Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית קופמקטית/ סופר מיני ב80K שח

I.G
שימו לב! השרשור הזה בן 1003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מחפש סופר מיני עם הדרישות הבאות:
- אמינות 
- בטיחות 
- מודרני (לא יותר מ5 שנים)

- חזק וסוחב (גיר ידני או כפול מצמדים, או אוטומטי זריז - לא רציף), לא עגלה - רוב הנסיעות בין  עירוני ולא מעט על הרים וגבעות, אז אני לא רוצה למשוך אותו ב5000 סל"ד כל הזמן
- יחסית לא חתול בשק ידוע

- סביב ה80,000 שח כולל הכול.
לדוגמא - מזדה 2 די עונה על הצרכים שלי
כרגע יש לי סוזוקי סוויפט 2013 שאני די בסדר איתה, חושב לחדש (170K ק"מ. קניתי חדש)

מה אפשרויות שלי? איך האמינות\ אורך חיים של השילוב 1.0 ליטר טורבו + DSG של הוואגיות מהשנים האחרונות? נשמע לי קצת התעללות להוציא כל כך הרבה (יחסיחת) ממנוע 1 ליטר פצפון

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.7.2021 בשעה 12:32, I.G כתב:

מה אפשרויות שלי? איך האמינות\ אורך חיים של השילוב 1.0 ליטר טורבו + DSG של הוואגיות מהשנים האחרונות? נשמע לי קצת התעללות להוציא כל כך הרבה (יחסיחת) ממנוע 1 ליטר פצפון

המנוע הזה רץ כבר 5 שנים על הרבה רכבים של הקונצרן, לא נחשב בעייתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות!

אני לא אוהב קיה. המכלול הנעה שלהם מרגיש לי 2 דורות אחורה ביחס לכל השאר (כוח\ צריכת דלק\ נפח...)

DSG7 זה לא זה עם השנה אחריות (וגם בקושי), כי נחשב בעייתי באקלים חם?
מזמן לא התעניינתי בפרטים האלה, רק זוכר את הסיפורים על ריקולים ותיקונים שלא מחזיקים מים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שdsg לא יזכה בתואר הגיר האמין ביותר, אבל הוא מהיר מאוד ותורם לביצועים, מבחינת פעולה אני מאוד אוהב אותו.

הייתי בודק סיטרואן c3 למשל, נוחה, די זריזה ומאובזרת.

או קקטוס אם תמצא מהצורה החדשה,למרות שאין הרבה כאלו.

באזור ה 85 אלף אפשר לבדוק קליאו ידנית, מעוצבת ומאובזרת, סחיבה טובה ונוחות נסיעה טובה, בטיחותית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, I.G כתב:

DSG7 זה לא זה עם השנה אחריות (וגם בקושי), כי נחשב בעייתי באקלים חם?

DSG7 נמכר עם אחריות של שנתיים בסיאט ובסקודה (עם אפשרות להארכה לשנה שלישית) ושלוש שנות אחריות בפולקסווגן ובאאודי.

לא נחשב בעייתי באקלים חם. נחשב יותר בעייתי תחת שימוש לא נכון בפקקים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי תודה!

הצעות נוספות?

הסיטרואן עדין מאבדות ערך בטירוף בתור יד 2? הרכב יהיה כנראה ל2-3 שנים, אז אני מעדיף משהו שלא מאבד 20 אחוז בשנה (יודע שאחלה רכבים, סתם מדכא אותי לאבד חצי מהערך ב3 שנים או אפילו פחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה ביצועים טובים וזמינות כוח טובה בסל"ד נמוך וסחירות? איביזה, עדיף מרמת גימור FR. אפשר גם פאביה אבל היא מיושנת יותר. ארונה אולי גם תתאים לך, עדיף FR.

כמה שזכור לי למאזדה 2 יש סחירות טובה והיא אמורה לסחוב טוב (אם כי אין לה את זמינות הכוח בסל"ד נמוך שיש לאיביזה\פאביה), אבל יש לה איזו בעיה עם מדחס מזגן. גם עלולה להיות הוצאה של כמה אלפי שקלים אם יש תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. הבעיה עם איביזות יד 2, זה שרוב הקונים זה כל מיני ערסים שמתלהבים מהתג "FR", וקורעים אותן במרוצי רחוב עם עצמם... צריך לחפור הרבה כדי למצוא משהו טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת המשך:

יש סיבה שה-DSG של סיאט/סקודה תמיד מעלה סימני שאלה בנושא אמינות, אבל קיה ריו/יונדאי i20 עם הגיר הרובוטי שלהן נחשבות ל"מניה בטוחה" יחסית?

או שההבדל הוא נטו סטיגמות? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, I.G כתב:

כן. הבעיה עם איביזות יד 2, זה שרוב הקונים זה כל מיני ערסים שמתלהבים מהתג "FR", וקורעים אותן במרוצי רחוב עם עצמם... צריך לחפור הרבה כדי למצוא משהו טוב

נכון, אבל לא בלתי אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Alif2 כתב:

שאלת המשך:

יש סיבה שה-DSG של סיאט/סקודה תמיד מעלה סימני שאלה בנושא אמינות, אבל קיה ריו/יונדאי i20 עם הגיר הרובוטי שלהן נחשבות ל"מניה בטוחה" יחסית?

או שההבדל הוא נטו סטיגמות? 

בעיקר כי הגיר של קיה יונדאי פחות נפוץ (התחיל בוולוסטר ובסיד, ולאט לאט מכוניות נוספות קיבלו אותו), הריו והI20 רק בשנתיים שלוש האחרונות וכנראה שהפיקו לקחים, לפחות חלקית מכל הצרות של כל השאר 

עם הגירים מהסוג הזה. לא אומר שאין איתם בעיות כי עלו כמה פוסטים בנושא בפורום הטכני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחדשות אולי, נכנס ב80-85 אש"ח?

לפני כשעה, dorsht כתב:

נכון, אבל לא בלתי אפשרי.

מוכר? :) 

עריכה אחרונה על ידי I.G

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...