Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טכנאי של הוט חתם במקומי על שביעות רצוני מטיפולו בתקלה

doesnotmatter
שימו לב! השרשור הזה בן 992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אתמול הגיע אלינו טכנאי של HOT עקב בעיה באינטרנט, לאחר שנוכחנו לדעת שמהירות הגלישה שלנו נמוכה בהרבה מהמהירות שאנחנו משלמים עליה. (סביר להניח שתקופה ארוכה, רק עכשיו גילינו)

הטכנאי ביצע החלפה של ממיר ה "FiberBox 4K" בסלון לאחד חדש, ולאחר מס' בדיקות מהירות - נראה שהבעיה לא באה על פתרונה. 

הוא טען שיום למחרת יגיע אלינו "פקח" שיאתר את מקור הבעיה. 

כמובן שלא הגיע שום פקח וגם לא טרחו להתקשר כדי לעדכן/לשאול, אבל מה שהכי עיצבן אותי זה שנשלח אליי טופס סיכום עבודה על פקודת עבודה לביצוע פעולות בבית הלקוח, ובסעיף התחתון של "אישור ביצוע עבודות תיקון" מתברר שהטכנאי (או מישהו מטעמם במערכת) חתם בשמי על אישור ביצוע עבודת תיקון שהיא לשביעות רצוני ובהתאם להזמנתי. זה חוקי? 

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה משנה אם זה חוקי, אתה מתכוון להתלונן עליו במשטרה על זיוף חתימה?
יש לך בעיה עם ספק שירות ונציג שלו שמסר דיווח שקרי, לא משנה אם זה בחתימה או בלעדיה. פנה לספק ודרוש את השירות שמגיע לך.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת 'הוט'.

זה מספיק. 

אף מילה מעבר לכך.

ולשאלתך - לא , לא תקין. זה זיוף חתימה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע ה"טכנאים" הללו הם פרילנסרים.

הבחור (שאינו ככל הנראה, הטסטר הכי חד בארגז הכלים) רצה "לסגור קריאה" כדי שתחשב לו לשכר.

הוא חשב (או אולי אפילו ידע מנסיון) שזה "יחליק" אך שהוא.  הוא כנראה ידע שכשתראה שלא חוזרים אליך, תתקשר לשירות ואז ממילא תפתח קריאה חדשה, אבל הוא את שכרו כבר קיבל בינתים.

כמו שאמרו פה כבר -  "מה, תלך להתלונן במשטרה על זיוף חתימה?" (חבל שהתשובה אינה "כן", אבל עזוב את זה).

ככה נראה השירות כשמפריטים אותו כדי לתת את ה"חבילה" הכי זולה ללקוחות.

זה לא בלעדי להוט. חפש בלוחות הדרושים "טכנאי התקנות", תראה שגם פרטנר, יס, סלקום, וכו' מגייסים בדיוק את אותם אנשים, באותם תנאים (אני חושב שבזק היא היחידה שמכשירה טכנאים "אמיתיים", והם גם עובדים שלה, לא פרילנס).

אלה אנשים בלי שום הכשרה או דרישות סף. הם מתלווים כמה ימים ל"טכנאי" שהוא כבר "ותיק", ואחרי זה מקבלים תיק כלים וספייס סטאר/קנגו שחוטה, ויאללה, לעסק.

אל ה-20-30 אחוז שהזוטרים הללו לא מצליחים לפתור, (והלקוח היה מספיק אסרטיבי כדי להתעקש/לצרוח ולדרוש פתרון) - הם שולחים "מפקח", שהוא לפעמים מישהו עם קצת יותר נסיון וידע.

חוסכים לעצמם הון בעלויות שכר.

לצערי, גיליתי לאחרונה שגם בתחומים יותר מורכבים (ושדורשים רישוי!) זה כך.

בחברות המזגנים הגדולות, למשל. 

מתעסקים גם בחשמל בלי שום תעודה, אפילו לא של חשמלאי עוזר.

ועמישראלחי

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלו על הבעיה. המחשב שלי משום מה הגביל את המהירות שלא לעבור את ה-100 מגה, ועכשיו הכל בסדר (בחיבור קווי). 

אבל, הם מתחייבים למהירות של 200 מגה בחיבור קווי בלבד - למה ב WiFi אני מגרד מלמטה את ה 50-60 מגה? 

לפני 5 שעות, GOLF כתב:

ובהמשך להודעה האחרונה - בהצלחה לנצח מולם בוויכוח הזה.

המלצה אישית - תתנתק מהם, ויפה שעה אחת קודם.

ולעבור לאן? 

מדובר בהורים שלי שהתרגלו במשך שנים להוט, משלמים כ 250 ש"ח תמורת ממיר פייברבוקס בסלון, אינטרנט במהירות 200 מגה, ועוד 3 ממירים בחדרי ילדים שכוללים VOD והכל. 

לפני 5 שעות, natco כתב:

ואחרי זה מקבלים תיק כלים וספייס סטאר/קנגו שחוטה, ויאללה, לעסק.

יונדאי איוניק 

תודה על המענה 

• רעיון טוב! 1

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הווי פיי בעקרון תמיד יהיה איטי מהחיבור הקווי.

