Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח אופניים

שיתוף

פוסטים מומלצים

הוא היה סטטי.
זה ממש מלכודת  כי המדרכה חסומה בגלל העבודות בכביש, ברגע שהמשכת על המדרכה אתה חסום על המדרכה עד לסיום העבודות בכביש. העבודות בכביש נמשכות בערך 250 מטר והפקח עומד בדיוק באמצע.
לגבי פעם הבאה ברור שאני אזהר יותר, השאלה אם יש משהו לעשות הפעם לביטול הקנס ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכתוב מכתב בו אתה כותב כי מן הראוי היה כי המשכו של שביל האופניים יהיה על המדרכה בצורה מסודרת ולא ישלח את רוכבי האופניים לתוך הנתיבים הסואנים של אבן גבירול.

האם השביל לאופניים ממשיך לאחר החסימה?

יחזק את מה שכתבתי לעיל

• אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, השביל ממשיך הרבה אחריי, זה שביל אופניים שקיים לכל אורך רחוב אבן גבירול.
אנסה לכתוב מכתב לעירייה, אבל ככל הנראה שהם לא יקבלו כי הם אוהבים לסחוט כספים מהציבור... השאלה אם כדאי לנסות לבקש להשפט במידה והם לא יקבלו את הערעור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להיות פסימי

שלח להם כנראה אפילו לא צריך מכתב אלא דרך האתר שלהם אולי תצליח

ואם לא אולי משהו בתשובה שלהם יסייע לך להחליט אם ללכת להישפט

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.7.2021 בשעה 14:17, pouser כתב:

אני יודע שאולי הייתי צריך לרדת לכביש, אבל הכביש שם באבן גבירול מאוד מסוכן וגם הנתיב היה של תחבורה ציבורית,

וכשאתה על המדרכה זה מסוכן להולכי רגל, אז הייתי משאיר את הטיעון הזה מחוץ לבקשה לביטול. בנוסף משמאל לנתיב התחבורה הציבורית יש נתיב רגיל לכל דבר אליו יכול לרדת.

הייתי מנסה את מזלי במכתב לביטול שבו כל מה שעשית זה לעקוף את המכשול, בנסיעה אטית וזהירה ולאחר מכן תכננת לחסור אליו מיידית. אולי ישתכנעו. 

בשביל 250 שקלים לא בטוח שהייתי ניגש להישפט. הן בשל הסכום והן בשל כי אני לא בטוח שהטיעונים שלך משכנעיים. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.7.2021 בשעה 18:52, pouser כתב:

כן, השביל ממשיך הרבה אחריי, זה שביל אופניים שקיים לכל אורך רחוב אבן גבירול.
אנסה לכתוב מכתב לעירייה, אבל ככל הנראה שהם לא יקבלו כי הם אוהבים לסחוט כספים מהציבור... השאלה אם כדאי לנסות לבקש להשפט במידה והם לא יקבלו את הערעור ?

תתחיל מהמכתב, כשתקבל תשובה תעדכן פה ונחשוב הלאה.

כמו שישה אמר אולי גם יהיה שם מידע רלוונטי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

לפני שעה, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות שלכם.
זה המכתב שאני רוצה לכתוב: (תגידו מה דעתכם)

שלום,

רכבתי על אופניים מהבית שלי באזור נווה שרת עד למרכז ת"א באבן גבירול כ8 ק"מ כאשר לכל אורך הדרך יש שביל אופניים שעליו רכבתי.
לפתע באבן גבירול השביל אופניים נחסם עקב עבודות הרכבת הקלה ולכן המשכתי לנסוע קטע קצר על המדרכה לאו ובזהירות עד לסיום החסימה ולחזור לשביל האופניים.
כ 100 מטר אחרי הקטע החסום עמד פקח ונתן לי דוח על נסיעה במדרכה.
ברצוני לציין שלא היה שילוט שמכוון נסיעה למקום אחר, פשוט שביל אופניים חסום.
לפי מה שראיתי, העבודות שם אמורות להמשך כ3 שנים.
מן הראוי שעבור זמן כה ממושך של עבודות יהיה לכל הפחות שילוט שמפנה את הנסיעה לכביש.
בנוסף, אני שוב רוצה לציין שנסעתי כ 8 ק"מ על שביל אופניים ולפתע נאלצתי לרדת משביל האופניים עקב חסימה, וקיבלתי את הדו"ח אחרי נסיעה של כ100 מטר על המדרכה לאחר שנסעתי רצוף  בשביל אופניים כ8 ק"מ.
לאור זאת ולפנים משורת הדין אבקש לבטל את הדו"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, pouser כתב:

תודה על התשובות שלכם.
זה המכתב שאני רוצה לכתוב: (תגידו מה דעתכם)

תיקנתי לך בגוף המכתב שלך

שלום,

רכבתי על אופניים מהבית שלי באזור נווה שרת עד למרכז ת"א באבן גבירול כ8 ק"מ כאשר לכל אורך הדרך יש שביל אופניים שעליו רכבתי.
לפתע באבן גבירול השביל אופניים נחסם עקב עבודות הרכבת הקלה ולכן המשכתי לנסוע קטע קצר על המדרכה לאט ובזהירות עד לסיום החסימה שאורכה כ XXXX מטרים ואז  ולחזור לשביל האופניים.
כ 100 מטר אחרי הקטע החסום עמד פקח ונתן לי דוח על נסיעה במדרכה.
ברצוני לציין שלא היה שילוט שמכוון נסיעה למקום אחר, פשוט שביל אופניים חסום.
לפי מה שראיתי, העבודות שם אמורות להמשך כ3 שנים.
מן הראוי שעבור זמן כה ממושך של עבודות יהיה לכל הפחות שילוט שמפנה את הנסיעה לכביש ( מסוכן ולא בטיחותי ) , או בטיחותי יותר ונכון יותר לרוכבים ( בכל זאת מדובר בכביש סואן מאוד אבן גבירול ולא בכדי יש בו שביל לאופניים ייעודי שלא על הכביש ) המשך של שביל האופניים על המדרכה בקטע הקצר הזה.

לאור זאת ולפנים משורת הדין אבקש לבטל את הדו"ח.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי,
קיבלתי היום מייל מעריית ת"א מכתובת:   "בקשות לביטול <[email protected]>"

המייל ללא נושא וללא תוכן, אך מכיל קובץ מצורף שבו כתוב:
"שלום רב,
לבקשתך פירוט הודעות תשלום קנס שביקשת לשלם"

ואת הקנס בסך 250 ש"ח
המועד האחרון לתשלום הוא ב06.10

אני מניח שזוהי תשובתם (השלילית) לגבי הבקשה שלי לביטול הקנס.

1. האם כדאי לי לבקש להשפט?
2. במידה ואני מבקש להשפט, האם יש לי אפשרות אחר כך להתחרט ולשלם את הקנס ולבטל את המשפט?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי אין טעם לבקש להשפט. העדר שלט שמפנה רוכבים לכביש אינו טיעון מספק, כמו גם טיעון מארב הפקח, הקטע הקצר והנסיעה הזהירה.

רוכבי מדרכות הם נקודה רגישה בת״א ואני לא רואה את בית המשפט הולך לקראתך בענין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופניים בכוח הרגליים או בכוח חשמל?

בדקתי בחנ"א, הקנס לאופניים חשמליים 250 ש"ח, לרגילים 100 ש"ח. אז, אמנם, מדובר בד"ח עירוני ולא משטרתי, אבל הקנס אמור להיות זהה.

מכל מקום, כיוון שלדו"ח הזה איח השפעה ארוכת טווח*, השאלה היא האם שווה לך לשרוף 1-2 ימי עבודה על המשפט.

* איני יודע האם ההרשעה הזו, בדו"ח עירוני, נחשבת מבחינת גליון ההרשעות התעבורתי שלך, ועלולה להפריע אל תזקק בעתיד לבקשה לאזהרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשמליים, אכן הקנס 250 ש"ח.
תודה על התשובה אבל השאלה שלי הייתה האם אחרי שאני מבקש להשפט, אני יכול אח"כ לשלם את הקנס ולהתחרט או ברגע שאני מבקש להשפט זה סופי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שביקשת להשפט, השליטה בתיק בידי התובע. אם התחרטת ואתה מעוניין לשלם הקנס, אתה צריך את הסכמתו לצורך כך. 

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...