Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות - שברולט טריילבלייזר 2021

Spadez
שימו לב! השרשור הזה בן 975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני חושב לרכוש את השברולט טריילבלייזר 2021 (או לחלופין לחכות למודל 2022).

כמה שאלות:

1. יש שמועות שמכוניות של שברולט לא אמינות במיוחד - מה דעתכם לגבי זה?

2. אני כמעט לא רואה את הטריילבלייזר על הכביש, עד היום ראיתי אותו פעם אחת - האם זה בגלל שהוא יצא ב-2020 בארץ (לא מדבר על הגרסאות של תחילת שנות ה-2000), או שזה אמור להדליק לי נורות אדומות קצת?

תודה 😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאול לפי מותג לא ממש יעזור לך. יש דגמים בעייתים (למשל קרוז מהדורות הקודמים) ויש דגמים מוצלחים כמו הספארק שמשווקת כאן כבר כמה שנים בדור 

הנוכחי ולא זכורות לי בעיות.  

למיטב זכרוני הטרייל בלייזר הוא כרגע היחידי שנמכר עם ה1.3 טורבו הזה ובקושי נמכר שנה, אז מסקנות לגבי אמינות קשה להסיק. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yoav911gt2 כתב:

לשאול לפי מותג לא ממש יעזור לך. יש דגמים בעייתים (למשל קרוז מהדורות הקודמים) ויש דגמים מוצלחים כמו הספארק שמשווקת כאן כבר כמה שנים בדור 

הנוכחי ולא זכורות לי בעיות.  

למיטב זכרוני הטרייל בלייזר הוא כרגע היחידי שנמכר עם ה1.3 טורבו הזה ובקושי נמכר שנה, אז מסקנות לגבי אמינות קשה להסיק. 

השאלה היא מאיזו סיבה הוא בקושי נמכר השנה, זה מה שמעניין אותי.

להבין אם יש כאן איזשהו משהו שצריך להדליק נורה אדומה או סתם שיווק גרוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לחבר צוות שלי אחד כזה בליסינג.

שים לב לשני דברים שהוא כבר התלונן עליהם:

1. לא יודע באיזה מחשבון הם חישבו את תא המטען, אבל 716 ליטר אין שם.

2. המראות הן לפי התקן האמריקאי, ז"א שהמראת צד בצד הנהג היא לא ישרה וזה עלול להטעות, או לכל הפחות צריך להתרגל לזה.

חוץ מזה הוא דיי מרוצה, אבל זה לא אינדיקציה לכלום, הרכב אצלו סדר גודל של 3 חודשים

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3
  • רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מגיע בתקן אמריקאי ובודקים נפח תא מטען עד התקרה.

הוא רק התחיל להימכר, אני ראיתי כמה על הכביש בגרסת LT+ LTZ.

עריכה אחרונה על ידי carHooked
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Spadez כתב:

1. יש שמועות שמכוניות של שברולט לא אמינות במיוחד - מה דעתכם לגבי זה?

האימפלה 2005 שלי (שעשתה אצלי 10.5 שנים, כמעט כולן על מערכת גז) שעדיין נוסעת דרך אגב ועד לפני כ 4 חודשים עשתה אצלי נסועה של רכב ליסינג ממוצע בשנתיים+ האחרונות, מצחקקת למשמע המשפט הזה...

שברולט ואמינות - חידה. יש דגמים מאוד אמינים ויש דגמים שהם זבל, ויש גם כאלה שהם איפשהו באמצע. צריך לבדוק פר דגם, באופן כללי ממה שאני מכיר הדגמים האמריקאיים נחשבים איכותיים ואמינים יותר אבל גם שם יש נפילות (למשל מאליבו 2.0 טורבו שהרבה מנועים הלכו)

לגבי הרכב שאתה שואל עליו, נראה שאין מספיק פידבק נכון לכרגע, מה גם שהמנוע בדגם החדש הוא 1.3 טורבו 3 צילינדרים ושונה מהקודם שהיה 1.2 טורבו ו 4.

שורה תחתונה - אתה שואל אם לקנות שברולט מיני-ג'יפון קוריאני עם מנוע 1.3 טורבו 3 צילינדרים כרכב חדש? אני לא הייתי קונה ולו רק בגלל המוניטין הבעייתי של שברולט שכנראה יגרום לירידת ערך גבוהה יחסית אחרי כמה שנים בודדות. אם אני לא טועה יש מתחרים במחירים דומים מחברות אחרות שכנראה ישמרו ערך יותר טוב משמעותית משברולט. מצד שני לא יודע לכמה זמן אתה מתכנן להחזיק את הרכב, אם מדובר בהרבה שנים יכול להיות שהשיקול הנ"ל פחות רלוונטי.

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, yonisi כתב:

האימפלה 2005 שלי (שעשתה אצלי 10.5 שנים, כמעט כולן על מערכת גז) שעדיין נוסעת דרך אגב ועד לפני כ 4 חודשים עשתה אצלי נסועה של רכב ליסינג ממוצע בשנתיים+ האחרונות, מצחקקת למשמע המשפט הזה...

שברולט ואמינות - חידה. יש דגמים מאוד אמינים ויש דגמים שהם זבל, ויש גם כאלה שהם איפשהו באמצע. צריך לבדוק פר דגם, באופן כללי ממה שאני מכיר הדגמים האמריקאיים נחשבים איכותיים ואמינים יותר אבל גם שם יש נפילות (למשל מאליבו 2.0 טורבו שהרבה מנועים הלכו)

לגבי הרכב שאתה שואל עליו, נראה שאין מספיק פידבק נכון לכרגע, מה גם שהמנוע בדגם החדש הוא 1.3 טורבו 3 צילינדרים ושונה מהקודם שהיה 1.2 טורבו ו 4.