רבע מהמהירות זה יחסית קיצוני, האם אתם משתמשים בראוטר של הוט? אם כן אל.

תקנה ראוטר איכותי ותשתמש בו. אם הבית גדול יחסית עדיף לקנות MESH בשביל מהירות טובה בכל שטח הבית, אחרת אין ברירה ובאיזורים שרחוקים מהראוטור במקרה הטוב יהיה איטי, במקרה הפחות טוב לא יהיה בכלל.

*בית גדול- אם יש לך נקודות בבית שהן במרחק של לפחות 8-9 מטר רדיוס מהראוטר(כולל קירות) כנראה שזה ידרוש MESH אחרת תצטרך ראוטור סופר עוצמתי (שיהיה יקר יותר מMESH) וגם זה לא יבטיח פתרון אידיאלי.

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 14 שעות, doesnotmatter כתב:

אבל, הם מתחייבים למהירות של 200 מגה בחיבור קווי בלבד - למה ב WiFi אני מגרד מלמטה את ה 50-60 מגה?

ליתר דיוק, הם מתחייבם למהירות מסוימת (200 מגה ביט במקרה שלך) בחיבור מהממיר/מתאם שאצלך למרכז התקשורת שלהם.

רשת קווית אצלך בבית תהיה גם מהירה מזה ולכן אין בעייה (אלא אם אתה מפעיל בו זמנית כמה מחשבים שכל אחד מהם דורש רוחב פס גדול כי כולם רואים סרטי HD בו זמנית).

רשת אלחוטית גם אם המהירות התיאורטית גבוהה, עקב הפרעות שיש תהיה איטית יותר מהמהירות התיאורטית שלה ברוב המקרים.  במקרה זה האילוץ הוא מהירות ההעברה אצלך בבית ולא בינך לבין נותן השירות.  וזה לא עניינם.

עריכה אחרונה על ידי dani666
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@doesnotmatterאת בדיקת המהירות עליך לבצע מהמחשב שלך כאשר הוא מחובר בכבל רשת למודם, ואין עוד צרכנים על הקו. ברגע שאתה חולק את החיבור עם עוד מכשירים ומכניס בדרך חיבור אלחוטי, שנתון להפרעות חיצוניות, תקבל קריאות איטיות.

אני דאגתי לחווט את הבית שלי ברשת קווית עם נתב ועוד שני AP אלחוטיים (והפרדתי ערוצים ביניהם ומהסביבה, לפי איזה אפליקציית WiFi analyzer  בטלפון), ועדיין מקבל בחלק מהבית מהירויות איטיות. חלק מזה נובע מתשתיות לקויות של הוט (אמורות לקבל שיפוץ השבוע), חלק מחיווט של חלק מהבית בכבל 100 מס"ש (החמור שהשחיל את הכבלים לא ידע מה ההבדל בין כבל כזה לכבל גיגבייט) וחלק גם מהחסרונות של גישה אלחוטית לחלק מהמכשירים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, doesnotmatter כתב:

יונדאי איוניק 

הסתדר בחיים.

בסלקום הוא היה מקבל טוסטוס :-P 

Untitled-3.jpg

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, natco כתב:

עד כמה שאני יודע ה"טכנאים" הללו הם פרילנסרים.

זה לא בלעדי להוט. חפש בלוחות הדרושים "טכנאי התקנות", תראה שגם פרטנר

להערכתי הטכנאים של הוט הם עובדי קבלן ולא כולם פרילנסרים.

הגיע אליי בחור מפרטנר, הוא היה מקצועי ואדיב, שוחחנו קצת והוא הסביר שהוא עצמאי.

היה שירותי יותר מכל טכנאי שכיר שפגשתי.

לפני 47 דקות, natco כתב:

הסתדר בחיים.

בסלקום הוא היה מקבל טוסטוס 

אגב הוא היה עם סטוניק דנדשה, פרטית שלו.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, doesnotmatter כתב:

הרבה סיבות אפשריות, תתחיל מהחומרה, מה החומרה שאתה בודק איתה? מה המיקום שלך יחסית לראוטר WIFI כשאתה בודק?

על איזה ערוץ אתה בודק? 2.4 או 5 ג'יגה הרץ?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.7.2021 בשעה 14:05, ik3 כתב:

הווי פיי בעקרון תמיד יהיה איטי מהחיבור הקווי.

כשהחוטי מהיר מהוייפיי בטח

אבל בא …

אין שום סיבה שראוטר סביר לא יתן לפחות 300 מגה שזה כבר מעל הרוחב פס שלו בכלליות.

תקנה ראוטר משלך או mesh וסגור פינה אם המהירות הקווית היא תקינה.

אל תבזבז את הזמן ב״לפתור״ בעיות או לקרוא לטכנאים.

(לסבר את האוזן - עם mesh - החיבור האלחוטי שלי בבית לא יורד מ250-300 מגה , ובחדרים עצמם יותר לכיוון ה450-500. החיבור החוטי הוא ג’יגה סימטרי. אבל המגבלה היא של הוייפיי. אם היה לי חיבור של 500 אז הייתי מקבל אותו הדבר)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...