Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי את הלאון החדשה !

Leonroy1
שימו לב! השרשור הזה בן 994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 19 דקות, DC10 כתב:

תתחדש!

לא מבין למה לא מביאים את הגרסת ליטר...

כדי לחזק את תדמית ה"לטינית החמה" בקונצרןVAG

לפני 7 שעות, eyalkar כתב:

לצערי אני עדיין לא מבין את אלו שרוכשים רכב חדש
ללא מידע על המפרט של הרכב שיגיע לישראל.

רוכשים רכב חדש ללא נסיעת מבחן שלהם ברכב
ואו חוות דעת של כתבי הרכב.

ידידיי נוטים לראות בי מישהו שמבין בתחום הרכב.

ידידה שידעתי שמתעניינת ברכב מיני חדש, שלחלה לפני כמה חודשים הודעה "מה אתה אומר על יונדאי i10?", אמרתי חה שזה רכב נהדר, אך התיבה החד מצמדית מסרסת אותו וגורמת להעברות הילוכים מורגשות ותאוצה ארוכה... היא ענתה לי שלא אבאס אותה כי הזמינה כזה רכב, לאחותה יש i10 דור שני וזה רכב נהדר... הסברתי לה שהדגם התחלף ורק השם זהה.

ניסיתי לשכנע אותה לבטל את הקניה, לפחות המלחתי חשכנע אותה לעשות נסיעת מבחן...

היא קנתה בסוף את הרכב תוך שהיא מודעת לחסרונות שלו, אבל אם לא הייתי מספר לה - היתה מופתעת עם התיבה החד מצמדית המוזרה.

אהי נוהג ברכב ליסינג מהעבודה ולא חותם על הזמנת הרכב לפני ביצוע נסיעת מבחן...

החריגה היחידה היתה בהזמנת האוקטביה 2020 לאחר אוקטביה 2017 (שתחהן דור 3) - שמי רכבים זהים רק שהחדש מאובזר וחזק יותר...

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DC10 כתב:

תתחדש!

לא מבין למה לא מביאים את הגרסת ליטר...

כי כולם בקטגוריה התקבעו על המחיר של 135 אלף ואף אחד כבר מעז להביא רכב במחיר יותר נמוך מאותו רף - בעצם יש את קיה סיד, אבל המכירות בהתאם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, mh53 כתב:

הבנאדם הזמין, שם סכום קטן מקדמה כדי לשריין ויקבל את כל הכסף חזרה אם לא יהיה מרוצה מהמפרט\מחיר\נסיעת מבחן\הבושם באולם תצוגה.

באם אתה חושב שכך מתנהל היבואנית צ'מפיון מוטורס יבואנית סיאט, פולקסווגן, סקודה ואאודי -  זאת טעות במחשבה.

לפני 8 שעות, Leonroy1 כתב:

אני שאלתי אותך מה לעשות בכסף שלי ? סע מכאן לשלום . תודה לכולם יום טוב 

אף אחד לא נכנס לכיס שלך.
פתחת את השרשור ופרסמת לחברי הפורום "הזמנתי שבוע שעבר את הלאון החדשה שבעזרת השם תגיע בינואר"
הפורום מיועד לדו שיח בכתיבה מכובדת של חוות דעת והתייחסות של חברי הפורום לנכתב על ידך.

מתגובתך - "
סע מכאן לשלום"
עולה התנסחות מתהלמת שלדעתי מקומה לא במסגרת הפורום המכובד.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, eyalkar כתב:

לצערי אני עדיין לא מבין את אלו שרוכשים רכב חדש
ללא מידע על המפרט של הרכב שיגיע לישראל.

+ באים לשאול בפורום אם "ירגישו בהבדל? " , על סמך מה בדיוק אנחנו אמורים לענות לבחור? הרכב בארץ?

פות"ש, תנסה לשאול בפורומים במדינות אליהן הרכב כבר הגיע, תחפש נתוני תאוצה 0-100 / 80-120 כנראה שתקבל תשובה מבוססת נתונים ולא תחושות בטן.

