Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רק הגיעו וכבר קיבלו מיצובישים חדשים"

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במזגנים של תדיראן יש כפתור x-fan בשביל זה.

אחרי כיבוי, המפוח עובד עוד כדקה בעוצמה נמוכה, ואז נכבה לגמרי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Buki כתב:

רק הניבה המשיכה על 1997, האחרות עד 1994, כיוון שרק את הניבה הסבו להזרקה, מערכת של יצרן מערבי לא זוכר איזה.

נראה לי בוש, ואני חושב שהם משתמשים במערכות הזרקה שלהם עד היום, אלא אם רנו הנחיתו עליהם משהו אחר (לאדה היום נמצאת בבעלות רנו).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנסר של ההורים שלי, החליפה פיגו 104מודל 78, הלנסר  מודל 1990.

התמונות מ 1990/91.

A32D931E-0F08-4550-9703-D6B16E50F4B9.thumb.jpeg.641348b31f7f838de7addcb072db8fcf.jpeg63F72C0A-163B-4F83-89DB-AEF58813F955.thumb.jpeg.c80368f7ca4e5faf1d8d930b3c547b0e.jpeg236D5CF4-94A5-428B-B239-B4230D4B0A9A.thumb.jpeg.ae52306c60fbc4043db2189b92f4a502.jpeg

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אחת כזאת חונה ברחוב לידי, אולי אצלם מתישהו

עדכון - מצאתי, צולם ב2021:

20210131_092731.thumb.jpg.671aa3364fc54e2ddf09eec54a97f571.jpg

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר של המשפחה גם רכש לנסר כזאות חדשה.

הוא קנה את הדגם המפואר עם 4 חלונות חשמל.

כמה שבועות אחרי הרכישה פתאום כול החלונות הפסיקו לעבוד, כמובן שדבר ראשון שהוא עשה זה לפנות לחבר שמבין בחשמל רכב.

במזל אני (נראה לי הייתי אז בן 7) וסבא שלי עברנו ליד, ולפני שהחבר המומחה התחיל לפרק את הרכב, לחצתי על הכפתור על הדלת שמשבית את החלונות  כדי שילדים לא ישחקו בהם. ופתאום כול החלונות התחילו לעבוד...

החבר המומחה היה מאוכזב שילד עשה ממנו מטומטם חחח

לפני שהם התחילו לפרק הם אפילו לא חשבו לקרא את הספר לנהג או לנסוע למרכז שרות.

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
  • אהבתי 1
  • מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, vadim6385 כתב:

נראה לי בוש, ואני חושב שהם משתמשים במערכות הזרקה שלהם עד היום, אלא אם רנו הנחיתו עליהם משהו אחר (לאדה היום נמצאת בבעלות רנו).

אם אני לא טועה, מערכת ההזרקה הייתה TBI חד נקודתית של GM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, דניאל1983 כתב:

לפני שהם התחילו לפרק הם אפילו לא חשבו לקרא את הספר לנהג או לנסוע למרכז שרות.

מנטליות רוסית ממש מוזרה שאני בתור עולה לא מצליח להבין.

ההורים שלי ממש מתקשים פסיכולוגית עם בירוקרטיה וטקסטים ארוכים, ברור שהעברית היא מחסום קטן (גם אחרי 25 שנים) אבל אני חושב שזה בעיקר ריבוי האותיות.
תוסיף לזה את תרבות הDIY שהביאו מהבית ותקבל מקרים כאלה בדיוק.

• מעניין 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, shellcase כתב:

זה דווקא מובן לי, מכיין שלא היה את אותו נציג שרות בטלפון או במוסך שיסביר, ידריך וכו', "רוסי" קלאסי למד להתמודד עם הכל לבד, עד שאופציית פניה לעזרה נדחקה אצלו למקום כל כך רחוק שהוא לא מגיע אליה. 

זה לגבי החלק הראשון. 

