה שלה בשני הפנסים ואת הבדלי הצבע. אשלח מכתב התראה סטנדרטי ואני מניח ששבוע-שבועיים אחר כך אגיש את התביעה. מדובר כאן על אלפי שקלים (הפנס עולה כ 4 אש"ח, הנורות + פו"ה עוד אלפייה ואבקש עוד אלפייה על עוגמת נפש).

בינתיים, איך אני מצליח לעבור טסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה נורת קסנון צריכה לעלות אלפייה ? 

בזמנו קניתי זוג ב100 דולר באמזון הגיע תוך ימים ספורים. 

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה לא חשבתי, אני מקווה שאני לא אצא אידיוט.... בכל מקרה את הטסט הקודם עברתי עם פנסים כאלה, יכול להיות כי זה הצהיב כל כך תוך זמן כל כך קצר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לפירוקיה שקנו ממנה\כל אחת אחרת קנה את הפנס השני שהצהיב אצלך שיהיה זהה (או לפחות בדוק שם עם נורה שלך את הצבע)

או שתשבור את הפנס הישן ותתבע שוב 😅

עריכה אחרונה על ידי Id0
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת תנסה לשים נורה חדשה בפנס שלא הוחלף, אולי תפתור את כל הבעיה בלי לשלם אלפי שקלים.

תקנה נורה ב$100 או פחות ותמשיך הלאה.

בארץ אין פיצויים על עוגמת נפש.

זה קיים רק בכתבי תביעה, לא בפסקי דין.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...