נראה שבאת יותר "לספר לחברה" ועל הדרך השחלת שאלה היפותטית.  

עריכה אחרונה על ידי Dimo
  • אהבתי 1
  • רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם שאל שאלה אחת עונים לו על משהו אחר. ברור שזה פורום כולם זכאים לחוות דעה אבל למה לבאס את הבחור. נסעתי שנתיים וחצי על אוקטביה ואם היו אומרים לי בוא קח את האוקטביה החדשה הייתי לוקח בלי נסיעת מבחן כי אתה רגיל כבר לתחושה הכללית של האוטו. 

בקיצור סביר להניח שתרגיש הבדל והבדל משמעותי. תקרא נתונים יבשים על האצות ונוחות נסיעה כללית באתרים בחול. האם האזור כבר ידוע או רק קרוב יותר למסירה? שיהיה לך המון כיף וסע בזהירות.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, avhyh כתב:

הבנאדם שאל שאלה אחת עונים לו על משהו אחר. ברור שזה פורום כולם זכאים לחוות דעה אבל למה לבאס את הבחור. נסעתי שנתיים וחצי על אוקטביה ואם היו אומרים לי בוא קח את האוקטביה החדשה הייתי לוקח בלי נסיעת מבחן כי אתה רגיל כבר לתחושה הכללית של האוטו. 

בקיצור סביר להניח שתרגיש הבדל והבדל משמעותי. תקרא נתונים יבשים על האצות ונוחות נסיעה כללית באתרים בחול. האם האזור כבר ידוע או רק קרוב יותר למסירה? שיהיה לך המון כיף וסע בזהירות.

הם מגיעות בנובמבר אבל ביקשתי לקבל אותה בינואר

לפני 9 שעות, Dimo כתב:

+ באים לשאול בפורום אם "ירגישו בהבדל? " , על סמך מה בדיוק אנחנו אמורים לענות לבחור? הרכב בארץ?

פות"ש, תנסה לשאול בפורומים במדינות אליהן הרכב כבר הגיע, תחפש נתוני תאוצה 0-100 / 80-120 כנראה שתקבל תשובה מבוססת נתונים ולא תחושות בטן.

נראה שבאת יותר "לספר לחברה" ועל הדרך השחלת שאלה היפותטית.  

אני חייב להגיד לך שהגישה שלך לא לעניין בכלל . שאלתי אם מרגישים ההבדל בין מנועי 2.0 ל1.5 בלי שום קשר להגיעה לארץ או לא הגיעה . שנתון 2019 גם מגיעה בגרסאת 2.0 אז בסך הכל שאלתי אם יש הבדל מורגש ואם אין לך תשובה לענות לי זה בסדר גמור רק מה הנסיון לעקוץ כשאתה אומר באתי לספר לחברה ? אתה חושב שאני ילד ? קניתי פרארי שאני בא להתרברב בה ? שיהיה יום טוב 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.7.2021 בשעה 16:22, Leonroy1 כתב:

סע מכאן לשלום. 

והגישה שלי לא לעניין? 

בגלל המשפט הזה החלטתי להגיב לך. אם הייתי מנהל פה הייתי גם סוגר לך את המשתמש לאיזה חודש שתלמד שפה זה לא פורום תפוז. 

במקום לענות ככה יכלת להעלות טיעונים הגיוניים להחלטה שקיבלת בדיוק כמו שעשו חברי פורום אחרים שבחרו את הצד שלך בהחלטה. 

ברור שזה לא עניין של אף אחד מה לעשות עם הכסף ועל זה אין עוררין אבל, יש דרך להתבטא פה ו "סע מפה לשלום" לא אחת מהן. 

• אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

פותח השרשור, כבר הוזהרת.

תלמד להתמודד עם שאלות ודעות שלא תמיד נוחות לך, ככה זה פורום ציבורי.

ננעל.

• רעיון טוב! 3

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...