לגבי ריבוי אותיות - לא יודע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרבות DIY בהחלט קיימת ובמקרים רבים נתנה תוצאות טובות (לפחות אצלנו), אבל לפחות במקרה שלי אבא הטמיע אצלי את ההרגל לקרוא את ספר הרכב עם קניית מכונית ובכל המכונות שלי שיצא לי לקנות בלי ספר, הזמנתי או הורדתי (בשנים יותר אחרונות) ספר רכב מתאים.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא קשור לתרבות DIY, זה קשור לשכל. 

קנית מכונית בהרבה כסף ואתה רוצה לטפל בה. גם אם אתה לא שולט בשפה אתה תנסה להבין איך עושים את זה נכון לפני שתתחיל, לא? אם יש לך שכל אז כן. אם אתה טיפש עם ביטחון עצמי אז לא.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, shellcase כתב:

ההורים שלי ממש מתקשים פסיכולוגית עם בירוקרטיה וטקסטים ארוכים, ברור שהעברית היא מחסום קטן (גם אחרי 25 שנים) אבל אני חושב שזה בעיקר ריבוי האותיות.
תוסיף לזה את תרבות הDIY שהביאו מהבית ותקבל מקרים כאלה בדיוק.

זה יותר טיפש עם יוזמה מאשר תרבות DIY.

אני בטוח שאם היו מפרקים, היו שוברים עוד כל מיני דברים בדרך.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@SlowRide את רוב ספרי הנהג אפשר להוריד במגוון שפות, רק צריך לחפש. אזב-1990 עוד לא היתה מרשתת והיית צריך לסמוך על הספרים שקיבלת (בד"כ עברית ואנגלית, אבל ראיתי גם ספרים בשפת הבית של היצרן), ב-15 השנים האחרונות הכל גגיל*

*ניתן לגיגול, לחיפוש בגוגל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כמה דברים שרק רוסים מסוגלים לחשוב אליהם:

חבר של המשפחה קנה אופל אסטרה חדשה ב 1993, הוא מאוד פחד שיגנבו לו את הטסות, כדי להגן אליהן, הוא ייצר לבד במפעל שבו הוא עבד ברגים מיוחדים לטסות שאפשר היה לפתוח אותם רק עם מפתח מיוחד שגם אותו הוא ייצר במפעל.

מקרה שני, קרוב משפחה לפני כול קיץ היה מפרק את הווישרים כדי שלא יהרסו מהשמש ולפני החורף מחזיר חזרה. היה לו גם מנהג לנעול כול דבר אפשרי ברכב עם מנעולים נגד גנבים, אפילו אם הוא היה יוצא לרבע שעה. 

היה לו מנעול להגה, דוושות, ידית הילוכים וסוויץ סודי לסטרטר.

מקרה שלישי, חבר רחוק, לפני שהוא מכר את הלאנסר שלו שנסע אליה יותר מ10 שנים, פירק את הכיסוים הישנים של המושבים והרכיב אותם ביונדאי לנטרה החדשה שהוא קנה.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תימנים ופרסים עוד חושבים שהם המציאו את הקמצנות

פחחחח

• מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, דניאל1983 כתב:

עוד כמה דברים שרק רוסים מסוגלים לחשוב אליהם:

חבר של המשפחה קנה אופל אסטרה חדשה ב 1993, הוא מאוד פחד שיגנבו לו את הטסות, כדי להגן אליהן, הוא ייצר לבד במפעל שבו הוא עבד ברגים מיוחדים לטסות שאפשר היה לפתוח אותם רק עם מפתח מיוחד שגם אותו הוא ייצר במפעל.

מקרה שני, קרוב משפחה לפני כול קיץ היה מפרק את הווישרים כדי שלא יהרסו מהשמש ולפני החורף מחזיר חזרה. היה לו גם מנהג לנעול כול דבר אפשרי ברכב עם מנעולים נגד גנבים, אפילו אם הוא היה יוצא לרבע שעה. 

היה לו מנעול להגה, דוושות, ידית הילוכים וסוויץ סודי לסטרטר.

מקרה שלישי, חבר רחוק, לפני שהוא מכר את הלאנסר שלו שנסע אליה יותר מ10 שנים, פירק את הכיסוים הישנים של המושבים והרכיב אותם ביונדאי לנטרה החדשה שהוא קנה.

עד כאן הכל אמת והגיוני 🤣

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...