שורה תחתונה - אתה שואל אם לקנות שברולט מיני-ג'יפון קוריאני עם מנוע 1.3 טורבו 3 צילינדרים כרכב חדש? אני לא הייתי קונה ולו רק בגלל המוניטין הבעייתי של שברולט שכנראה יגרום לירידת ערך גבוהה יחסית אחרי כמה שנים בודדות. אם אני לא טועה יש מתחרים במחירים דומים מחברות אחרות שכנראה ישמרו ערך יותר טוב משמעותית משברולט. מצד שני לא יודע לכמה זמן אתה מתכנן להחזיק את הרכב, אם מדובר בהרבה שנים יכול להיות שהשיקול הנ"ל פחות רלוונטי.

תגובה מעולה שעשתה לי הרבה סדר בבלאגן!

ציטוט

מעודד מאוד!

ציטוט

ואם אחכה לשנת 2022 (חצי שנה-שנה מהיום נניח) אתה חושב שזה זמן מספיק לפידבקים? בהינתן שהרכב יצא בשנת 2020.

לעניין המנוע, האם זה באמת משנה לי?

זה רכב משפחתי, שיהיה בטיחותי לילדים.. אני לא מתכוון לנסוע איתו בשטח ותאוצה מ-0 ל-100 לא רלוונטית לי בכלל.

ציטוט

מצד שני לא יודע לכמה זמן אתה מתכנן להחזיק את הרכב, אם מדובר בהרבה שנים יכול להיות שהשיקול הנ"ל פחות רלוונטי.

לכל הפחות 8 שנים, לכל היותר 10 שנים.

תמיד אנחנו מחזיקים בבית רכב א' ורכב ב', אחרי כמה שנים הרכב הזה יהפוך להיות רכב ב' ואנחנו נקנה רכב א' חדש.

(אין מה לעשות, גם אני וגם אשתי זקוקים לרכב../: )

כרגע רכב ב' כבר בן 9, ולכן הגיע הזמן להחליף אותו.. 

למרות שאם אין פידבקים אין לי בעיה למשוך איתו עוד שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8-10 שנים כבר הופך את החשיבות של שמירת ערך להרבה פחות משמעותית, שזה טוב לך.

לא מאמין שעד 2022 אתה תדע יותר מבחינת אמינות, שנתיים ואפילו שלוש לא חושב שיכולות להיות מדד רציני לגבי אמינות של רכב (אלא במקרים גרועים ממש).

לשברולט יש כמה מנועי טורבו על דגמים בני 7-8 ואף יותר, אבל לא חושב שיש תשובה חד משמעית לגבי האיכות:

- מאליבו 2.0 ליטר בעייתי מבחינת אמינות (שמעתי על לא מעט מקרים של מנועים שהלכו)

- מנועי 1.4 טורבו שהותקנו בלא מעט דגמים של שברולט\אופל (אסטרה, קרוז, סוניק, טראקס\ מוקה ועוד) נחשבים כאן בפורום כבעייתיים - טורבו שהולכים ומערכת קירור עם נטיה לתקלות (אני אישית מחזיק סוניק כזו כרכב שני בבית כשנתיים וחצי וחוץ מבעיות פה ושם במערכת הקירור שתפסתי בזמן וסידרתי, הוא בסדר, אבל הוא לא נוסע הרבה, בערך 6-7K בשנה ומטופל כל חצי שנה ביוזמתי)

- מנועי 1.4 טורבו דור שני של קרוז ואסטרה חדשות יותר - נשמע שבסדר וכנראה טוב יותר מהדגם הקודם.

- 1.5 טורבו של מאליבו מ 2016 - נשמע שבסדר

אז קשה להמליץ כן או לא, זה הייתי אומר סוג של הימור, אם המנוע יתגלה כבעייתי זה יכול להיות כואב בהמשך, אם יהיה בסדר אז יהיה בסדר. הגיר הרציף מאמין שיהיה בסדר כי לספארק מ 2016 יש גיר רציף ואני מניח שזה דומה ואולי אפילו זהה לנ"ל ולא מכיר שיש בעיות עם הגיר הזה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.7.2021 בשעה 21:32, carHooked כתב:

הרכב מגיע בתקן אמריקאי ובודקים נפח תא מטען עד התקרה.

הוא רק התחיל להימכר, אני ראיתי כמה על הכביש בגרסת LT+ LTZ.

גם אם לוקחים עד התקרה, אני בספק שיש שם 716 ליטר. אבל זו הערכה שלי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה הולך על רכב חדש תלך על הקיה סלטוס , SUV מפנק , עם רמת אבזור מושלמת  ,מערך איבזור בטיחותי מלא וסופר מרווחת  , לדעתי יותר חסכונית בדלק מהשברולט אבל את זה אתה יכול לבדוק , לפני שאתה מחליט תלך לראות מה יכול להיות ? 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה רמת אבזור מושלמת? אין לו למשל גג שמש פנוראמי שיש לשברולט. 

על הנייר ולפי הנתונים הרשמיים דווקא השברולט יותר חסכונית, ובכל מקרה הסלטוס לא נחשבת לחסכונית במיוחד. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.7.2021 בשעה 15:50, Spadez כתב:

השאלה היא מאיזו סיבה הוא בקושי נמכר השנה, זה מה שמעניין אותי.

להבין אם יש כאן איזשהו משהו שצריך להדליק נורה אדומה או סתם שיווק גרוע

בגלל מחיר שקרוב לאקווינוקס.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...